Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tymi koniami to wiadome że to na oko. Film jest jak sie zbiera wiec ja tam zawsze jak mierzyłem wychodziło 4.9 Auto faktycznie jest w takim stanie jak jest napisane poza tym ze nie ma prawego airbaga i ze maglownica jest do wymiany. Reszta bez zarzutu no i to że sarna ostatnio mi wyskoczyła i była wymieniana prawa lampa i malowany zderzak przedni. 

 

filmik wrzucałem już na forum 

13E7 zmierz stoperem z ciekawości ile ci wyjdzie do 100  :wave:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej myślałem o racelogic lub czymś podobnym bo przy takich pomiarach należy pamiętać o przekłamaniu licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem juz tego najnowszego nissana miesiac temu w motorze i wiem że go nigdy nie kupie jak ma tak wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba podobny troszkę do lexusa LFA :)

 

http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2010/05/2012-Lexus-LFA-Nurburgring-Edition-1.jpg

 

mam nadzieje ze w nowej Zecie nie zamontują 4cyl doładowanej tylko V6 :)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepki spryskiwaczy coś dziwnie odstają , i środek chociaż nie widać fotela wygląda gorzej niż można oczekiwać po tym przebiegu . To ,że stoi od stycznia to nic nie znaczy , po prostu nie doczekał się jeszcze nowego właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś go już może oglądał, ew jakieś spostrzeżenia?

http://otomoto.pl/nissan-350-z-stan-idealny-C33346423.html

 

nie odpisywałem na pm, bo uznałem to za stratę czasu, ale skomentuje post - z punktu widzenia kupującego, dostajesz to za co płacisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpisywałem na pm, bo uznałem to za stratę czasu, ale skomentuje post - z punktu widzenia kupującego, dostajesz to za co płacisz

OK, ale co to wnosi do tematu? Byłeś, oglądałeś, znasz ten samochód? jeśli nie to podziel się spostrzeżeniami, jako właściciel takiego modelu na pewno możesz zauważyć więcej niż ja. Ja nic złego ze zdjęć nie widzę, wiec nie wiem skąd masz takie podejście "dostajesz to za co płacisz"? To, że kosztyje ponad 20k mniej niż Ty chcesz, nie musi oznaczać, ze szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szort to pewnie nie , ale jak przeczytałeś wszystkie strony(jest ich już 150 :D) to na pewno doczytałeś ile co kosztuje do Zety i Cena Czyni Cuda w tym przypadku. Każdy ceni swoje auto na ile jest warte a czasami ile trzeba jeszcze w niego włożyć :D i tu często zaczyna się problem bo kwoty są nie małe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2 tyg temu kupiłem C sportcoupe cena tez czyniła cuda i co i po 30 km silnik padł korba pękła. Niby 1.8 a koszty ogromne. Tak że co tanie to potem wychodzi drogo. Ten pierwszy jest umeczony a ten drugi był by ok tylko odcienie na przednim zderzaku i progach jakieś inne tzn zle dobrane. Wydaje mi sie że można jechać obejrzeć nikt ci nie powie pewnie nic wiecej skoro nie zobaczy auta  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz nie pier**lcie że cena jest najważniejszą cechą ogłoszenia bo 3\4 to trupy nawet te po 50k-60k a wiem bo obejeździłem kupę śmieci od 30 do 60 zanim kupiłem swojego...lalamido jeździj i oglądaj bo inaczej nic nie kupisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że trupy to pół biedy mechanikę można ogarnąć ale żeby dobrze chociaż były blacharsko ogarnięte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...