Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"buczenie";/


Gość krzywydg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzywydg

witam mam mały proble a własciwie głośny ;// chodzi mi o to że podczas jazdy wydawany jest dziwny odgłos buczenia. do tego jeszcze podczas skretu w prawo buczenie staje sie coraz głośniejsze. jaka może być tego przyczyna?? strasznie uciązliwe to jest;/ z góry dzieki za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej poszło Ci łożysko w lewym kole, podnieś samochód i zobacz czy koło nie ma luzu... jak ma - odpowiedź jest w powyższym zdaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e-tomek80
...a oponki Ci nie wyją? ;)

 

Jak wyzej, moje Firestone`y zagluszaly wszystko. A na zakretach bylo jeszcze gorzej. Po zmianie nareszcie nastala cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzywydg

hehe mam nadzieje że łożysko bo znajomy coś mi tam opowiadał o skrzyni;/ dzisja postaram sie coś podziałać z tym. jka coś to bede sie jeszcze dopytywał;)

Pozdroo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeguby?

 

 

chociaz z t skrzynia to tez moze byc to

bo wiadomo przeciez ze skrzynia zawsze ciezej pracuje gdy sie skreca w prawo ;)

 

btw. kiedys slyszalem o kolesiu ktoremu zawory klekotaly na 2 biegu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzywydg

łożyska napewno nie spraawdzałem dzisiaj.... może żeczywiście te przegłuby ale coraz głośniej pracują zrobiłem 150 km i teraz to jujz jest masakra!! a może być tak że jest za mało oleju w szkrzyni i coś trze?? chyba nie bo by klękła;/ podpowiedzcie coś jak możecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...