Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moja primera


Gość Jakci
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ty to sie czepiasz szczegółów około 9 do setki bo mierzyłem, a przyspieszenia mierzyłem akurat GPSem. A prędkość maksymalną na niemieckiej autostradzie. Poza tym to ksenony wywaliłem dawno ale zapomniałem w opisie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem tak mi pokazywało, może jakiś zmodyfikowany jest, kupiłem używanego od jakiegoś kolesia co ciągle przy nim majstrował. Sprawdze jak teraz leci bo to są dane od razu jak go kupiłem

 

[ Dodano: Pią 27 Cze, 2008 13:08 ]

a mierzyłem licznikiem w primerce

 

[ Dodano: Pią 27 Cze, 2008 13:09 ]

niedługo ją sprzedaje, kupiłem se renoult megane '96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primerą jeszcze z rok pojeżdże potem ja sprzedam jak sie zacznie częściej psuć

 

[ Dodano: Pią 27 Cze, 2008 13:15 ]

dopiero co kupiłem meganke zepsuł się immobilajzer i pilot tak że auta sie nie da normalnie odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzeda primę, będzie jęździł meganką, to może pora na zmianę klubu :/

p.s.

Francuzi robią niezłe diesle, ale z samochodami bywa różnie. Masz co chciałeś na dobry początek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje primere! Rozpier mi się kolektor. A jutro jadę w podróż 500 kilometrową. Naprawiłem megankę i nią pojade. Primera to było świetne auto lecz ostatnio sporo w niego władowałem i coraz bardziej przestaje mi sie to podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak primera świetne auto.Mechanik wprowadził mnie w błąd. Okazało sie że to guma sie rozerwała. Zapłaciłem 20zł i pojechałem w podróż. Jechało sie pięknie, na autostradzie średnio 120- 130. Na pozostałych drogach średnio 80-100. O dziwo spaliła mi średnio 7.32l na 100km. Mam silnik 2.0 16v i myśle że z pełnym załadowanym bagażnikiem myśle że to dobry wynik. :)

 

Mam dylemat czy sprzedać poobijaną renówke czy prawie igłe nissana. (wnętrze nie wytrzymało próby czasu. Czy może zna ktoś dobrego tapicerza w województwie opolskim.

 

Już 2 raz primerą w Bieszczadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...