Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spinam sie jak czytam te glupoty.

 

O mnie sie nie martw nic mi nie peknie chlopaczku.

nawet to pisząc się spinałeś....o czym świadczy lekko ironiczne zakończenie z nazwaniem mnie "chłopaczkiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama dyskusja nie jest problemem. Problem sie pojawia jak kogos zaczyna nosic i wywija kur@#mi i poje#@usami na lewo i prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie matbera to z założenia jest forum kolezenskie. Nawet mimo różnic w pogladach dzieli nas wspólna pasja i chyba to się liczy. Po co się kłócić rzucać k**wami i innymi słowami powszechnie uznawanymi za niecenzuralne w czyims kierunku? Po co nerwowa atmosfera? Jak ja widzę ze ktoś ma inne poglądy to albo się nie udzielam albo wyrażam opinie w sposób kulturalny. Panowie wyluzujcie. To nie podstawowka. Jesteśmy dorośli szanujmy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama dyskusja nie jest problemem. Problem sie pojawia jak kogos zaczyna nosic i wywija kur@#mi i poje#@usami na lewo i prawo.

 

Normalny jezyk ktorego uzywam na codzien wiec nie bede udawac kogos kim nie jestem i robic z siebie drunia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko dodam ze chyab idiota by tak zrobił jak robią z tym bmw na pierwszym filmiku, szkoda czasu kasy bo takie cos to sie wyciaga przyssawkami albo od srodka sie klepnie i delikatnie wyszpachluje nawet szpachla z opiłkami metalu zeby kupiec nie wykrył miernikiem. Takiego delikatnego uszkodzenia nie warto w ten sposób naprawiac nawet jak bym miał ferrari to bym tak nie robił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba czemu sprzedajesz ? Juz go nie lubisz ?

 

Miałem na oku coś innego ale chyba go sobie zostawie i przez zime coś pomące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO kosztuje 150zl a nie 300 np w Warszawie w głównym salonie, w Częstochowie -300 to kroja. W ASO możesz sprawdzić ogólnie auto, komputerem nie wykryjessz kreconego przebiegu, poduszki itp najważniejsze czy nie składany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie wylądowałem jeszcze w przywitalni, ale zaraz tam się ładnie przywitam. Mam do Was panowie pytanie.

Znalazłem ciekawą zetke w okolicach Rzeszowa, tak się składa, że w Rzeszowie jest autoryzowany serwis Nissana więc pomyślałem, że genialnym pomysłem było by jej sprawdzenie przed kupnem. Cena dość okazyjna, dlatego doszukuje się kruczków. Jednak ku mojemu zdziwieniu autoryzowany serwis oferuje "przeglądy" jednak nie oferuje w żaden sposób weryfikacji historii samochodu poprzez systemy informatyczne... Nie wiem zatem czy warto wydawać 300zł, żeby Pan Mieciu zaglądnął pod maske i powiedział "OK". Znacie jakieś godny polecenia serwis, który dokonałby takiego przeglądu wraz z potwierdzeniem historii auta? Najlepiej w okolicach Rzeszowa...

 

Pozdrawiam, Nowy:)

 

Edit/

Doczytałem troche nt sprawdzania historii auta w ASO i nie jest tak kolorowo jak mi się wydawało - słyszałem że każdy ASO ma taką możliwość, a okazuje się że chyba jednak nie ma.

 

Jedz do ASO ,  sprawdź furę i kupuj jak będzie oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy!!! Kupiłem silniczek do szyby przedniej. Poprosiłem sprzedającego z allegro o stronę lewą kierowcy. Dziś zdemontowałem boczek i okazuje się że silniczek nie pasuje. Jest odwrócony o 180 stopni jak mój oryginalny i nie da się go podłączyć i spasować. Dzwonię do sprzedawcy i on mówi, że to na 100% silniczek z drzwi lewych. Czy możliwe, że silniczki szyb elektrycznych w poszczególnych wersjach się różniły? Czy sprzedawca sprzedaje mi kit i po prostu wysłał silniczek z innych drzwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy lewy i prawy są takie same , jeśli tak to wysłał zły , a jeśli się różnią i są odwrócone np. o 180 stopni  :) to może wysłał  dobry , ale z angola ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak stwierdził, że mógł wysłać zły ;) Drugiej strony nie rozbierałem i nie sprawdzałem. Ogólnie kiepskie jest rozwiązanie z tymi boczkami, że przy rozkręcaniu cała szyba opada w dół i potrzeba pomocy do złożenia tego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam lub zamienię na 350z mojego WRX'a

Mocno doinwestowany, słuszny niebieski kolor na złotych OZ Ultrallegerach.

Więcej info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oglądałem Z-tke i przez przypadek zauważyłem pewną ciekawą rzecz, która mnie zaintrygowała. Patrząc od przodu samochodu na komorę silnika, po lewej stronie jest akumulator, po prawej zbiornik na płyn hamulcowy (pod pokrywami), problem w tym, że pokrywy tych komór są odwrotnie. Nad zbiornikiem płynów jest zaślepka "Battery" a a nad akumulatorem Brake Fluid i nie jest możliwe ich zamienienie gdyż kształty nie pasują. Co jest grane? Domyślam się, że tak nie powinno być... Czy te pokrywy tak fabrycznie są zamienione? Czy przekładka z anglika? Dodam, że auto jest tak spasowane, że zrobienie tak dobrej przekładki było by sporym wyzwaniem, ale aż tak się nie znam. Co sądzicie o tym Panowie?

 

/Edit. Zapomniałem dodać, że to europejska zeta z niemiec, 2004 rocznik w stanie fabrycznym (w sensie bez żadnych modyfikacji oprócz dolotu z filtrem K&N). Jechałem nim, nic nie trzeszły, piszczy w środku. Są jeszcze jakieś newralgiczne miejsca, które są ewidentne wyłącznie dla anglików, na które mógłbym zerknać?

Jeśli są jakieś taile od angola to sprawdzaj przede wszystkim przednie reflektory oraz wkłady lusterek  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, wystarczy podmienić projektory na europejskie, klosze lamp są takie same!

 

Teraz szybkie pytanie ode mnie:

 

Czy zetka zapali bez skrzyni biegów w aucie ? :D

Edytowane przez ick56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki problem?? skrzynia to przeniesienie napędu

rozrusznik /dwumas wszystko jest na silniku

 

co do lamp to pewnie ze wystarczy ale znajdz środek w dobrym pieniadzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...