Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z gaziorem II gen.


lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, moze mi bedzie ktos z was w stanie pomoc - nie wiem o co biega, mam instalacje II gen w GA16DE - standard mikser - co jakis czas trzeba kompiel przepustnicy urządzac i nie narzekam - dzisiaj jednak instalacja zawiodła.

 

Inst Tomasetto, komp. Bingo S.

 

Rano odpalam, Bingo standardowo pokazuje mrugającą diodką, że jest gotowy do przełączenia na gaz.

Daje gazu tak jak to standardowo mu zawsze daje zeby się przełączył i kibel. Bingo zgasło i się nie przełączył....

 

Bezpieczniki i kabelki elektryczki sprawdzone, jakis pomysł?

 

Po wyłączeniu stacyjki i przekreceniu od razu nadal nie zyje. Po odczekaniu chwili bingo ozywa (mowie o diodkach na przycisku) - ale po przegazowaniu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Miałem podobna sytuację kilka razy się przełączał sam na benzynę. Ostatnio świrował i po odpaleniu silnika dioda gasła i nie można było przełączyć na gaz. Sprawdzali pół dnia dopiero jak podmienili bingo na nowe wszystko wróciło do normy.

 

Podjedź do gazownika niech podmieni bingo jak masz możliwość.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie temat odpuscilem. Wczoraj po pracy odpalilem, przelaczyl sie na gaz i dziala ciagle, zobaczymy co dalej :P

 

W instrukcji od bingo jest tak napisane, ze tak sie bedzie dzialo jesli nie bedzie danych z jednego z czujnikow niezbednych do przelaczenia, tylko ze u mnie jest tylko sygnał z cewki podłączony do bingo, a skoro zdychało powyzej ustalonej ilosci obrotow tzn ze mial ten sygnał :P No nic, jak mam nadzieje ze sie to nie bedzie wiecej powtarzac, lub przynajmniej nie za czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...