Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Szyberdach w PRIMERA P10 92r


Gość jonzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Słyszałem tu i ówdzie że nawet w nowych brykach (nawara) cieknie przez szyberdach . Otóż w moim jakże leciwym nissanku 92r podczas 3 letniego użytkowania nie miałem żadnego problemu z szyberdachem. Chociaż przy kupnie zastanawiałem się czy nie będzie cieknąć :one: Szyberdach fajna sprawa zwłaszcza jak się nie ma klimy :diabel: Znajomy miał 2 letnie audi A4 i podczas deszczu woda kapała mu do środka porażka. Piszcie jak tam Wasze bryki z szyberdachem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fabryczny szyberek, czyli już ma 10lat i nic się nie dzieje zero kropli wody, pflu nie zapeszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szyberek zaczyna przeciekać - uszczelka puszcza już powoli.

 

A i zadbajcie o dobre odpływy w progach bo wam je rdza zeżre od środka. W słupkach macie rurki odpływowe z szyberdachu, które schodzą do progów. W tylnych słupkach też są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie cieknie, ale jakims cudem cus sie urwalo i jak sie odsunie całkiem i zasunie to nie cofa tej zasłonki, trzeba potem grzebac zeby ja wyciagnac, cus sie urwalo bo sa slady na jakims plastikowym elemencie po czyms co sie urwalo (takie nieregularne) wkurza mnie to ale zeby to naprawic podobno trzeba podsufitke i pad odkrecic, a jakos mi sie to nie usmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba, że u mnie przytkały się rurki i nie odprowadza :P Trzeba kupić linkę hamulcową albo strunę B do bassu i przepchać :D Mój jest '91 rocznik :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to czy jest jakiś płyn lub smar do prowadnic w których jeździ szyberdach. Ja kiedyś używałem do szyb w sumie silikonu w sprayu ( super lepiej się zamykały nawet zimą podczas mrozu ) i do prowadnic w szyberku tak profilaktycznie też popsikałem :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...