Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

almera n16 SR20DET


sadam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem przekonany, że jednak więcej.

info dostalem od autora projektu wiec chyba mowil prawde.zreszta jesli byloby to i 6 tys to i tak nie jest to duzo.

Do takiej Almery dobry byłby silnik SR16VE N1 - 200 kucy pod maską

almera ciezka kobyla wiec lepiej jak troche turbo niutona bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj dyszkę i masz właściwą cenę.

Moim zdaniem to dobra robota na wysokim poziomie i w świetnej cenie jak na tyle roboty...

Pełne orurowanie wydechu, pełen wydech fi 70mm przelotowy, pompa paliwa, od nowa zrobiona elektronika... Ja bym się tego nie podjął, już nie wspominam o przerabianiu półosi i poduszek.

Byłem przy odpalaniu i naprawdę robota mistrz.

 

PS. zapomniałem jeszcze wspomnieć o szperze, mocniejszym sprzęgle EXEDY no i że jesteśmy umówieni na strojenie jej na 0,8 bara :)

 

Pss. Kolejne SR20DET wchodzi do czarnego N14 GTi z Gdyni - czy ktoś wie czyje to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 to chyba za sam silnik :-) bo nawet przy czesci wykonanej pracy samemu to 10 minimum ale nie wydaje mi sie zeby sie zamkneli w tej kwocie, okolice 15 sa realne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na forum, witam wszystkich :D . Nie lubię obłudy więc prostuję.

Sadam... nie wiem z kim rozmawiałeś ale napewno nie ze mną. A to ja jestem wykonawcą projektu SR20DET w N16. :D 4 koła wystarczą napewno za robotę...jeżeli z właścicielem to pewnie nie chciał przyznać się ile ta cała impreza kosztowała. Kto ma kalkulator lub dobrze liczy ten wie...sam motor z osprzętem to 3900zł(alllegro-u Lanz'a). Almera zapie...bardzo miło, klimy i wszelkie bajery działają... a walki było z tym co nie miara :/ Szczerze jakbym wiedział to bym nie zaczynał jednak teraz wiem z czym to się ....więc wg mnie jest to najlepsza alternatywa dla chcących się przemieszczać szybko w kaście N16. Montuję to teraz do Sunny'ego i myślę że będzie to prawdziwy kozak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuję to teraz do Sunny'ego i myślę że będzie to prawdziwy kozak :D

Jak możesz to napisz coś więcej o tym projekcie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to SR20DET z Bluebirda U13 to bardzo fajna motorownia. Turbina T25G o A/R 80 wstaje przy 2200 czyli cóś jak TDI. W sunnym będzie zawias(prawdopodobnie K-Sport), o strojenie zadba Coobcio. Heble to EBC. Opędzał to będzie komp z U13(ORI) bo jak sie okazuje to najlepsza opcja(komp z N/A to nieporozumienie). Na tą chwilę 250 ma być na stracie lecz znam zapędy właściciela z trójmiasta i ...miejmy nadzieje że na tym nie zakończym :DKrzynia od Primery p11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...