Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dostępność części TERRANO I 2.7TD


mamutbmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy. Przeszukalem forum ale nie znalazłem informacji i mam nadzieję że ktoś mi pomoże.  

Przymierzam się do kupna Terrano 1 i chciałbym zapytać użytkowników jak jest z dostępnością części zamiennych na dzień dzisiejszyi o ew. Ich koszty? Nie ma problemu ze znalezieniem np. Przegubów, wahaczy czy wtrysków, pompy albo turbiny do już praktycznie zabytkowego auta?

Czy silniki 2.4 i 2.7td w terrano 1 i 2 to te same motory?  Czy części z jednego pasują do drugiego?  

 

Z góry dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinno być problemu z dostępnością części, ale to najlepiej poczekać aż się Wężu wypowie.

Jżeli chodzi o 2.4 i 2.7 TD. Pierwszy to silnik benzynowy a drugi diesla, więc nie w ząb nic pasować nie będzie. :)

jeżeli chodzi o różnice między generacjami 1 i 2 to 2.4 raczej się nie zmieniło, a 2.7 TD też nie, chyba, w 2.7 TDI, tutaj różnica jest w sterowaniu paliwem, mechaniczna pompa, elekryczny sterownik, zexel i bodajże bosch tutaj jest dużo różnic i mogą nie pasować między sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z większością części niema żadnych problemów ze znalezienem. Mnustwo na rynku zamennikow. A wszystkie modele terano praktycznie niczym się nie różnią. Ja mam swojego t1 3.0 v6 postawionego na ramię z t2 2.5tdi 

Przy remącie wszystkie części udało mi się znaleźć na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...