Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co myslicie?? głośnik + radyjko


Gość 3uziaczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 1100pln kupisz dobra Alpinke napewno bedzie lepsza od tego soniacza. Co do glosnika ALPINE SWX-1243D zdajesz sobie sprawe ze na wzmacniacz ktory to napedzi wydasz jakies 3000pln???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sony to jednym słowem - ZŁOM, nie wart 300zł

Ta Alpine'a tez rewelacji nie wzbudza za takie pieniądze

Wzmaki SONY dobre zrobił tylko raz, modele M1 i M3 okryły sie legendą a ich konsumpcyjna seria XM do dziś jest ceniona. Reszta to shit. Wiedziałbyś o tym gdybyś przeczytał kilka postów tego działu forum.

 

 

Podstawowe pytania w doborze sprzętu:

1. ile chcesz przeznaczyć pieniędzy?

2. jakiej muzyki słuchasz?

3. na czym Ci najbardziej zależy?

4. co chcesz zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu.

Chciałbym kupić przyzwoicie (o ile to możliwe) grające głośniki w drzwi do P10 (6"X4"). Max do 150zł. Proszę o sensowne porady bez wynaturzeń w stylu, że "za tyle to się nie da". Mam pierwszy stopień muzykalności (jak grają to słyszę ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3uziaczek

Nio to wzmacniacz sony jaki zamiarzam kupic to wlasnie SONY XM-GTR6001. Wiec chyba moze byc:D na dodatek 600W RMS MONO...lepszego nie znalazlem. Moze cos podpowiecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3uziaczek, Sony ale seria XM xxxx(x) (gdzie x to cyfry) bez żadnych dodatkowych literek, i nie mnie i nie więcej znaków, np. XM-4040 XM-6040 itp.)

 

[ Dodano: Sro 23 Lip, 2008 18:06 ]

3uziaczek, PRZECZYTAJ mojego posta wyżej!

Nie będę więcej ostrzegał, będą warny!

 

Chcesz żeby Ci pomóc?

 

Podstawowe pytania w doborze sprzętu:

1. ile chcesz przeznaczyć pieniędzy?

2. jakiej muzyki słuchasz?

3. na czym Ci najbardziej zależy?

4. co chcesz zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3uziaczek

Nio ok myslalem ze chodzi poprostu o oznaczenie. Nio chce zebys mi pomogl !!

1.pieniadze nie graja roli

2.slucham wszystkiego ale lubie baSSik

3.Jakosc dzwieku, bass i glosnosc:))

4.Wzmacniacz, glosniki srednie, radio i wszystko co potrzeba (np. kondensator):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radiodtwarzacz to: Alpine z seri CDA bądź coś ze stajni Rockford'a

Subwoofer to: JL Audio, Rockford, Ground-Zero, MTX, EarthQuake, Phase, RE Audio, EM Phaser,

Wzmacniacz to: Kicker, Helix, Rockford, Sinuslive, Hifoncs, Crunch, DLS, Orion, EarthQuake, JL

System przedni: Rockford, Dego, DLS, Morel, Brax, Lotus, Focal,

Kondensator: Helix/Brax, Dietz, DLS, Rockford

Przewody: Stinger, AudioQuest, Dietz, Caliber, DLS,

Maty: Dynamat Xetrem

 

[ Dodano: Czw 24 Lip, 2008 07:41 ]

Popatrz na oferty tych firm, jak już sie sprecyzujesz, dobierzemy Ci modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJSzmer, a może jakaś porada i dla mnie się znajdzie? Głośniki 6x4, przynajmniej dwudrożne, do 150zł. Najczęściej słucham radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czy firma PHONOCAR jest coś warta? Za te same pieniądze można kupić BOSCHMANN, ALPINE, BLAUPUNKT, Magnat. Wszystkie o większej mocy i pasmie przenoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buszmenom bym nie wierzyl, na moc nie patrz bo i tak pewnie zestaw leci pod radio. Co do pasma to i tak nic wiecej niz te phonocary nie uslyszysz czyli powyzej tej wartosci, no moze troche ponizej....

 

Moge Ci powiedziec tyle ze Blaupunkt i buszmen sa nic nie warte. Maja tylko wyglad.

