Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 numer wygląda dla mnie bardzo ciekawie ma premium pack, jest to wersja EU, ale ma LPG więc nie wiadomo w jakiej kondycji jest silnik.

 

 2 numer  jest dość świeży 2006 i ma niski przebieg ale nie wiadomo czy to nie jest przypadkiem  32 000 mil a nie km,szkoda że to nie jest wersja europejska :(

 

a tak w ogóle to dlaczego twój kolega nie weźmie tego:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-premium-pack-europa-C30649943.html

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 numer wygląda dla mnie bardzo ciekawie ma premium pack, jest to wersja EU, ale ma LPG więc nie wiadomo w jakiej kondycji jest silnik.

 

 2 numer  jest dość świeży 2006 i ma niski przebieg ale nie wiadomo czy to nie jest przypadkiem  32 000 mil a nie km,szkoda że to nie jest wersja europejska :(

 

a tak w ogóle to dlaczego twój kolega nie weźmie tego:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-premium-pack-europa-C30649943.html

 

 

.

Zeta z lpg ....? , wybacz  ale to już nie to samo. Jak mnie nie stać na 18l/100km Pb98 to kupuje Yarisa 1.0 on pali 5l/100km Pb95  :) LPG dobre do dostawczaka-firmówki  lub SUV ewentualnie dupowóz.  lol

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie posiadam LPG i w sumie mialem je tylko w pierwszym aucie 12 lat temu - od tego czasu benzynka - ale ja osobiscie nie mam nic do gazu. Duzo znajomych jezdzi na gazie bo robia duzo kilometrow a jezeli mozna oszczedzac i jezdzic fajnym autem to dlaczego nie. To nie jest kwestia stac/nie stac tylko inteligetnego gospodarowania pieniedzmi i umiejetnosci oszczedzania a tego typu teksty i argumenty sa troche nie na miejscu i obrazaja takie osoby jak chociazby Jarka ktory swoim zgazowanym nissanem zjada was nawet na wstecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie posiadam LPG i w sumie mialem je tylko w pierwszym aucie 12 lat temu - od tego czasu benzynka - ale ja osobiscie nie mam nic do gazu. Duzo znajomych jezdzi na gazie bo robia duzo kilometrow a jezeli mozna oszczedzac i jezdzic fajnym autem to dlaczego nie. To nie jest kwestia stac/nie stac tylko inteligetnego gospodarowania pieniedzmi i umiejetnosci oszczedzania a tego typu teksty i argumenty sa troche nie na miejscu i obrazaja takie osoby jak chociazby Jarka ktory swoim zgazowanym nissanem zjada was nawet na wstecznym.

Chodzi o sens LPG w autach sportowych a nie dupowozach chyba się nie zrozumieliśmy  :) a tak na marginesie liczy się "zbijanie" masy auta sportowego a nie wręcz przeciwnie. Ale nikomu nic nie można narzucać ja wyrażam swoja opinie na temat LPG w autach pokroju Zety.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie , ma ktoś do sprzedania ruda zetke lub bedzie mial w planie sprzedac ? ponieważ bardzo mi zalezy na rudej , najlepiej europa i coupe. Jestem cierpliwy i będę

czekał aż się trafi jakaż ładna :)

Edytowane przez lewystw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taką kierownice allegro powinno mu ogłoszenie skasować :P  Gaz do 350z napewno troche osłabi silnik i jak to bywa z gazem troche szybciej wykonczy silnik. Ja akurat jestem zwolennikiem gazu ale nie w sportowym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wersję z juz zamontowanym LPG (na szczęście niewiele na tym jeździła) ale po wypaleniu gazu w zbiorniku, przestawiłem się wyłącznie na benzynę 98. Przyznam, że nie czułem żadnej różnicy jeżdząc na gazie vs benzyna, Bestia była tak samo zrywna na LPG.

