Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

miejsce na cb w wp12


Gość KEICAM

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam takie pytanko;

wpadlem na pomysl ze zainstaluje sobie cb w aucie w miejscu dziury pod odtwarzczem cd (tam powinno byc dvd)

nie wiem za duzo o instalowaniu cb,

czy uda sie to zrobic, czy jest wystarczajaco miejsca i jak z podlaczeniem?

a moze juz ktos to wczesniej zrobil?

czekam na jakiekolwiek porady (auto wp12 2,2dci 2003)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zrobilem tylko jakie masz radyjko??

u mnie na wysokosc pasuje idealnie ale na saerokosc juz troche mniej. musialem podlozyc kawalki miedzianej rurki zeby nie latalo. do tego zrobilem dodatkowo panel przedni z obudowy starej drukarki i jak nie uzywam to zamykam i wyglada prawie jak seryjnie ;P

POZDRO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szcerze mowiac jestem jeszce przed zakupem, i chcialem sie dowiedziec co pasuje, a

na zakupy wybieram sie w sierpniu. jak z instalacja, wykonales sam czy w jakiejs firmie i jak z odbiorem tego radyjka.

interesuje mnie tez czy dziala w innych europejskich krajach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inteka m-490 plus z antena hustlera metrowka. instalacje robilem sam razem z montazem i wszystkim jestem z niego bardzo zadowolony. poczytaj o tym radyjku wiecej zeby zobaczyc czy ma wszystko co potrzebujesz ale naprawde polecam to radio ;)

Tylko przewod od anteny jest na styk jak przeprowadzilem do tylu. idzie od od radia do bagaznika za listwami. a i jeszcze zamontowalem zewnetrzny glosnik zeby lepiej slyszec bo tak zamontowany troche tlumi dzwiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od tygodnia Presidenta Johnsona II + sirio ml145 i dziala super. Radyjko na razie woze luzem, ale dzis jade na przedluzenie kabla od anteny i zestrojenie jej i wtedy mam zamiar wlozyc w ta dolna kieszen (tam gdzie DVD powinno byc). radio ma glosnik z przodu wiec nie bedzie problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...