 

I nie daj sie nabrac jak pisza pasmo od 20Hz - 20kHz i moc 300W, bo to naprawde stek bzdor....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3uziaczek, Do tego wyglusz sobie drzwi chociaz, a przy takich mocach suba to pokusil bym sie o wygluszenie kufra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3uziaczek

Nio zastanowsie nad wygluszeniem:) Dzieki panowie:) tylko teraz wyraze swoje zdanie:) zawsze myslalem ze firmy takie jak Alpine, Sony, JL audio czy tez Jbl sa najlepsze...a Wy mowicie caly czas o firmach o ktorych nigdy nie slyszalem. Dlatego zastanawam sie czy oplaca sie zaplacic tyle kasy za firme o ktorej nic nie wiem:) Mowicie ze sony sa slabe...zamontowalem radyjko to co wam pisalem i jestem BARDZO ZADOWOLONY:) W kazdym badz razie dziekuje:) i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3uziaczek, Renoma sie sugerujez widze...wystarczy troche poczytac chocby testy CA.

 

JBL jak tez Blaupunkt i Sony sa przereklamowane, ta kupe kasy placisz za reklame.

 

Zaufaj ludziom tutaj , nikt Ci kitu nie wcisnie, a napewno bedziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3uziaczek

No ale zakupilem to radyjko Sony I jak narazie nie mam zastrzezen. Gra b.dobrze. Moze I sugeruje sie renoma ale wlasnie o to chodza, od wielu lat firmy ktore wyzej wymienilem przoduja na rynku. Ale dzieki za wasze opinie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czy firma PHONOCAR jest coś warta? Za te same pieniądze można kupić BOSCHMANN, ALPINE, BLAUPUNKT, Magnat. Wszystkie o większej mocy i pasmie przenoszenia.

 

Nie stawiaj na równi Alpine Phonocar'a z Blaupunktem, Magnatem i Buszmenem!!

To zupełnie inna bajka! A pasmo i moce masz tylko na papierku w/g producenta

 

[ Dodano: Czw 24 Lip, 2008 18:48 ]

Nio zastanowsie nad wygluszeniem:) Dzieki panowie:) tylko teraz wyraze swoje zdanie:) zawsze myslalem ze firmy takie jak Alpine, Sony, JL audio czy tez Jbl sa najlepsze...a Wy mowicie caly czas o firmach o ktorych nigdy nie slyszalem. Dlatego zastanawam sie czy oplaca sie zaplacic tyle kasy za firme o ktorej nic nie wiem:) Mowicie ze sony sa slabe...zamontowalem radyjko to co wam pisalem i jestem BARDZO ZADOWOLONY:) W kazdym badz razie dziekuje:) i pozdrawiam:)

 

Hehe... To po co prosisz o rade jak i tak jej nie posłuchasz??

Sony, JBL, Magnat, MacAudio, Blaupunkt -> to co teraz produkuje to SYF!!

Badziewie, złom, masowka, shit - nie wiem jak to nazwać - jednym słowem nie warte polowy ceny za którą to upychają nieświadomym ludziom. Posłuchasz Dego z Alpine CDA i zmienisz zdanie - bo różnica jest KOLOSALNA.

 

jeżeli podoba Ci sie brzmienie tego sony co kupiłeś - to po kiego wywalać tyle kasy na sprzęt?? Kup zestaw Boschmann Tyrtan - basu moc i kasy w kieszeni zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio zastanowsie nad wygluszeniem:) Dzieki panowie:) tylko teraz wyraze swoje zdanie:) zawsze myslalem ze firmy takie jak Alpine, Sony, JL audio czy tez Jbl sa najlepsze...a Wy mowicie caly czas o firmach o ktorych nigdy nie slyszalem. Dlatego zastanawam sie czy oplaca sie zaplacic tyle kasy za firme o ktorej nic nie wiem:) Mowicie ze sony sa slabe...zamontowalem radyjko to co wam pisalem i jestem BARDZO ZADOWOLONY:) W kazdym badz razie dziekuje:) i pozdrawiam:)

 

SONY to jest obecnie MAGIA znaczka nic wiecej. Miałem w rekach sprzet tej firmy TV, DVD, radio w aucie, tak szybko jak kupilem tak szybko sprzedalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3uziaczek

Prosze o rade bo chcialem uslyszec opinie innych ludzi:) Poslucham kiedys alpine i jezeli bedzie taka kolosalna roznica jak mowisz to zmienie radio...:) A co do glosnika ALPINE SWX-1243D to tez taki badziew zlom i wogole???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwasar, kup zestaw odseparowany SinusLive SL 150.

 

[ Dodano: Czw 24 Lip, 2008 19:48 ]

Prosze o rade bo chcialem uslyszec opinie innych ludzi:) Poslucham kiedys alpine i jezeli bedzie taka kolosalna roznica jak mowisz to zmienie radio...:) A co do glosnika ALPINE SWX-1243D to tez taki badziew zlom i wogole???

Za te pieniądze sa lepsze suby - dlatego nie polecam

Ja kupuje z głową i uchem sprawdzam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...