Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem ciekawy wlasnie jak wygladaja te inne w porownaniu z moim - moze z ciekawowsci kiedys przejade sie zobaczyc inne ;) Jak kupowalem swojego to tez widzialem trupy rozne ale one byly w takiej kwocie ze wiecej to grzech wolac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obserwuje pytania kupujących to "prawie" każdy szuka Zety jak najtańszej a powinni wiedzieć ze tutaj rocznik a cena może nie mieć nic wspólnego ze stanem technicznym. Tak jak pisałem kilka stron wcześniej prędzej czy później złomki trafią na części na szrot gdzie ich miejsce pytanie tylko który właściciel go tam zawiezie :) A zdrowe egz . będą w cenie.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pomylili mnie z właścicielem tej Z tki :) też mam takie emblematy w mojej tyle ,że przedni też czarny a tutaj srebrny .


W mandacie za parkowanie napisano mi kiedyś - pojazd marki .... Z :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nabyć hurtowo emblematy Z za wielkiej wody , w grupie będzie taniej ja się podpinam :) Kto chętny...

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za spostrzeżenia, szczerze mówiąc ja z tych zdjęć nic nie widzę odnośnie koloru, zauważyłem, że w zetach zderzak zawsze się odbija na zdjęciach jeśli chodzi o odcień, może poza czarnym kolorem, ale tego się akurat nie boję, weryfikacja to kilka chwil. Z mechanicznych rzeczy to na co zwracać uwagę jakoś szczególnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A liczycie na to ze 10 letnie auto dość niskie będzie miało orginalny lakier na zderzaku samych odprysków od kamieni było by mnóstwo ja mam już drugą szybę czołową i znowu odprysk od kamienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zderzak przedni był lakierowany przez poprzedniego właściciela ze względu na odpryski, bo fabryczny lakier wiadomo ,że jest delikatny a mimo to i tak znowu się pojawiły i po kupnie auta ponad 2 lata temu też go lakierowałem i o dziwo teraz spokój . Raczej nie ma szans żeby  nie było przez tyle lat odprysków , szczególnie na czarnym lakierze to widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mechanikę w Zetce to najczęściej do wymiany jest sprzęgło, dwumasa, wysprzęglik, synchronizatory w skrzyni biegów, czasem biorą olej - uszczelniacze zaworowe,pierścienie...

Piasty bardzo często w nich wymieniam, rozszczelnia się wydech na łączeniu środkowej części z końcowym tłumikiem, często tylne łączniki stabilizatora są do wymiany oraz termostaty.

 

O układzie hamulcowym nie ma co wypisywać i o oponach - normalna eksploatacja i często zajechane elementy to są...

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mechanikę w Zetce to najczęściej do wymiany jest sprzęgło, dwumasa, wysprzęglik, synchronizatory w skrzyni biegów, czasem biorą olej - uszczelniacze zaworowe,pierścienie...

Piasty bardzo często w nich wymieniam, rozszczelnia się wydech na łączeniu środkowej części z końcowym tłumikiem, często tylne łączniki stabilizatora są do wymiany oraz termostaty.

 

O układzie hamulcowym nie ma co wypisywać i o oponach - normalna eksploatacja i często zajechane elementy to są...

Dzięki, właśnie o to mi chodziło :thumbsup:  A jeśli chodzi o lakier, to niedawno sprzedałem auto 19-ltnie z ori lakierem, także wszystko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w weekend na Wierszuowie widzialem 350Z w oryginalnym czarnym lakierze i szczerze to bylem strasznie zawiedziony bo wogole nie zrobil na mnie wrazenia - bardzo plytki kolor. Moj w ch*j ladniejszy :lol:

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By się nie jeździło bokiem, to pewnie by piasty nie leciały:)

Ja teraz wymieniam łożysko.

 

A propos lakieru to oczekiwanie, że samochód (Zetka czy jakikolwiek inny) z 2003-2005 roku, bedzie miał super lakier, jest moim zdaniem pomyłką. Co z tego, że na zdjęciu widać różnicę w lakierach, może być po małej przycierce a fura może być poza tym w super stanie technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mial jakas markowa felge, zawias skrecony na glebe i zrobiona profi sesje to pewnie by bylo wieksze zainteresowanie bo pierwsze co to oczy kupuja a dopiero potem rozum.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale złomek :)

 

http://olx.pl/oferta/najtanszy-nissan-350z-CID5-ID65u8r.html#a4a53d946f

 

Nie jestem na 100% procent pewny ale ten egz. był na licytacji Santandera na rej EL za 14.500pln cena wywoławcza było to jakieś  1,5 roku temu(wklejałem linka do aukcji na forum ) na samym dachu było 5 kg szpachli.:)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ten o którym pisałem to ta cena mówi wszystko widziałem to auto na żywo i oprócz kilogramów szpachli to silnik tez lipa za 15 na części się nie opłaciło go brać nawet . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, gdyby były felgi za 10+ to cena by była 10+, jak zawieszenie za 5+ to cena 5+. Po co skoro nikt nie zapłaci skoro nie rozumie, że sprzedaje pewne, bezwypadkowe, zadbane auto za uczciwe pieniądze. Średnia allegro/otomoto to 30 pare, większość stron (na chwilę obecną na 3 strony 2,  ok 30tys i mniej… ), każdy post tutaj się zamyka w cenie 41 a przeciętne zapytanie to 35tys.

 

Sprzedając za 54 i tak jestem stratny. Sprzedaje uczciwie, ale wszyscy by chcieli kupić za 35 w takim stanie. Tutaj ciągłe pytania miesiąc w miesiąc, rok w rok. Najdziwniejsze jest to, że wraz z upływem lat, pytania zawsze, czy dziś, czy 2 lata temu, czy 4 są - czy warto kupić/oglądać <wklejony link> …….. wchodzisz i patrzysz cena 30-40.. 

 

LITOŚCI ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cie ale niestety ludzie w pierwszej kolejnosci kupuja oczami a dla nich ten nie wyroznia sie sposrod innych tak samo wygladajacych. Musisz czekac na prawdziwego pasjanota ktory bedzie chcial wsiadac i jezdzic a nie kupowac cos taniej zeby pogrzebac i zrobic samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro kupują oczami, to widać, że nie bite, oryginalne, pewne auto które można sprawdzić w aso, czujnikiem i czym się chce, a potem robić co się chce - czyli eksploatować i robić ew tuning optyczny  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob mu profi sesje - zaplac z 50 zl i niech ktos pstryknie lustrzanka zdjecia, pobawi sie w PS i dac go na aukcje na allegro zamiast no oto moto z milionem zdjec i wypasiony opisem a zobaczysz ze zainteresowanie bedzie duzo wieksze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...