Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Podgrzewane siedzenia pasażera nie działa! CO ROBI


Gość wojaslubin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojaslubin

Pomocy! Przy ostatnim sprzątaniu samochodu zauważyłem,że kabel podłączony do spodu siedzenia pasażera nie jest nigdzie dalej podłączony. Siedzenie faktycznie, nie podgrzewało, ale nie sprawdzałem tego wcześniej, ponieważ zazwyczaj siedzę na miejscu kierowcy. Proszę,powiedzcie mi gdzie dalej powinien być podłączony ten kabel, kończy się on kostką. POMOCY! :zdziw: :zdziw: :zdziw: :zdziw: :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz podgrzewanie fotela kierowcy to musisz też mieć pasażera. Może schował sie gdzieś pod wykładzinę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojaslubin

Tak tak... kierowcy równiez mam, ale nie w tym problem. Chodzi o to,że właśnie nie wiem gdzie walnąć ten przewód... pod co go podpiąć, gdzie jest to gniazdo itd. :( do tej pory byłem pewien,że i tamta strona działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojaslubin wyciągnij fotel i poszukaj - taka kwadratowa kostka jak mniemam i chyba z 3 przewodami. Tam masz taki otwór w wykładzinie - mniejwięcej w połowie siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojaslubin jak nie chce Ci się wykręcać fotela to przesuń go na max do przodu. Zobaczysz taką belkę poprzeczną i otwór w wykładzinie - wsadź łapay i szukaj kostki - jak znajdziesz jakąś to ją wyciągnij i podepnij siedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojaslubin

Staaary! :) dzięki wielkie! :) Przesunąłem fotel max. do przodu, z tylniego siedzenia szukałem ręką tej kostki, była ona podpięta pod fotel, ale wystarczyło ją wysunąć z takiego bolca... kostke połączyłem z końcówką drugiego kabla, spowrotem wrzuciłem na bolec od siedzenia i fotelik grzeje jak głupi :D dzięki wielkie! :) pkt dla Ciebie :) :one: :one: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...