Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T31 => lusterko wsteczne


Gość sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, napewno zwróciliście uwagę że w T31 z silnikiem diesla przy pewnym zakresie obrotów wsteczne lusterko drży tak że praktycznie nie ma ostrego obrazu.

Czy ktoś z użytkowników znalazł już na to rozwiązanie???

sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalkaflowski

Niestety rozwiązanie tylko połowiczne - trzeba ująć gazu i potem znowu dodać więcej :)

Przestaje drgać na chwilę - potem znowu wraca :(

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być chyba jakaś regulacja,u mnie po wymianie przedniej szyby i ponownym montażu lusterka jest o wiele lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam,

jak to po wymianie szyby, na gwarancji? z powodu lusterka.

Ja mam ten sam problem okolo 1800 obr/min lusterki drży aż mdli.

 

 

Niestety gwarancja nie obejmuje kamieni lecących spod kół.....a szkoda.

A lusterko znowu drży, :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Nie wiem jak wam ale mi po 17-20k km problem PRAWIE znikł.

Na pewno jest nieporównywalnie lepiej niż było na początku.

 

Czyli co? Układ szyba-lusterko się ułozył? Czy raczej po takim przejechanym dystansie zauważalnie zmieniła sie charakterystyka wibracji silnika?

Pytam z ciekawości bo na razie przejechałem ok. 1700 km i ta przypadłość u mnie jak najbardziej występuje. Da się z nią żyć ale jakby jej nie było, to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jak tam Wasze lusterka? Czy jeszcze drżą?  Czy może temperatura na zewnątrz powoduje, że lusterka nie drżą.

Edytowane przez szumacherek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nawet niewiem kiedy przestało drżeć. Nie ma już tego efektu w żadnym zakresie obrotów. Od temperatury to chyba nie zależy bo podzczas zeszłej zimy wibrowało, a teraz nie.

 

Jednak chyba zalezy od temperatury. Jak przyszły cieplejsze dni to wibracje znów powróciły. Jednak są znacznie, bardzo znacznie mniejsze niż rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie, nawet nie spodziewałem się że ten problem wkurza też innych, już myślałem, że jestem przewrażliwiony na tym punkcie. Mam przejechane 33 tys i problem wcale nie zniknął. Jak patrzę podczas jazdy to po prostu muszę mrużyć oczami bo aż tak bolą jak się patrzy wstecz... Rzeczywiście, jak się ujmie nogę z gazu to pomaga... Niedługo przegląd więc chyba zwrócę im na to uwagę. Pozdrawiam wszystkich!

Jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalkaflowski

Witam

U mnie cały czas drży tak samo i w serwisie udają że nie widzą problemu!

Drgania występują między 1750 a 2000 obrotów na minutę.

 

Przy następnej wizycie twardo się uprę żeby coś z tym zrobili.

 

Jeszcze jedna wkurzająca sprawa to jakiś dziwny dźwięk wydobywający się z kolumny kierownicy - też nie za bardzo wiedzą co z tym zrobić.

Póbowali cos tam smarować łożyska sprawdzali ale problem powraca od czasu do czasu i strasznie denerwuje.

 

Słowem ten nissan jakiś nieudany jest :(

 

Pozdro

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...