Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

TUNING TIDA 1,6


Gość madman

Rekomendowane odpowiedzi

Oj raczej się nie da... Swoją drogą ciekawe co to za silnik w nim siedzi. Świerzy wóz i pewno silnik nie rozwojowy jedyne co to gruntowne przerobienie wozu i zapodanie jakiejś starej sprawdzonej jednostki...

W lublinie chłopaki już kończą swapować SR20DET do Almery N16 co bazowo miała najbardziej gówniany silnik w historii nissana tzn. 1,8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy

pewnie wspólne dzieło nissana i renault czyli silnik z serii HR, HR16DE, silnik full ekonomika w wykonaniu, podstawowy tuning jak w każdym NA, pewnie można wykrzesić parę koni, w Qashgaiu fabrycznie ma trochę więcej.

 

a 1.8 to będzie pewnie MR18DE

 

a bez utraty gwarancji to raczej magnetyzery, filtr powietrza (wkładka) K&N, itd... i to nie jestem pewien czy można stosować taki filtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bez utraty gwarancji to raczej magnetyzery, filtr powietrza (wkładka) K&N, itd... i to nie jestem pewien czy można stosować taki filtr

czyli nic co wpływa na pracę silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Oj raczej się nie da... Swoją drogą ciekawe co to za silnik w nim siedzi. Świerzy wóz i pewno silnik nie rozwojowy jedyne co to gruntowne przerobienie wozu i zapodanie jakiejś starej sprawdzonej jednostki...

W lublinie chłopaki już kończą swapować SR20DET do Almery N16 co bazowo miała najbardziej gówniany silnik w historii nissana tzn. 1,8...

 

A czy da się zeswapować do Micry K12 Może mógłbyś przesłać mi dane do tych gości.

Bardzo długo szukałem HR16DE do swojej micry ale niestety jest nieosiągalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

napewno inne nastawy ECU,ja na twoim miejscu zaryzykowałbym podłączenie SMT6 lub ECUMASTERA[choć tu problem z gwarancją jest]--ale nasówa mi sie też inna myśl że może TIDA i inne nissany mają rózne kolektory ssące...jak w sunny 90 lub 100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...