Ps. Mina gościa z obsługi na stacji BP, kiedy zagadałem coś o gazie .... bezcenna:)

Edytowane przez Sekret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem  ,   ale gadacie głupoty na temat    lpg  ,  obecne instalacjie niesprawiają żadnych problemów a instalacje 5 generacji podnoszą moc auta około 10%  

 jedyna niedogodnościa jest to ze butla zajmuje wiele miejsca w symbolicznym bagażniku  

 aco do oktanowosci lpg ma   108   

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam trzecie auto z duzym silnikiem i 4.7 w jeepie ciutkę osłabł po 2 latach jak i w Lanci 3.0 był minimalnie słabszy. Zobaczymy jak bedzie w 300c 3.5 v6. W kazdym zakładałem gaz osobiscie na bardzo dobrych komponentach. 

Edytowane przez driver_kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem  ,   ale gadacie głupoty na temat    lpg  ,  obecne instalacjie niesprawiają żadnych problemów a instalacje 5 generacji podnoszą moc auta około 10%  

 jedyna niedogodnościa jest to ze butla zajmuje wiele miejsca w symbolicznym bagażniku  

 aco do oktanowosci lpg ma   108   

 

instalacje 5 generacji podnoszą moc auta około 10%....teraz liczba zgazowanych Z-tek może drastycznie wzrosnąć ;D Sam się przyznam, że temat założenia lpg w 350z przeszedł mi przez głową, ale sam nie wiedziałem ile będę Z jeździć bo to miał być tylko chwilowa zabawka...i tak już 3 rok nie mogę się z nią rozstać ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem z LPG ,które siedzi od października 2013 roku. Mam papiery na czym i gdzie było robione. Jest to mój pierwszy samochód z LPG. Wcześniej nie powiem żebym był zwolennikiem LPG... uważałem nawet że gaz jest tylko do zapalniczek. Okazało się że gaz był zakłądany w bardzo dobrym warsztacie, kosztował około 5 tyś zł. Podczas zakupu sprawdziłem zetkę i silnik oraz skrzynia chodziły i chodza elegancko więc nie patrzyłem na to że w gazie i taką też kupiłem. Cały czas jestem zadowolony. Między LPG a benzyną nie czuję żadnej różnicy a za pieniążki które przeznaczam na paliwo wiadomo przejadę dużo więcej km i częściej będę rozkoszował się jazdą tym cudem. Fakt że bagażnik strasznie mały ,ale jak jeżdżę nie daleko to zapasówka zostaje w domu, biorę tylko na dalsze wypady z sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba się tak stara żeby jakies 10-15KM ustrugać w zetce a tu LPG daje 10% więcej mocy czyli jakies 26-30KM no no niezły wynik to trzeba jakiś warsztat ogarnąć i wszyscy z forum montować instalkę z rabatem  :D:devil:

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zmiana auta ? Swoja droga bezwypadkowy US? Ciekawy jestem co tam by sie znalazlo po dokladnych ogledzinach :)

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ojj nie mam zamiaru, nikogo na siłe  przekonywać    

widze że też odrobinka lekiej drwiny sie wkrada ,  

instalacja wtrysku ciekłego gazu lpg   5 generacji ma jedną zajjj  zalete 

wtryskuje sie ciekły gaz   który rozprężając sie w dolocie bardzo mocno schładza mieszanke co powoduje że w tej samej obiętości jest sporowięcej tlenu      to tak jak zastosowanie ic   w układach turbo  

jeżeli by   np coobcio zrobil odpowiednia mape zapłonu  bo można sporo ostrzej wystroić przy 108 oktanach efekty by były naprawde fajne 

 trzeba jeszcze jedno zaznaczyć, lpg czy e98 ,czy vpower   czy obecnie bardzo modne paliwo w tuningu bioetanol  e85   jest takim samym normalnym  paliwem i żaden wsytd używać w sportowych autach   lpg  

problem lpg i opinia wzieła sie z lat 90  gdzie pierwsze instalacje  nie zawsze działały poprawnie 

 jedyna wada lpg w zce to butla zajmująca tak niewielki bagażnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ale jak bedzie twoj kolega mocno zainteresowany to moge oblukac

http://www.bezwypadkowy.net/forum/50-pomoc-przy-ogldzinach-pojazdu/12891-prosze-o-sprawdzenie-auta-nissan-350z-2007-rok-nr-vin-jn1bz34d07m500128

 

Nie wygląda najgorzej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...