Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterka też kradną :)


Gość znaki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie.... , wczoraj wieczorem sk.... ukradli. Tylko po cholere im to? Przeciez własciciel navarki nie pojdzie na giełdę i nie kupi tzw z drugiej ręki. Powiedzcie, że sie nie mylę.

 

Pozdrowienia z Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się kolego mylisz,jak myślisz-na co poszło moje auto-właśnie na części,gdzieś tutaj był post dotyczący sprowadzenia rozbitej navary z Niemiec i jej wyremontowania.Kupowali części z ASO wolne żarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno kupie nowe lustra w SERWISIE bo będę mieć pewność , że są NIEKRADZIONE. Nie mam zamiaru nabijać kabzy złodziejom na zasadzie brak popytu - brak podaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno kupie nowe lustra w SERWISIE bo będę mieć pewność , że są NIEKRADZIONE. Nie mam zamiaru nabijać kabzy złodziejom na zasadzie brak popytu - brak podaży.

 

No i po co? Zaplacisz kilka razy wiecej niz uzywane a towar taki sam. Zlodziej Ci powie ze to jego praca i musi z tego utrzymac rodzine, wiec po co wydawac wieksza kase? Ja sproawdzilem swoje auto z zagranicy w 2007r. i za wszystkie czesci dalem full kasy. Gdybym mial je kupic w serwisie wyszloby pewnie 3 razy drozej, wiec jaki rzelicznik?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale mnie nie przekonacie. NIE KUPIE OD ZŁODZIEJA. Przeciez gdybym kupił mogła to byc część któregoś z Was. Mam głęboko wpojony szacunek do prywatnej własności. Akurat działalność, którą prowadzę narazona jest ciągle na tzw przywłaszczenia mienia. Wiem jaką wściekłość i bezradność się czuje kiedy coś "ginie". Przy okazji, złapałem kiedys zlodzieja, wskazałem policji a Pan prokurator umorzył potepowanie na podstawie zeznań złodzieja!!!! Nie pomogła skarga na czynności prokuratora. Cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalność panowie mentalność. Parę pokoleń minie zanim będzie normalniej. Dopóki choćby najmniejsza "moja" korzyść będzie ważniejsza od zasad to tak będzie. Jestesmy ludźmi bez zasad ( poza wyjątkami ).Kupujemy auto za 150k a szkoda nam na nowe części, wolimy kupić od złodzieja, tworząc w ten sposób popyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaasne, .... ;) z rozbitka , a swistak siedzi i zawija...

Nie oczekuj , że na giełdzie ktoś Ci powie : "tak, wie Pan, wczoraj syn podp... wieczorem z navki. Jak kupujesz auto za ponad 150 tys to już sobie daruj te pare złotych i nie sponsoruj złodzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaasne, .... ;) z rozbitka , a swistak siedzi i zawija...

Nie oczekuj , że na giełdzie ktoś Ci powie : "tak, wie Pan, wczoraj syn podp... wieczorem z navki. Jak kupujesz auto za ponad 150 tys to już sobie daruj te pare złotych i nie sponsoruj złodzieja.

 

Widze ze nikt Cie nie przekona ze nie kazda czesc nie jest kradziona... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietja, nawet w sklepach używki pochodzą z kradzieży, nie wiem na jaką skalę ale wiem że tak jest. I tu masz dylemat, kasa czy zasady ważniejsze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietja, nawet w sklepach używki pochodzą z kradzieży, nie wiem na jaką skalę ale wiem że tak jest. I tu masz dylemat, kasa czy zasady ważniejsze. Pozdrawiam.

 

Buli107 wiem o tym, ale nie dajmy sie zwariowac, bo zalozmy ze ktos kupuje rozbity samochod bo na salon zwyczajnie go nie stac i musi ten samochod naprawic, to szalenstwem jest kupowac wszystkie czesci oryginalne itp. A powtarzam ze nie kazda czesc z gieldy czy allegro jest z kradziezy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy

ja do rozbitego auta kupowałem używki giełda + allegro. Kupując z drugiej ręki używkę zawsze mam domniemanie legalności inaczej bym na każdego człowieka patrzył jak na złodzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...