Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no cut outa zainstalowac przed koncowym wydechem, czyli coś takiego jak przepustnica tyle że ręcznie zamykana zeby można było otworzyć wydech pomijajac tłumik końcowy a na trase zamknąc lub kiedy juz jest to męczące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten egz. oglądałem 4 lata temu w okolicach Leszna(miało jakieś dziwne chromowane felgi) autko było do wzięcia ostatecznie za 35tys. nie dość ze bite to po zalaniu a  dach do wymiany jest dalej  :)

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-cabrio-skora-navi-dvd-zadbany-sprawdz-C33550458.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten egz. oglądałem 4 lata temu w okolicach Leszna(miało jakieś dziwne chromowane felgi) autko było do wzięcia ostatecznie za 35tys. nie dość ze bite to po zalaniu a  dach do wymiany jest dalej   :)

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-cabrio-skora-navi-dvd-zadbany-sprawdz-C33550458.html

"(...) Wizualnie żadnych zastrzeżeń co przedstawiają też zdjęcia. Auto 100% BEZWYPADKOWE badane czujnikiem lakieru, wszystkie szyby oryginalne. " :D

Edytowane przez walu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten egz. oglądałem 4 lata temu w okolicach Leszna(miało jakieś dziwne chromowane felgi) autko było do wzięcia ostatecznie za 35tys. nie dość ze bite to po zalaniu a  dach do wymiany jest dalej   :)

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-cabrio-skora-navi-dvd-zadbany-sprawdz-C33550458.html

 

Kto wysłał gołębia na przeszpiegi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt (znajomy szuka i trafil na cos dziwnego)

 

Czy to mozliwe, ze auto wyprodukowane (rzekomo ;P), w polowie 2007 mialo jeszcze VQ35DE revup? Z tego co sie orientuje powinien juz byc chyba juz HR, czy nie? Zna ktos dokladne daty?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był produkowany w 2006 a rej. w 2007 to tak ale na pewno nie z połowy 2007.(może coś pokombinowali przy rejestracji z rocznikami)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby była lepsza bajera przy sprzedaży - mogli wyprodukować na koniec 2006 albo wcześniej, a rejestrację po prostu dostał 2007, ale nie, nie ma revupa w 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stycznia 2007 r wychodził  już tylko 350z z silnikiem HR. Np.  tu masz "rodzynka" 2007 r.  313 Km ale silnik DE.

http://otomoto.pl/nissan-350-z-lift-europa-navi-47-tys-km-zobacz-C33604793.html

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stycznia 2007 r wychodził  już tylko 350z z silnikiem HR. Np.  tu masz "rodzynka" 2007 r.  313 Km ale silnik DE.

http://otomoto.pl/nissan-350-z-lift-europa-navi-47-tys-km-zobacz-C33604793.html

To jest model MY06 i ma normalna maskę... Przedliftową i silnik REV UP 300KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest model MY06 i ma normalna maskę... Przedliftową i silnik REV UP 300KM

To właśnie mam nadzieje  zrozumiale napisałem, samochód jest z z 2006 r. na to wskazuje  środek ,lampy, silnik DE/chociaż osobiście "rew up" wizualnie już nie rozróżniam.Proste  samochód ma wystawione papiery na 2007 r. w którym tak jak pisałem od stycznia 2007  r. wychodziły  HR-y i dlatego prawdopodobnie moc wpisana w dowodzie w/g katalogu 2007.r to 313 KM.Z ciekawostek szukając dla siebie 350z , mogę potwierdzić ,że spotkałem  Zetki  DE z maską z garbem ,ale nigdy odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten egz. oglądałem 4 lata temu w okolicach Leszna(miało jakieś dziwne chromowane felgi) autko było do wzięcia ostatecznie za 35tys. nie dość ze bite to po zalaniu a  dach do wymiany jest dalej   :)

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-cabrio-skora-navi-dvd-zadbany-sprawdz-C33550458.htm

no i 68 tyś mil w 2008 roku

post-51920-0-96206000-1403546956_thumb.jpg

post-51920-0-75342400-1403546971_thumb.jpg

Edytowane przez tomi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam zetki, mam do Was kilka pytań (przebrnąłem przez wszystkie 150 stron, ale odpowiedzi nie znalazłem):

