Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Utrata mocy przy okolo 5500rpm SR20DE


Gość robert1982

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robert1982

Witam

Mam problem z utrata mocy i dlawieniem przy okolo 5500rpm wymienilem wszytkie filtry,kable,swiece,kopulke i palec i nic nie pomoglo diagnostyka kom.nic nie wykazuje silnik to SR20DE z 99r.2 sprawa to obroty na jalowym to oklo 900-1000rpm i nie da sie ich juz obnizyc nie wiem dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert1982

ok gdzie znajduje sie dokladnie przepustnca?

 

[ Dodano: Pon 14 Lip, 2008 14:02 ]

dokladnie kiedys bylo 850 ale po zainstalowaniu cold air intake system silnik zgupial musialem go wyciagnoc pojawila sie manegment light skasowalem ja ale obroty nie wrucily do 850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba trzeba by było z katomierzem sprawdzic. Pamietajcie, ze obrotomierz też nie jest urzadzeniem doskonalym :)
hm... na wyswietlaczu kompa widziałem, który byl włączony podczas regulacji po montażu LPG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, też przy ok. 5500 tys obrotów tracił moc (wskazówka obrotów gwałtownie leciała w dół) i go dławiło - dodatkowo słabo ruszał, a na zimnym silniku był słabiutki. Powymieniałem dokładnie to samo co Ty + wyciąłem katalizator - nic to nie dało. Pomogło wyczyszczenie przepływomierza (z tym że nie wiem jak to jest z czyszczeniem w SR20DE, u mnie ( w P11 1.6) była to kwestia odkręcenia 3 śrubek i delikatnego przetarcia pędzelkiem) - auto zaczęło jeździć super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...