Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie możesz tam zaprezentować swoje auto. Jest już tam sporo zetek. 18 maja w Warszawie pod stadionem narodowym jest zlot zetek. Wpadnij to zaprezentujesx na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tu na forum tematu "Nasze auta" z kategoriami 350Z,370Z itd. Każdy mógłby zaprezentować swoją zetkę i wstawić jakieś zdjęcia.

Bdb pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest fajny. W sumie jest cos takiego w dziale projekty i prezentacje ale faktycznie można byłoby to uporządkować i zrobić tsm oddzielnie katalog 350z odzielnie 370z i inne. Byłoby czysto i przejrzyście bo tak to trzeba szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest koszt ogarnięcia sprzęgła?? na samej górze pedał bierze, tarcza? czy cos więcej 


Bydle na co zwrócić uwagę szczególnie? Nie chcę kupić pazdzierza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg nie wiem czy realny bo u mnie mam 150 tyś km i fotel i gałka jak nowa , chyba ,że to kwestia dbania i użytkowania . Ogólnie bardzo fajnie wygląda i dobrze wyposażony łącznie z czujnikami parkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym sprzęgłem w tym aucie? i jeszcze z tym rozrządem na łańcuchu? dzieje się cos z tym łańcuchem, czy teoretycznie jeśli ma ten przebieg bedzie cos nie teges ? 

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile kosztuje sprzęgło bo jeżdżę trzeci rok i nic się nie dzieje .  Pewnie można zmienić dopiero i po 200 tyś a można i po 20 tys jeśli ktoś katuje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wszystko sie zgadza. Lancuch to po 300-400 tysiacach mozna sprawdzic. Sprzeglo 700-1000 zl. Jak jest taki jak wyglada na zdjeciu to szybko pojdzie za ta cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak auto z niemiec, czyli jak z samochodem będzie wszystko ok to wart tych pieniążków? mam vin ale penie nic to nie da?

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli było by wszystko ok, to warte tych pieniędzy , ładny kolor , bogato wyposażone , jeśli nie miało większych przygód to bym brał


wpisz vin w google może coś pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 60000 i fotel i gałka nie wygląda idealnie zależy kto i wczym jeździł dżiny mocno niszczą fotele a jak ktoś ma ręce jak papier ściery to i gałka z kiera będzie wytarta.

Jedz obejrzeć jak sie tobie spodoba to bierz.

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz z nr vin do serwisu nissana. Jak trafisz na sympatycznego gościa to Ci sprawdzi to auto pod tym kątem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak ktoś nie wybredny to może warta. Auto z de po strzale w przód narożnik od strony pasażera. Facet kupił maskę błotniki lampy, chłodnice belkę i poskładal to i pomalował. Szyba czołowa nie oryginalna, dalej pociągnął klarem drzwi od strony pasażera i tylne nnadkola szpachli tam nie ma. Dach oryginał. Nadkole tył od strony kierowcy szpachla i malowanie. Ogólnie auto wizualnie nie kiepskie. Zderzak przód najbardziej zmęczony , spasowanie z reflektora mi i maska średnie. Fotel najbardziej wytarty na boczku oparcia. Popękane na zegarach te szybki, na fotach widać ryse na obrotomierzu. Sprzęgło się kończy, u samej góry skoku pedału bierze. Opony raczej kiepskie. Felgi do renowacji plus mmalowanie. Coś tam ma zamówione jakąś gałkę czy coś tam przy zawieszeniu przez co niby kiera delikatnie skrecona w lewo jak auto jedzie prosto. Auto jedzie prosto nie ściąga, zawias bez luzów nic nie puka nie stuka, heble ekstra i tarcze i klocki. Śmiga fajnie, silniczek pracuje ładnie i cicho. Skrzynie na jałowym słychać na postoju jak szumi ale tak ma być ponoć. Książka raczej od tego samochodu oryginalna. Klima robi i wszystko wewnątrz. Wszystko co wiem napisałem. Cena mocno do nego. Bo za 36.500 mogłem ja brać. Sorry za byki i pisownię na szybko na świeżo i telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak policzyć tak na szybko wszystkie niedociągnięcia to w 10tys byś się zmieścił.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byki w tamtym poście poprawie jak będę przy kompie. Się mi te zetki podobają, fajne wozy. Zna ktoś ten egzemplarz? http://allegro.pl/nissan-350z-100-bezwypadkowy-europa-pl-salon-i4189051948.html

Pan Piotr Misztal był pierwszym właścicielem :) super egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...