Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ona gwiżdże żebyś szybciej jechał bo od 200km/h to już się gwizdach nie myśli :yellowcard1:

Ogólnie Vivaro jako wóz roboczy nie ma co narzekać 70.000 bezawaryjnie. 

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snifery,

 

Mam ten sam problem. Oryginalna iuszczelka szyby w ASO kosztuje ponad 1 000 zł, a cięzko jest dostać używaną, którą da się zamontować - raz kupilem ale była w gorszytm stanie niż ta którą mam teraz, jednak sprzedający wymienił mi ją i mam nadzieję, że teraz problem się rozwiążę, zamontuje to po świętach i dam znac czy przestało szumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snifery,

 

Mam ten sam problem. Oryginalna iuszczelka szyby w ASO kosztuje ponad 1 000 zł, a cięzko jest dostać używaną, którą da się zamontować - raz kupilem ale była w gorszytm stanie niż ta którą mam teraz, jednak sprzedający wymienił mi ją i mam nadzieję, że teraz problem się rozwiążę, zamontuje to po świętach i dam znac czy przestało szumieć.

Dzięki za odp ;) W takim razie czekam na info czy wymiana uszczelki coś pomogła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos z was przypadkiem na dill zaspelki haka holowoniczego zderzaka przedniego wersji polift?

w ASO za taką zaślepkę tyle że do przedlifta płaciłem około 30zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki podjade sprawdzic :)

Wie coś ktoś na temat tych egzemplarzy? http://otomoto.pl/nissan-350-z-C32925339.html oraz http://allegro.pl/nissan-350z-europa-xenon-bose-tanio-i4138789355.html'>http://allegro.pl/nissan-350z-europa-xenon-bose-tanio-i4138789355.html ? :) Byłbym wdzięczny za wszelkie info - w tej pierwszej zastanawiam się czy to faktycznie EU (zależy mi na szperze) - niby wszystko tak jak trzeba, ale nie ma kierunków po bokach.

Dzieki podjade sprawdzic :)

Wie coś ktoś na temat tych egzemplarzy? http://otomoto.pl/nissan-350-z-C32925339.html oraz http://allegro.pl/nissan-350z-europa-xenon-bose-tanio-i4138789355.html ? :) Byłbym wdzięczny za wszelkie info - w tej pierwszej zastanawiam się czy to faktycznie EU (zależy mi na szperze) - niby wszystko tak jak trzeba, ale nie ma kierunków po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to wersja US albo srogo walony z przodu bo spryskow lamp tez nie ma no i wogole jakies z du... lampy - a szpere zawsze mozna dolozyc - lepiej patrze zeby stan byl dobry. Drugi nie wiem czy to nie forumowy.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to wersja US albo srogo walony z przodu bo spryskow lamp tez nie ma no i wogole jakies z du... lampy - a szpere zawsze mozna dolozyc - lepiej patrze zeby stan byl dobry. Drugi nie wiem czy to nie forumowy.

Co do tej pierwszej to właściciel twierdzi, że bezwypadkowa - oryginalne lampy dodaje (też uważam, że te są słabe), ale na pytanie czy to EU odpowiada, że to powinien każdy sprawdzić we własnym zakresie i że ma wyłącznik kontroli trakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o drugą to ona raczej (nie jestem pewien) nie jest forumowa, ale już 100% była na allegro, bo widziałem już jej ogłoszenie, trzeba by przekopać ten tamt, bo gdzieś była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oz1on czy uważasz, że ktoś by Ci powiedział, że jest powypadkowe auto? nawet się nie chce czytać takich wypowiedzi, bo co to wnosi - nic i wiecznie to samo, że może się uda 

można jeździć i sprawdzać - ja zaproponowałem Ci pewne auto, nie chcesz to szukaj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego brakuje gornych mocowan chlodnicy - debila ktos szuka...

 

Tomoakatomi - niestety jak chcesz dobrze dla ludzi to oni i tak wola zawsze isc okrezna droga i przejechac sie na wlasnych bledach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę co ludzie sprzedają(co widać po zdjęciach plus dołożyć dwumas ,sprzęgło ,hamulce ,opony ) to jestem coraz bardziej przekonany ze moja warta przynajmniej 10tys więcej niż wcześniej ją wyceniłem  :) Tak się coraz bardziej zastanawiam czy jest sens zamieniać na 370.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oz1on czy uważasz, że ktoś by Ci powiedział, że jest powypadkowe auto? nawet się nie chce czytać takich wypowiedzi, bo co to wnosi - nic i wiecznie to samo, że może się uda 

można jeździć i sprawdzać - ja zaproponowałem Ci pewne auto, nie chcesz to szukaj dalej

 

Słuchaj nikt Cię przecież nie zmusza. Napisałem wyraźnie, że mam wyznaczony budżet +/- 40k, a ty mi proponujesz samochód za 60 i się dziwisz, że nie jestem nim zainteresowany? Wykracza poza budżet i tyle w temacie.

Edytowane przez oz1on
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze za 40 z lekkim hakiem wreszcie cos sie znajdzie, nie dajmy sie zwariować....

Myśle ze za 40 z lekkim hakiem wreszcie cos sie znajdzie, nie dajmy sie zwariować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ma budżet, nie każdy chce wydać - ja nie żałuje, że dałem znacznie więcej, bo miałem 100% pewność co kupiłem i wkład dalszy 0? o kurcze

 

klienci jak do mnie dzwonią to mówią, że moje usługi niekiedy dla kogoś są za drogie - wszystko zawsze można kupić, dostać taniej - jak wiadomo coś za coś

jak mnie nie stać to nie idę w pół środki, czy jako tako, krzywo, ostro aby prosto 

 

 

 

powiem wam, że obserwuje od kilku lat ten temat "zakupowy" i zawsze się dziwie, że z upływem czasu, teoretycznie ze spadkiem wartości to pomysły wciąż te same ludzi, że się uda za 40 - pewnie, że się uda, ale to będzie 1 na 20 i ktoś inny kupi niż "ja" i ktoś sprzedając dobre auto, będzie mieć je w d*pie i/bądź będzie potrzebować pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe gaz :) bez urazy ale jak chcecie gaz nie kupujcie zetek :) strasznie dużo palą :)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te spryskiwacze,w tym super spasowanym zderzaku,a na temat wnętrza to szkodzą mi klawiatury,ale tani jest.

Jest zamiana to ja zaproponuje taczke z betoniarka.

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...