Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

heat co to za przycisk


Gość biernik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do czego to słuzy, gdy włączam obroty wzrastają do prawie 2000 i tak się utrzymują lecz jak wbijam jakikolwiek bieg obroty spadają.

Instrukcji nie mam dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czego to słuzy, gdy włączam obroty wzrastają do prawie 2000 i tak się utrzymują lecz jak wbijam jakikolwiek bieg obroty spadają.

Instrukcji nie mam dlatego pytam.

 

Niestety nie mam Navary i jakiegoś nowoczesnego silnika, ale zdaje mi się, że ta funkcja jest do "podgrzewania" silnika. Czyli jak jest zimny (np zimą) włączamy tą funkcję i silnik uzyskuje temperaturę właściwą, czyli taką w której możemy go wyżej kręcić bez obaw.., a w tym czasie np możemy odgarnąć śnieg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - takie rozwiązanie tylko ręczne jest w Terrano i Patrolu.

 

Podkręcasz wolne obroty, tylko w Tyranie jest linka bezpośrednio połączona z pompą wtryskową - jak masz dłuższy kawałek prostej to można sobie tempomata zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek25
do czego to słuzy, gdy włączam obroty wzrastają do prawie 2000 i tak się utrzymują lecz jak wbijam jakikolwiek bieg obroty spadają.

Instrukcji nie mam dlatego pytam.

 

przycisk ten słuzy do szybszego rozgrzewania silnika zima np. wsiadasz zapalasz właczasz przycisk i sie pakujesz . po chwili ruszasz z ciepłego silnika nie zimnego ....

 

mam autko 2,5 roku ale nieuzywałem przycisku szczerze mowiac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja samochód mam od 6 miesięcy i zimą korzystam często. Zwłaszcza jak przymrozi i trzeba samochód z lodu oskrobać. Po paru minutach pracy na mrozie przyjemnie jest wsiąść do nagrzanego samochodu. :)

 

Na marginesie przycisk przydaje się w zimę jak musisz pociągnąć coś ciężkiego. Żeby niepotrzebnie nie obciążać zimnego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

witam po krótkiej nieobecności, nie chcę zakładać nowego tematu to zapytam w tym wątku.

Mam zamiar zamontować webasto, może ktoś z was to robił, poradzi gdzie i za ile to można zrobić, i czy robić webasto, czy ogrzewanie innej firmy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po krótkiej nieobecności, nie chcę zakładać nowego tematu to zapytam w tym wątku.

Mam zamiar zamontować webasto, może ktoś z was to robił, poradzi gdzie i za ile to można zrobić, i czy robić webasto, czy ogrzewanie innej firmy

 

pozdrawiam

 

Sorki za off-top, ale zakładanie tematów nic nie kosztuje a będzie większy porządek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacerek10, +48 22 751 77 87 łomianki

 

taki nr znalazłem w książce serwisowej od swojego WEBASTO zadzwoń i zapytaj.

Z tego co wiem to WEBASTO jest najlepsze, kuzyn pracował kilka lat w niemczech przy tym sprzęcie i zachwalał.

KOszt w niemczech to około 3000 euro (tyle brali od Polizei, bo dla nich montowali) nie wiem jak u nas w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...