Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Reduktor


Gość str3ight
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mdzalewscy

reduktor ma zapewnić odpowiednią ilość gazu i w praktyce jego moc "na etykiecie" nie jest istotna tylko pomocna.

 

Reduktor musi mieć odpowiedni wydatek i stabilność, a dobierasz tak aby przy max bucie nie nastąpywały duże spadki ciśnienia i nie było ubogo.

 

dlatego nie możesz tylko patrzeć na moc auta, ale też na jego moment obrotowy, wagę, czyli zużycie paliwa

 

........są reduktory które mają większe możliwości niż maksymalna moc określona, są też np. jak tomasseto, gdzie producent podaje do 140KM, a w praktyce to sprawdzają się na 90-100KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
mam dokladnie taki http://www.tomasetto.com/a_ENG_36_1.html wydaje mi sie ze za maly. co mam podac zeby bylo pomocne to podam.

 

dzieki za pomoc, pozdrawiam :)

 

napisz jaki Ci to zakład zamontował abyś innych ostrzec, że to partacze

 

krzywdzą Ci silnik, przy max bucie jest ubogo i niszczysz silnik

 

ten silnik nie powienien być na Alasce a co dopiero Basic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość str3ight

a ma ktos jakies pomysly ? co moge z tym zrobic, wymienic kupic na wlasna reke ? tylko zaproponujcie cos.

 

gaz zakladalem chyba w najgorszej melinie, ;/ kumpel mi polecil miejscowosc BARGŁY pod częstochową.

 

dzieki za dotychczasowa pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

str3ight - z gazem nie warto oszczedzac, jak sam sie przekonałeś.

 

Tez jestem z Czestochowy i gaz zakladalem w Kusiętach w firmie http://vis-eko.pl/, w brew opiniom nie sa drodzy a znaja sie na rzeczy i co dla mnie najwazniejsze dbaja o klienta nie tylko przed zalozeniem instalacji. Mozliwe, ze sie dogadasz i odkupia od Ciebie stary reduktor.

 

Pisz do mnie na GG to powiem Ci gdzie nie jechac zebys znowu nie wtopil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość str3ight
Może jedź po prostu na reklamacje.

 

odpada, potracilem sobie 100zl od nich, bylem przesunac butle, musieli wyciac hak, itp i gosciu policzyl 145 zl, wprawdzie meczyl sie przy tym 7h no ale coz, zaplacilem 45 i pojechalem, na reklamacje do nich nie ma sensu, bo i tak sa do d*py, zeby bylo zabawnie powiem jak wygladala regulacja (wtedy nie wiedzialem co i jak) podlaczyl pod kompa i bylo tu zwiekszymy tu zmniejszymy i jeszcze tu, kazal przejechac 7km na lpg 7 na ben wrocilem JAK SIE JEZDZI ? mowie cos za malo mocy, to tu zwikeszymy tu zwieklszymy, nie patrzal na mapy i kazal pojechac i tyle bylo. postanowilem ich juz nigdy nie odwiedzac bo sa gorzej niz dno.

 

sprobuje podjecjac tam do kusiat w czwartek. zoabcze co mi powiedza. reduktor ma roczek. a przejechane na nim jest 10k nowy jak patrzalem o dobrej mocy jest po 190 zl. moze tak 100 policza. nie wiem wyjdzie w praniu, w kazdym badz razie dzieki za pomoc, opinie itd.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...