Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Ile przewodów do przepływomierza?


Gość raffaell

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raffaell

Witam

Mam pytanie - ile przewodów dochodzi do złączki przepływomierza w QG18DE? Ja mam 5 otworków we wtyczce i 5 bolców wychodzi z przepływomierza, ale tylko 4 kabelki są podłączone. Nr 1 jest zatkany jakimś gumowym koreczkiem.

Jak jest u was? Chciałem sprawdzić rezystancję między 1 i 3 żeby sprawdzić czujnik temp. zasysanego powietrza, który wg manuala jest wbudowany w przepływomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raffaell, ja mam tak - od lewej:

brązowy, zielony, żółty, czerwony, zielony

 

Silnik QG16DE - zależy jeszcze jaki model przepływki - ale powinny być takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raffaell

Kurcze a u mnie (mam hitachi) ten pierwszy z prawej zielony nie jest wyprowadzony - wciśnięty tam jest mały zielony koreczek gumowy. Ktoś też tak ma? Czy poprzedni właściciel kombinował z moją przepływką coś :/

Bo objawy mam takie, że jak jest gorąco gdy odpalam auto (np po pracy na parkingu) to jest mulasty i przez pierwsze 20 sek spadaja mocno obroty, a jak rano, gdy jest zimno to jest OK.

A piszą w manualu o tym wbudowanym czujniku temp. zasysanego powietrza i ta rezystancja mi chodzi po głowie. Napięcia mam OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raffaell

Dzięki za info Buli. Mam nadzieję, że odezwie się ktoś kto ma Hitachi

 

[ Dodano: Pon 21 Lip, 2008 12:06 ]

Nikt nie ma QG18DE?

Panowie, zerknijcie pod maskę jak macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...