 

1. czy ktoś mógłby zmierzyć jaka jest przestrzeń między belką a podłogą bagażnika, ile cm. Wożę codziennie pewien przedmiot i nie wiem czy mi wejdzie w ten mały bagażnik (jeździłem tylko jedną zetką, ale skupiałem się na słuchaniu silnika i oglądania ogólnego stanu samochodu i zapomniałem spojrzeć na ten szczegół).

 

2. czy można otworzyć bagażnik od zewnątrz? kluczykiem, przyciskiem itd. muszę codziennie wiele razy zaglądać do bagażnika i byłoby upierdliwe otwieranie go od środka (trzeba by montować otwieranie z pilota).

 

3. mam vin jednego egzemplarza z usa , w googlach nic szczegółowego nie znalazłem na ten temat, oprócz jednej dziwnej rzeczy, że z jednego źródła podało, że to był automat (teraz sprzedawany jest jako manual), natomiast wiele innych źródeł podaje, że wyszedł z fabryki jako manual. Czy ktoś ma możliwość darmowego sprawdzenia szczegółowo nr Vin auta z Usa? Raportów żadnych nie wykupowałem jeszcze, nigdy nie sprawdzałem vinów Usa, więc może jest możliwość obejścia tego, jakieś darmowe strony, które pokażą więcej niż tylko rocznik wersję itd. lub ktoś ma wykupione i mógłby pomóc. Wiadomo, auto z usa, więc jestem ciekaw czy dzwon był znośny czy raczej nie do zaakceptowania . Oczywiście zdjęć uszkodzeń sprowadzanego sprzedawca nie posiada, ale rzekomo robi wszystko aby je zdobyć ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oko jest tam z 50 cm pod belka, ale nie sądzę by było więcej - mi się mieści wiadro do mycia za belką, a tak to nie koniecznie :)

 

otwieranie odbywa się przez guzik nad rejestracją, chyba że jest pilot US, to tam jest też guzik by się otworzyło - dla jasności klapa się sama nie uchyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwieranie odbywa się przez guzik nad rejestracją

I jest to bardzo upierdliwe otwieranie. Jeszcze nie udało mi się jedną ręką otworzyć bagażnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam zetki, mam do Was kilka pytań (przebrnąłem przez wszystkie 150 stron, ale odpowiedzi nie znalazłem):

 

1. czy ktoś mógłby zmierzyć jaka jest przestrzeń między belką a podłogą bagażnika, ile cm. Wożę codziennie pewien przedmiot i nie wiem czy mi wejdzie w ten mały bagażnik (jeździłem tylko jedną zetką, ale skupiałem się na słuchaniu silnika i oglądania ogólnego stanu samochodu i zapomniałem spojrzeć na ten szczegół).

 

2. czy można otworzyć bagażnik od zewnątrz? kluczykiem, przyciskiem itd. muszę codziennie wiele razy zaglądać do bagażnika i byłoby upierdliwe otwieranie go od środka (trzeba by montować otwieranie z pilota).

 

3. mam vin jednego egzemplarza z usa , w googlach nic szczegółowego nie znalazłem na ten temat, oprócz jednej dziwnej rzeczy, że z jednego źródła podało, że to był automat (teraz sprzedawany jest jako manual), natomiast wiele innych źródeł podaje, że wyszedł z fabryki jako manual. Czy ktoś ma możliwość darmowego sprawdzenia szczegółowo nr Vin auta z Usa? Raportów żadnych nie wykupowałem jeszcze, nigdy nie sprawdzałem vinów Usa, więc może jest możliwość obejścia tego, jakieś darmowe strony, które pokażą więcej niż tylko rocznik wersję itd. lub ktoś ma wykupione i mógłby pomóc. Wiadomo, auto z usa, więc jestem ciekaw czy dzwon był znośny czy raczej nie do zaakceptowania . Oczywiście zdjęć uszkodzeń sprowadzanego sprzedawca nie posiada, ale rzekomo robi wszystko aby je zdobyć ;)

