Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z elektryka


Gość Piotrek_czersk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek_czersk

witam. potrzebowalbym jakiejs rady elektryka samochodowego, pierwszy problem polega na tym ze nie chodzi o zadne auto z rodziny nissana, z moja maxima nic sie nie dzieje(na szzczescie :D ) ale za chcialo mi sie jescze jednego samochodu mianowicie chrysler voyager wiec nie zdziwie sie jesli mi nikt nic nie podpowie bo to nie nissan, ale moj konkrwtny problem polega na braku ladowania a wraz z nim przestaja dzialac zegary(nie wsystkie) klima i tempomat, moj elektryk powiedzial ze to komputer, moze ma ktos jescze jakis pomysl co to moze byc?? pozdrawiam piotr(maxima j30)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to sprawdź ładowanie jakie jest i akumulator. Jak po włączeniu silnika będziesz miał ok 12,5-13V to spoko Później sprawdź jakie jest ładowanie przy włączonych światłach, ogrzewaniu tylnej szyby jak nadal bedzie 13 lub mniej to alternator najprawdopodobniej do roboty. Spróbuj jeszcze podstawić inny akumulator i zobacz co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_czersk

witam. na dzien dzisiejszy to ladowanie mam juz zrobione, tzn elektryk doszedl do tego ze jest gdzies uszkodzony komputer i zrobil obejscie tylko kabelkiem tzw. mostek. i ladowanie jest, ale reszty niestety nie. :zly: :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...