Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Krotka skrzynia do sunny GTI


Kamo_DBWC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!! czy ma ktos dostep do krotkiej skrzyni do sunny gti albo czy wie ktos jaka firma takie skrzynie robi??? Pozdrawiam!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wyjasnienie skrótu Sr16Ve i skad takowa dostane i ile kosztuje??Aha i jakie ma przelozenia??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR16Ve to 1.6 ze zmiennymi fazami rozrządu, który ma coś koło 175 koni. Chyba miał go na sprzedaż Coobcio. Oprócz ceny, możesz go też zapytać o przełożenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik ma identyczny dół jak SR20 (poza paroma szczegółami) i krótszy skok tłoka. Skrzynia podchodzi p'n'p. Do wyrwania w UK, Japonii, Autstralii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, to kto mi takie coś ogarnie?? :D i za stosunkowo mała kase??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo krótka skrzynia owszem jest super sprawa ale do rajdów i sprintów (choć nie zawsze czasem np. na 1/4 mili zmieniać biegi 2 razy niż 3...) za to na trasie może trochę męczyć...

Ps. pamietajcie że do skrzyni z SR16VE potrzebne także są półośki...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość --Mlody--

kamo , witam :) Zaczynam budowę Sunny gti w klasie A7 , wiec duzo rzeczy mozemy zamawiac razem . Widze ze Lanosa juz opchnąłeś ;) Mam w domu homologację gti`ka , niestety , ale nie mozemy wymienić półosi i skrzyni od modelu o ktorym pisał Coobcio. Mozemy zamówić przełożenie głowne krótkie , oryginał nismo z australii , wychodzi niecale 3000 zł . Oczywiscie homologowane. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

No to ładnie że bedą dwa GTI w PZM. No Lanos poszedl :D teraz nissanem bede walczyl tylko moj jest w stanie tragicznym!! Musze go ogarnac troche zeby byl znowu konkurencyjny.Dobrze ze sie znasz na homologacji bo ja tego za chu.. nie umiem zrozumiec :D bedeimy dzialc mysle ze razem a moze w wspolne barwy nasze GTi wystawimy?? Tego bialego co masz na avaterze jest super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe twoj nissan wyglądał tak jak moj na rajdzie Subaru, tez zderzak urwałem :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--Mlody--, Masz tam homologacje pod ręką do nas jakie główne można zapodać ??

Do almery N15 dopuszczalne jest 4,86 a jak sprawdzałem maksymalnie w obudowę naszą wchodzi 5,0 - ale nie wiem czy nie jest dopuszczalne.

Co do przełożeń to Marciniak z Ryk (Czarne 206RC) dorabia je w cenie 2 tyś zł, myślę że przy zamówieniu 3 sztuk idzie sporo się utargować. Jakby cena ukształtowała się na poziomie 1200-1300zł to wchodził bym w to.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tez bym sie przyłaczyl jakby cena była w granicach 1200-1300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile wytrzyma takie fd ? 1-2 wyscigi ? i co potem ? nastepne ?

ja oferyję za 3400 z 12miesieczno gwarancją :) 5.0 tez :)

kivi ma takie i czaajnik tez na dniach bedzie miał :)

ponadto jak ktos chce sie bawić na serio ... to zapraszam po kłówke :) :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z ryk chce 2300zł i to przy zamówieniu 3-4 sztuk... żeby było coś taniej to minimum 20 sztuk trzeba robić, co do jakości i wytrzymałości to niestety nie ma pewności więc nie ma to jak pewniak od GRE.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

W tej sprawie trzeba by się odezwać do Marciniaka z Ryk - ma zakłąd wulkanizacyjny i zaprzyjoźnionego frezera co mu dorabia przełożenia główne i poszczególne biegi do jego rajdówek...

 

Ja osobiście montuje fabrycznie krótsze skrzynie z Almery VZR dodatkowo wyposażone w szperę.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie trzeba by się odezwać do Marciniaka z Ryk - ma zakłąd wulkanizacyjny i zaprzyjoźnionego frezera co mu dorabia przełożenia główne i poszczególne biegi do jego rajdówek...

 

Ja osobiście montuje fabrycznie krótsze skrzynie z Almery VZR dodatkowo wyposażone w szperę.

 

jaki ma samochód?

maszjakieś namiary/

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Marcin tel. 663 788 200, powołaj się na mnie czyli na Coobcia od Nissanów - będzie wiedział o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin tel. 663 788 200, powołaj się na mnie czyli na Coobcia od Nissanów - będzie wiedział o co chodzi :)

 

wszystko git ale najlepiej by było mieć coś do skopiowania bo tworzyć od zera to kupa roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...