Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro widziałem ją już dawno dawno temu. Ciekawe czemu tak długo stoi, jakby był technicznie ok to ktoś by je za te pieniążki już dawno wziął i jak wspomniałeś chociażby okleił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mam daleko jechac to ogladac , zeby sie tylko za glowe lapac ze cos jest nie tak , a tak swoja droga co ktos mial w glowie zeby tak pomalowac auto?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350z-i4256076735.html ktoś zna to auto ? Kolor to ze jest tragiczny wszyscy wiemy , chodzi mi tylko o stan techniczy bo jesli jest ok to auto idzie do oklejenia od razu.

Zeta tak często zmienia właściciela albo tak długo się sprzedaje z przerwami od jakiegoś 1,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że już miałem parę wycieczek i za każdym razem rozczarowanie. Mam 300 km w jedną stronę do wawy...

Może ktoś z forum zna ten egzemplaż??? albo ma blisko żeby oblukać za dobrą flachę

Ta bym jechal sprawdzic - ciekawe dlaczego taka tania skoro bezwypadek wersja EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350z-i4256076735.html ktoś zna to auto ? Kolor to ze jest tragiczny wszyscy wiemy , chodzi mi tylko o stan techniczy bo jesli jest ok to auto idzie do oklejenia od razu.

 

 

Brat tam mieszka i ma warsztat mechaniczny i powiem szczerze z tego co mi brat mówił nie raz to że tak jak tam klepią powypadkowe auta to głowa mała,wciskają tam najlepsze kity auta montowane z 3 lub więcej idą jak ciepłe bułki,a ludzie nieświadomi tego są zadowolonymi klientami do pierwszej wizyty w warsztacie,a wtedy dowiadują się co kupili i są w wielkim szoku,bo miała być taka perełka,co do przebiegu to napewno nie jest prawdziwy i nie ma tam na co liczyć,że Ci w warsztacie jakimś dobrze sprawdzą,chyba że u mojego brata :) bo tam jest jedna wielka klika.

Edytowane przez Surmik1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwadło znalazłem: http://olx.pl/oferta/zajefajny-nissan-CID5-ID610oJ.html#aff6689375 Przyciągnął mnie sam tytuł a z reszty opisu to już wogóle się ubawiłem. Cytuję: "Witam mam na sprzedaż super wózek jedyny taki w polsce .moc podniesiona do 344km, zblokowany most(ciągnie na dwa koła),pełna elektryka, skóry, clima, wspomaganie,abs, 2xpoduchy . Super wygląd"

Super wózek- kłamstwo

jedyny taki w Polce- hehe jak najbardziej prawda

moc podniesiona do 344km - chciałbym zobaczyć na wykresie ,a juz wogóle dowiedzieć się w jaki sposób została podniesiona. W sumie dużo odelżył autko bo brakuje zaślepek sprysków , odblasków z przodu^^

zblokowany most(ciągnie na dwa koła)- rarytas

pełna elektryka ,clima, wspomaganie abs - czy ktoś z Was ma te cudowne wynalazki na pokładzie? Bo brzmi to wszystko jak nowa technologia przedstawiona w tym roku na targach w Genewie.

Super wygląd- pełna szydera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sprzedaje dalej, tzn jak sie nie sprzeda to nie bede płakał. 

 

Klienta raczej też nie oczekuje z forum chociaz kto wie  :wave:

Edytowane przez driver_kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd 4.9 do setki? I 305 koni jeśli można wiedzieć?

Skąd 4.9 do setki? I 305 koni jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...