 

pzdr

 Nie bądź taki tajemniczy co to za przedmiot podaj wymiary ktoś u Siebie sprawdzi podaj linka co masz na oku

Mysle ze warty uwagi - z oplatami i pakietem startowym wyjdzie z 40 :)

 

http://olx.pl/oferta/nissan-350z-premium-pack-europa-CID5-ID6hx6B.html#f365c18a27

Auto od Ruska z niemiec pooglądaj ramkę z tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest to bardzo upierdliwe otwieranie. Jeszcze nie udało mi się jedną ręką otworzyć bagażnika ;)

Da rade bez problemu tylko trzeba wcisnąć dwa razy przycisk otwierający. Wciskając raz trzeba od razu drugą ręką podnieść klapę żeby otworzyć

Mysle ze warty uwagi - z oplatami i pakietem startowym wyjdzie z 40 :)

 

http://olx.pl/oferta/nissan-350z-premium-pack-europa-CID5-ID6hx6B.html#f365c18a27

Musiał kosztować kolo 6 tys euro gdzie średnia cena to około 9-10tys euro. Okazję się zdarzają ale jak jest w tym wypadku nie dowiemy się chyba ze ktoś je obejrzy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie bądź taki tajemniczy co to za przedmiot podaj wymiary ktoś u Siebie sprawdzi podaj linka co masz na oku

Auto od Ruska z niemiec pooglądaj ramkę z tyłu :)

Dokładniej Prokuratura Federacji Rosyjskiej - czyżby Ruscy jeździli takimi autami jako słuzbowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niemiecki rusek ma chyba wywalona poduszke pasazera, no i klosze (tam gdzie powinien byc przeciwmglowy tylny) cos chyba nie halo?

 

 

Dokładniej Prokuratura Federacji Rosyjskiej - czyżby Ruscy jeździli takimi autami jako słuzbowymi?

 

Moze sam Putin jezdzil :D

Edytowane przez walu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój przedmiot ma wymiary 37 cm wysokość , 32 cm szerokość i musi jeździć codziennie w bagażniku . Niech ktoś zmierzy, czy to wejdzie pod belkę, bo jak zabraknie 0,5 cm to będę piłować belkę, żeby zmieścić... Przydałoby mi się wygodne otwieranie bagażnika - ktoś montował otwieranie z kluczyka (czy klapa sama się uchyli wtedy?).

 

A na oku mam ten "kwiatek" :

http://otomoto.pl/nissan-350-z-manual-300km-pierwszy-wl-min-przebieg-C33123390.html

 

walony prawym przodem, przeszło na błotnik i drzwi, a dach "uszkodzony w transporcie" ... tak przynajmniej twierdzi pośrednik. Podobno cały malowany , a jednak już szpachla wychodzi. Byłem, widziałem, jeździłem, raczej odstrasza jeśli ktoś szuka ideału bezwypadkowego, ale ja takiego nie szukam na siłę, więc uszkodzenia niepowodziowe i niepociągowe wchodzą w grę (wszystko zależy od ceny i rozległości uszkodzeń). Gdy go oglądałem to był droższy więc nawet nie jechałem go prześwietlić, teraz jest tańszy, ale i tak nie warty swojej ceny w tym stanie. Tylny zderzak wymieniony na europę, klapa chyba też ruszana (wnioskuję po braku emblematu), lampy przednie na ksenon wymienione, zderzak przedni nie wiem (spryski ma), silnik umyty, świeci się check od czujnika ciśnienia opon, lakier wygląda słabo, mechanicznie jako tako. Esp jest (zaleta na zimę??? czy musi to być TCS??) , po vinie gdzieś wyskoczyło, że wersja enthusiast. Sporo stoi w komisie, może ktoś zna z którejkolwiek strony ten egzemplarz? Vinu nie rozkodowałem jeszcze szczegółowo...

 

jak coś wychwyciliście więcej ze zdjęć to będę wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...