Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy oferta częsci tuningowanych do 370 jest tak bogata jak do 350? Gdzieś wyczytałem, że przy 350 jest większe pole do popisu.

 

Ps. Tomi, mówiłem Ci to na zlocie ale powtórze, Twój zderzak przedni miażdży!!!:) Btw zmieniam własnie zderzak, jaki jest koszt takiego cuda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz slyszalem 2 opinie ze 350z byl bardziej agresywny w prowadzeniu, lepiej bylo czuc predkosc, kierownice, ogolnie takiego wiekszego pazura ma a 370z to bardziej dla emerytow. Osobiscie siedzialem, jezdzilem 370z ale nie ujol mnie az tak dlatego odbilem od pomyslu zmiany na 370z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 2000-2400 zł plus ochraniacz pod dyfuzor ok 1400 zł - mam porysowany trochę od ocierek (wiadomo, do tego służy), z wyrwanym zaczepem -trudno opisać ale to w ogóle nie rzutuje na niczym, mocowaniu itp, mogę sprzedać ten ochraniacz, a uwierz mi, bardzo dobra i ważna część do tego zderzaka <<< możemy się jakoś dogadać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bydle - ja bym powiedział tak - 350z jest lepszy na tor, a 370z jest lepszy do jazdy na codzień. W 350z lepiej czuć prędkość bo jest głośniejszy i bardziej daje znać o swoim charakterze przy przyśpieszaniu. Jak jeżdżę 370z to często łapię się na tym że jadę znacznie szybciej niż myślę że jadę :P Zawias w 370z lepiej wyłapuje nierówności przy bardzo dobrym prowadzeniu w zakrętach, na pewno nie gorszym niż w 350z.  Zależy co kto lubi. Jeden i drugi to bardzo zacne auto i daje wiele radości z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziane ze i ja sie kiedys nie przesiade na 370z ale puki co 350z dostarcza mi wystarczajacych wrazen i nie uwazam jego za duzo gorszy egzemplarz niz 370z...wiadomo o plastikach i skrzyni AT nie pisze tutaj ale mnie wystarcza to co mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-pelna-dokumentacja-C34156155.html ten ładny tyle tylko że automat... Biała z Gdańska nie kupiona bo facet się rozmyślił i powiedział ze nie sprzedaje.czekam dalej aż się coś trafi :-) Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad jego oględzinami, ale w końcu nie było mi to dane. Generalnie autko prezentuje się bardzo fajnie, nawet rzekłbym że za fajnie jak na stosunkowo niską cenę. W opisie zero konkretów. Przedni zderzak z amerykańca najprawdopodobniej. Jednak ja się nie znam za dobrze, dlatego najlepiej zrobisz jak się przejedziesz go zobaczyć sam albo poczekasz na opinie innych:)

Póki co jeszcze sprzedaje swojego Accorda ale też od kilku dni regularnie sprawdzam czy jest.

Mam raczej pewnego klienta na Hondę, do Wrocławia nie zbyt daleko więc jak jeszcze będzie pewnie pojadę go zobaczyć. (W razie co jeszcze kilka sztuk we Wrocku jest :P więc można hurtowo oglądać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Wroclawia to jakis amator wystawia chyba bo auto na pierwszy rzut oka widac ze ma zderzak US (jak ktos pisal wczeniej) w wersji polift na nim brak listewek - ciezko je bardzo kupic w rozsadnej cenie - brak odblaskow po boku...dodatkowo nie ma spyskow ktore zawsze sa w wersji EU czyli obstawiam ze jak przykurwil przodem to spryski rozje.... w drobny mak wiec pytanie czy lampy tez przypadkiem nie byly wymieniane no i maska na bank byla ruszana bo jest krzywa z daleka. Ogolnie ktos naprawial go naprawde po kosztach bo zderzak bieda, spryski to byl juz za duzy wydatek a fachowiec nawet poskrecac go nie potrafil - zal i jeszcze do tego napisane bezwypadek...ktos ladnie wali w chu....a z tym opisem i autem.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jakiś zlepek wersja Base , obszyta kierownica nie z tego samochodu , fotele i inne. Szkoda czasu  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak go nie kupicie, bo koles ma caly czas wyl. telefon(chodzi o ta czarna z wrocka)

 

No ja sie wczoraj do niego dodzwonilem ale za bardzo gadatliwy nie byl po czym przyznal sie ze maska byla tez malowana a na pytanie dlaczego w zderzaku nie ma spryskow odpowiedzial mi " bo to wersja poliftowa " wiec rece mi opadly, wytlumaczylem ze w poliftach tez byly sprsyki i podziekowalem.

 

Ale ulep straszny. Ciekawe jak mocno byl j**any ze az oba blotniki byly wymieniane na wersje EU

Loza szydercow... wiem ze wieszkosc z nas ma auta ktore byly po jakis naprawach blacharsko lakierniczych ale wiekszosc chyba ma zrobione to z glowa bez ulepiania gowna i nie wali takich sciem w ogloszeniu jak niektore tutaj sie spotyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 A co do tego "bezwypadka"  - ktoś musiałby być głupi gdyby wymienił tylko jeden i zostawił jeden USA a drugi UE - dlatego być może zostały wymienione 2 na raz.

Albo dwa były uszkodzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...