Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Kierunkowskaz


eszi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak go wyjąć od zewnątrz, chodzi mi o ten który jest w błotniku, nie tan który jest przy lampie przedniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie małym płaskim śrubokrętem od strony drzwi podważ , i powinien wyjść .Tak u mnie dało radę

 

[ Dodano: Czw 17 Lip, 2008 16:18 ]

tak mi się zdaje , ostatnio tego nie robiłem tam jest zatrzask , możesz wcześniej sam kierunek spróbować przesunąć do przodu lub do tyłu z wyczuciem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie małym płaskim śrubokrętem od strony drzwi podważ , i powinien wyjść .Tak u mnie dało radę

 

[ Dodano: Czw 17 Lip, 2008 16:18 ]

tak mi się zdaje , ostatnio tego nie robiłem tam jest zatrzask , możesz wcześniej sam kierunek spróbować przesunąć do przodu lub do tyłu z wyczuciem .

przesuwałem i nie wychodzi, spróbuje podważyć.. ale to ryzykowne, bo mogę porysować lakier albo go połamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eszi odciągnij plastikowe nadkole, wsadź łape i wypchnij. A jak nie to pchnij go w przód lub w tył może wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eszi odciągnij plastikowe nadkole, wsadź łape i wypchnij

Dzięki tyle to i ja wiem, chodzi mi o wyjęcie z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11 kierunki są mocowane bardzo podobnie do tych w P10 czyli wystarczy pchnąć w przód (lub tył) i odciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano testowałem , kierunek musisz przesunąć w kierunku tyłu (drzwi pasażera ) , i delikatnie odciągnąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...