Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to dogadaj się z Tomi jak jesteś zdecydowany na zdrowa Zet ,a było by fajnie jak by trafiła w dobre ręce :)

Gdybym chciał kupić za 22 tyś to już raczej bym nim śmigał :D

 

Przewiduje budżet 45-50 tyś. Ale pożyjemy zobaczymy :)


 

 

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2006, lampy polift, maska przedlift, tylny zderzak eu a to ameryka o ile dobrze widzę, oglądał ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze w kolorze szarym, a tapicerka w miejscu poduszki pasażera wymieniona na czarną...

 

ćwiartki z kierunkami EU, a z tego co pamiętam automat wychodził tylko na US

Edytowane przez BossNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie poducha w innym kolorze, zderzak z tyłu EU a zegary w milach, ulep straszny. 

Edytowane przez driver_kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie rację nie oglądałem zdjęć bo przeglądam w komórce. Przeczytałem tylko ze 2006 r revup bezwypadkowy i dobra cena i na tej podstawie stwierdzilem że można się zainteresować. Ze zderzakami może być różnie. Ja np nam wersję eu bezwypadkowa i zmieniłem zderzak tylny na USA (cały bodykit) bo po prostu ładniejsze były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprzedawał  w Katowicach przez ostatni rok a teraz w Mielcu sprzedaje tak od razu :)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotś sprzedawał  w Katowicach prze ostatni rok a teraz ktoś w Mielcu sprzedaje tak od razu :)

Przedni zderzak mial robiony na 100% - wiem bo sam sie interesowalem nim okolo rok temu (jeszcze z innej lokalizacji [inny wlasciciel - nie wiaodmo], blachy na zdjeciach te same) i jakos pare dni przed moim przyjazdem ogledzinowym dostalem info, ze przytarl o kraweznik, wypadl z mocowan i troche go uszkodzil. ... ja, wowczas, w tym momencie go... odpuscilem. Nastepnie zniknal i pamietam, ze oozniej blizej swiat znow znow go wystawil.

 

Oczywiscie _teoretycznie_ to nic, ale warto o tym wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rusz to lepsze "perełki" się pojawiają przed czy po FL (lampy przód i tył)  miodzio  lol :D

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-premium-pack-brembo-navi-cabrio-C33392070.html

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek przyrodniczych :D http://olx.pl/oferta/nissan-350z-drift-CID5-ID69iqF.html#aff6689375 ciekawe czy naklejki pelnia tez funkcje wzmocnieniowa :D

Silnik zarżniety ponoć ma... Raku już go oglądał :D

Z ciekawostek przyrodniczych :D http://olx.pl/oferta/nissan-350z-drift-CID5-ID69iqF.html#aff6689375 ciekawe czy naklejki pelnia tez funkcje wzmocnieniowa :D

Silnik zarżniety ponoć ma... Raku już go oglądał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie szukać wydechu do zetki? Chciałbym coś co będzie fajnie brzmiało, ale jednocześnie nie chcę wstawiać pełnego przelotu bo wydaje mi się, że w trasie będzie to męczące. Istnieje jakiś kompromis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebay.com tam znajdziesz co trzeba jest sporo do wyboru począwszy od markowych po chinole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy cut out to dobry pomysł bo raczej taki wynalazek po zimie może się przycinać albo całkowicie odmówić posłuszeństwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej wydech zrobić niż bawić się w takie rzeczy bo jak zrobisz zaraz za y pipem to ogluchniesz po przejechaniu 2 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...