Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] lampy przednie


Gość pzawisto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pzawisto

Witam,

 

Czy ktoś ma może oryginalne lampy do p11 i mógłby sprawdzić jaką ma homologację i oznaczenia? Przed chwilą wróciłem ze stacji diagnostycznej i facet powiedział mi, że mam angielskie lampy - homologacja E2. Na lewej lampie strzałka jest skierowana w lewo, natomiast na prawej w prawo. Jak powinno być naprawdę? Samochód (po VIN patrząc) był składany w Anglii, może stąd taka homologacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie jest dokładnie tak samo mam oryginalne lampy. Wszystkie P11 były składane w anglii. Nie miałem nigdy zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- homologacja E2. Na lewej lampie strzałka jest skierowana w lewo, natomiast na prawej w prawo.
I tak ma być to są prawidłowe lampy na kontynent (też tak mam opisane). Zmień stację zawiadamiając kierownika, że ma durnia a nie diagnostę. I niech kasę zwracają jak zapłaciłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pzawisto

Dzięki Wam za odpowiedź. Na szczęście nic nie płaciłem, bo podjechałem do stacji żeby wyregulować światła po zmianie lampy (zbity lewy klosz) - świeciła z 10 st. za wysoko

Koleś powiedział mi, że lampa świeci nie tak jak powinna. Spojrzał na homologację i powiedział, że to jest wersja angielska.

 

Tak z ciekawości: jak rozróżnić wersję angielską od tej kontynentalnej?

 

Jakby ktoś był ciekawy gdzie jest taki 'specjalista' od diagnostyki to może podjechać do Warszawy na Rudzką 26a (Bielany).

 

Dzięki Piektor za uspokojenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...