Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaki oryginalnie jest alternator w primerze p10q


Gość Lukas3317

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukas3317

2.0 beznzyna 16V 93rok jaki alternator i jaki można włożyć największy i gdzie można kupić i jaka mniej więcej cena. Audio pobiera coś w granicach 150-170A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio pobiera coś w granicach 150-170A
taaaa.. ciągle... tyle ci nie da żaden alternator... trzeba by podymać nad akumulatorem żelowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zeby tyle wydzialac to musial bys do przyczepy kempingowej wtrynic wielkiego dieselka z jakiegos volvo z pradnica i niech daje :P U mnie w firmie zeby zrobic 150A na parkingu jedno miejsce parkingowe zajmuje taki generator awaryjny :P Silnik Volvo Penta :P chyba 380km :P

 

[ Dodano: Sro 09 Lip, 2008 12:20 ]

Poza tym sorry, ale tyle to Ci na pewno nie pobiera, musial bys zasilanie robic na szynach kolejowych :P Przelicz to ponownie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisek w trakcji masz napięcie 3kVDC, a przy ruszaniu napięcie spada o ponad połowę. Prąd rozruchowy to jakieś 600A dla osobowego EU07, dla towarowego ET42 to jest gdzieś ponad 800A :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, ja wiem, ja troche tylko ironizuje :P W samochodzie glupi rozrusznik tez sporo ciagnie i wystarczaja mu grube przewody, ale to prad chwilowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...