Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolor mistrz, brałbym zdecydowanie

ps. jeżeli to sa ori bride to możesz mi sprzedać:)

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mówi moja uszczelka szyby w drzwiach kierowcy, niestety wymiana uszczelki nie pomogła, ale jeszcze mam zamiar wyregulować podnośnik szyby, może to podziala i wreszcie przestanie świszczeć mi nad uchem, a na razie włączam głośniej muzykę i nic nie słychać:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zdjąc boczek drzwi i tą prowadnice na śrubach wyregulować tzn nagiąć na drzwi. U mnie tez gwizdało niemiłosiernie ale zrobiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta zdłubana trochę słaba opcja jako auto na codzień.

 

Bez przesady, stołki mają regulowane oparcie, nie ma żadnej klatki utrudniającej wsiadanie, koła w normalnych rozmiarach, prześwit tak samo chu....wy jak w innych sportowych autach. Swoją droga tak grubo doinwestowany a heble ma chyba w wersji US bieda...opis tak obszerny ze po pierwszym zdaniu już się zgubiłem.

Teraz jeszcze dopatrzyłem się tego ze niby licznik w KM jak wersja EU a migaczy w błotnikach.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś mówił że w swoim warsztacie skladał auto od podstaw, jest niby z Francji bez dokumentow z jednym kluczykiem przebieg niby na gębę " 130 000" rocznik 2004  , troche na pewno musial zainwestowac w auto, sprzedaje bo składa 370z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech nawet sklada turbo taczke z napędem na tył...czy to ma jakies znaczenie???

auto na bank cale lakierowane ..a zrobione z gustem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko ktoś coś takiego jak auto sportowe składa porządnie na sprzedaż, wiec jego gust mało mnie obchodzi tylko jak to jest wykonane jest najbardziej istotne.

Doinwestowane w heble made in usa, poza tym zobacz co ten gość ma jeszcze wystawione na alle... to wiele tłumaczy.

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mieszkam niedaleko i Września, Gniezno, Konin, Słupca, i kilka innych w tym rejonie to stare cwaniaki, nigdy nie powiedzą prawdy ale oczywiście nie można mierzyc wszystkich jedną miarka.

Kilka razy byłem tam po auta i wróciłem z niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda dyskusji dla mnie szrot auto poskładane z przynajmniej z dwóch.

 

To też ten jegomość sprzedaje , wiec faktycznie składa te samochody buuuhhaaaa

 

DRUCIARSTWO

 

http://allegro.pl/nissan-350z-karoseria-kpl-dokumentow-europa-i4221991692.html

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz moze matber i emce sie wypowiedza na temat tego auta? Bo to oni nas cisneli ze zachowujemy sie jak "wyzszosc i arystokracje" no ale kur... co tu mozna napisac pozytywnego o takiej padace oprocz tego ze ma ladny kolor i felgi?

 

ADIX podyskutowac zawsze warto bo mozna sie posmiac troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, stołki mają regulowane oparcie, nie ma żadnej klatki utrudniającej wsiadanie, koła w normalnych rozmiarach, prześwit tak samo chu....wy jak w innych sportowych autach. Swoją droga tak grubo doinwestowany a heble ma chyba w wersji US bieda...opis tak obszerny ze po pierwszym zdaniu już się zgubiłem.

Teraz jeszcze dopatrzyłem się tego ze niby licznik w KM jak wersja EU a migaczy w błotnikach.

Felgi 20" z naciągniętymi gumami to normalny rozmiar?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz moze matber i emce sie wypowiedza na temat tego auta? Bo to oni nas cisneli ze zachowujemy sie jak "wyzszosc i arystokracje" no ale kur... co tu mozna napisac pozytywnego o takiej padace oprocz tego ze ma ladny kolor i felgi?

 

ADIX podyskutowac zawsze warto bo mozna sie posmiac troche :)

 

 

tak, dalej tak twierdze.....bo konstruktywna krytyka jest zawsze ceniona.....ale w większości to się za delikatną szparę lub nierówość przy zderzaku czepiacie, że szrot i zło i pewnie z 15 innych składany! Proponuje zejść przed dom i popatrzeć na swoje....ideał? wątpie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam krzywych spasow na swoim aucie. Nie jest skladany z 15nastu i wszystko jest sprawne, robione na czas i dokladnie wiec jezeli moje auto jest wyznacznikiem krytyki to ja moge cisnac je dowoli bo ja takich bredni nie pisze o swoim jak inni sprzedajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele zamiast wymiany zdań mamy bójke.Panowie ostygnijcie bo to forum o autach a nie bieg po złote gacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wyluzowany caly czas i to nie ja mialem z tym problem pare stron wczesniej :)

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie kto ma wyluzować ? Ja jestem spokojny ktoś pisze proszę o opinie  to ja wyrażamy na podstawie swoich doświadczeń. Ja jak kupowałem swojego z też miał być bezwypadek ale niestety był już troszkę malowany ale tragedii nie ma, tym bardziej że ostatnio w ciągu 1 tygodnia dwie boskie istoty trafiły mi w ten sam błotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie kto ma wyluzować ? Ja jestem spokojny ktoś pisze proszę o opinie  to ja wyrażamy na podstawie swoich doświadczeń. Ja jak kupowałem swojego z też miał być bezwypadek ale niestety był już troszkę malowany ale tragedii nie ma, tym bardziej że ostatnio w ciągu 1 tygodnia dwie boskie istoty trafiły mi w ten sam błotnik.

nieee to nie do Ciebie było ;)

 

pozdro Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...