Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NISSAN Maxima Qx '96


Gość vardoger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na poczatku chcialem przywitac wszystkich uzytkownikow tego forum. Z dniem dzisiejszym stalem sie szczesliwym posiadaczem Maximy Qx (usa) '96 3.0 ... niestety od razu poszla na warsztat ASO, poprzedni wlasciciel wogole o nia nie dbal :/ jaq narazie wykryli wyciek oleju, olej w chlodnicy :o, uklad wydechowy do wymiany, brak stabilizatora z przodu :o

 

Przy okazji doprowadzania tego cuda do porzadku chcialem zapytac o jakies felgi do mojej maximy (najlepiej linki do zjec i cen) obecnie sa orginaly, zastanawiam sie na wiekszymi. Jesli felgi to i gumy ... wszystko umiarkowane cenowo bo pewnie ASO skasuje mi 2-3 wyplaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolege, na poczatek polecam przycisk SZUKAJ i przeczytanie tematow przyklejonych, temat byl poruszany kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof_24
Witam,

 

Na poczatku chcialem przywitac wszystkich uzytkownikow tego forum. Z dniem dzisiejszym stalem sie szczesliwym posiadaczem Maximy Qx (usa) '96 3.0 ...

Maxima QX to nie to samo co wersja USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vardoger

Wlasnie wrocilem z ASO, zostawilem u nich 3k za naprawy ktore olewal poprzedni wlasciciel :zdziw:

 

- jesli chodzi o felgi to znalazlem takie ktore bym bardzooo chcial zobaczyc w mojej maximie, JESLI KTOS WIE GDZIE MOGE JE ZDOBYC na slasku prosze o pilny kontakt na GG 384811 lub mailu vardoger@NOSPAM.o2.pl (moga byc jakies bardzo podobne) - ROZMIAR 16''

 

zob37575f.jpg

 

- druga sprawa to antena, w ASO powiedzieli mi ze za antene z silniczkiem musze zaplacic 1,5k ... mysle ze wystraczy kupic sam wklad i bedzie dzialalo, jesli macie jakies pomysly dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wklad anteny kupilem za 18$ z wysylka na ebay jakies pol roku temu, smiga do dzis idealnie.

Tu masz przykladowy LINK

 

niektorzy wysylaja do polski, jak nie to wal do WielkiegoWaca i Ci pomoze z wysylka.

 

Najpierw sprawdz czy silnik Ci chodzi w Twojej antenie, czy to na pewno wina samego masztu (zadanie na 30 minut)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...