Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaka naba?


Gość Xzandafer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Gość Xzandafer
wlasnie czy NABA od N13 bedzie pasowala do N14

i tak samo czy NABA z nissana 200SX tez bedzia pasowala???

Nie nie będzie pasowała... Do N14 pasuje tylko od N14 i to też nie od każdego. Sunny produkowany do 2.93r ma inną nabę niż ten produkowany od 2.93r. Jeśli masz robiony OD, to ew. powinna pasować naba od 200SX czy Primery również robionych od 2.93r. Naba Raid'a to M312 dla 91-93 i M313 dla 93-95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveland

wlasnie wygralem ta nabe :D

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=52927165

 

i chce do niej kupic kierownice co powiecice o tej

wydaje mi sie ze powinna pasowac bezprobblemowo bo ta sama firma

i co mozecie poweidzec o uzytkowaniu tej kierownicy gdyz jest mocno scieeta z dolu i nie wiem jak to bedzie z komfortem jazdy nie bedzie w niczym to przeszkadzac??

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=52603205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

Chyba o tym rozmawialiśmy na GG, jak mnie pamięć nie zawodzi... Powiem tak: kiera jest za***ista, bierz i nie zastanawiaj się. Średnica też optymalna do jazdy. Co do samego ścięcia - nie obawiaj się, że może przeszkadzać. Jedynie kręcenie na parkingu może wydawać się nieco dziwne, ale łatwo się do tego przyzwyczaić. W mieście też będzie git, bo nawet na skrzyżowaniach nie zdaża się skręcić kierownicy mocniej niż o 180stopni więc będzie ok. Kumpel ma coś podobnego (Sparco Mugello) o średnicy 330mm też ścięta na dole i z tego co wiem bardzo ją chwali. A co do tego ścięcia jeszcze raz - świetne rozwiązanie szczególnie do Sunny, gdzie jest mało miejsca między fotelem a kierownicą - będzie sporo wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czyli z tego co tu wyczytalem wychodzi ze nie zaloze kierownicy do n14 z 91r od sunny z 95r czy tez micry k11? :? spodobala mi sie taka trzy ramienna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

Ściągnij swoją kierę, zobacz na mocowanie i powiedz kolesiowi żeby zrobił Ci fotkę kiery od tyłu. Porównaj foto do swojej kiery, jeśli nie widzisz różnic to kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveland

niech mi ktos powie jak zdjac oslonke z kierownicy cczteroramiennej

mecze sie i nie moge

z tylu jest jakies wejscie na srubokret lub cos podobnego tylko nie wiem do czego to sluzy bo nie widze zadnej srubki

co trzeba zrobic??

ciagnac na sile odkrecic cos czy podwazyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

Trzeba najpierw ściągnąć nakładkę od klaksonu, a potem odkręcasz kierownicę.

Cytuję Ci książkę serwisową:

 

- wsunąć wkrętak krzyżowy w otwór znjdujący sięod spodu ramienia koła kierownicy i usunąć nim zatrzask. Potem można już wyjąć nakładkę sygnału dzwiękowego rękami.

 

Jak patrysz się na kierownicę od spodu, to tam gdzieś to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...