Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zielony Szerszeń czyli GTIR Wanna be


szopen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

masz jeszcze jedno rozwiazanie :sylwester:

 

http://allegro.pl/item627946503_uniwersaln...emy_jakosc.html

 

Akurat coś takiego pod blokiem u mnie stanęło:

 

pic003.th.jpg

 

Wygląda koszmarnie.

 

Sama maska z GTI-R wygląda hmm kontrowersyjnie, tym bardziej w zwykłym GTI. Szopena auto z tą czarną maską i na czarnych kołach wygladało mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat coś takiego pod blokiem u mnie stanęło:

To jeszcze nic...takie coś u niedaleko mojego mieszkania stanęło <lol>

dsc00632d.jpg

Sama maska z GTI-R wygląda hmm kontrowersyjnie, tym bardziej w zwykłym GTI. Szopena auto z tą czarną maską i na czarnych kołach wygladało mega.

jestem podobnego zdania :one: dzięki takim rodzynkom jak na załączonych powyżej obrazkach maska z GTi-R stała się niestety elementem wiejskiego tuningu i założę się, że jedna osoba na dziesięć będzie wiedziała, że to jest maska z kultowego GTi-R a nie jest to ohydny paździerz z allegro przeznaczony dla fanatyków WT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra , dość pseudo plastików z Tesco

 

Tak to teraz wygląda:

 

P1020092mod.jpg

 

P1020100mod.jpg

 

P1020099mod.jpg

 

Coś mu sie na twarzy przytyło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojoj, ...extra, mnie w kolorze bardziej się podoba :) Gratki od czerwonej :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego moja maska też będzie w kolorze :D Dzieki Szopen za te foty :D

 

czyżby powróciły pomarańczowe kierunki? :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nadeszły nowe czasy: SR20DE wyskoczyło spod maski i na jego miejsce wskoczyło coś troszkę mocniejszego SR20DET z Avenira(JDM). Na dodatek miałem farta - silnik jest z 1998roku czyli wyposażony w turbinę t25 na łożyskach kulowych.

 

IMG_7008.jpg

IMG_7007.jpg

 

 

W tym miejscu należą się duże podziękowania Coobciowi, który w 2 dni ogarnął całego swapa - motor odpalił od pierwszego kopa pomimo braku orurowania do turbo i paru innych gadżetów.

 

Teraz spokojnie czekam na powrót auta z Moto-Wydechu gdzie ogarniane jest orurowanie do FMIC oraz downpipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w dobrej cenie udało mi się dla Ciebie dorwać parę ładnych, niebieskich silikonów :D

We wtorek wszystkie je będę mieć u siebie w garage i stroimy wóz :)

 

Ps. jeszcze trzeba będzie podbić do konstancina na małe poprawki ale to już o własnych siłach - wspawać rurki do domy oraz od wolnych obrotów...

 

Coś czuję że będzie męsko a w maju będzie niespodzianka dla wszystkich :D

AAA no i nowy silnik z osprzętem tak na moje oko o jakieś 25kg jest cięższy jak stare DE tak więc przód jeszcze bardziej się doglebi - obowiązkowo trzeba obniżyć tył auta żeby przodem tak na glebie nie wisiało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbomody zaczynają robić karierę. Jak się sprawdzą w tym sezenie, to nie jest wykluczone jakieś VET w przyszłym roku. Ale to już nie będzie ruda, tylko.... jakiś sprowadzony, limitowany czteropak Primery ;) Jak na razie Szerszeń rulez !!! :devil:, tak mi się wydaje. Chyba, że Coobcio dobrze zagazuje VE N/A :rofl: Może się mylę, ale Coobcio zapomniał troszkę nowymi wałkami się pobawić w rudej. Poszedł tylko zapłon i mapa. A i tak rezultat niezły.

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na niebieskie silikony dopasowuję kolor innych elementów :

 

P1040005.jpg

 

Miała być zielona ale na zielone złączki czekałbym jeszcze miesiąc.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopen zapomniał się pochwalić. Autko .............. zapie..... jak nigdy dotąd. :P W/g Coobcia:

Obstawiam jakieś 240-250KM i 330-340Nm o dziwo na kołach 14" z jakimiś zimówkami trakcji nie brakuje - jest idealne wyważenie, koła delikatnie buksują ale mimo to auto jak na ośkę to w pełni optymalnie przyspiesza.
Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie chodzi :)

Pod maską prezentuje się następująco:

Foto034.jpg

 

Z zewnątrz totalny sleeper - IC idealnie wkomponował się w szparę zderzaka tak więc poza efektami akustycznymi raczej nikt się nie domyśli że pod maską siedzi ślimak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny wóz ;) Pięknie się jeździ i cały czas banan na twarzy :) P.S Hihi nawet nie wiedziałem ze moj telefon umie takie ładne zdjęcia robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku innych zajęć poogarniałem trochę pod maską, małe mycie silnika , montaż nowej pokrywy i uszczelek oraz filtr K&N , który troszkę mniej drze japę.

 

P1040014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :)

Ps. dobry pomysł miałeś z tym ograniczeniem przyczepności coby zamiast męczyć sprzęgła mieliły koła :D

Pss. Zimowa SAVA jest najlepsza jeśli chodzi o drag :P !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Customowa poduszka by Coobcio dzisiaj znalazła się na miejscu. Ciasno było ale kilkoma wprawnymi cięciami szlifierką poprosiłem ją o niedotykanie turbiny.:-))

 

poducha.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie do ukończenia projektu pozostało już tylko wymienić pompę paliwa oraz wystroić :)

No i odwiedzić Hamownie, osobiście obstawiam ok 245KM i 345Nm.

 

Kto jak obstawia :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245KM na pompie z sunniacza czy z czegos innego?;> to do takiej mocy i momentu przydalaby sie jakas fajna szpera, zeby klopotow z trakcja nie bylo dramatycznych i mozna niezle upalac :D gratulacje!

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...