Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, idąc tym tokiem rozumowania to równie dobrze całe auto mogło być uszkodzone, środek wymieniony a jedynie ostatnie dwa biedne błotniki jako jedyne zostały oryginalne :)

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi , przecież w ogłoszeniu jest wyraźnie napisane kraj pochodzenia stany zjednoczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kupujący zakładał od razu najgorszą z możliwych wersji dotyczących wymienionych części nadwozia, to praktycznie do 95% samochodów na allegro niewarto byłoby nawet jechać. Nie ma się co od razu nakręcać i skreślać samochodu, ale faktycznie podejść do sprawy ze sporą dozą niepewności i nieufności. A co do tego "bezwypadka"  - ktoś musiałby być głupi gdyby wymienił tylko jeden i zostawił jeden USA a drugi UE - dlatego być może zostały wymienione 2 na raz.

 

No a ty też miałeś niespodzianke :D pochwal się jak sprawy poszły  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy standardowe audio ma jakieś wejście usb aux albo coś. Jeśli nie to czy stnieją do tego jakieś zmieniarki czy może lepiej wstawić jakieś inny sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy standardowe audio ma jakieś wejście usb aux albo coś. Jeśli nie to czy stnieją do tego jakieś zmieniarki czy może lepiej wstawić jakieś inny sprzęt?

zmieniarka jest wbudowana w radiu bose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie  http://otomoto.pl/nissan-350-z-pelna-dokumentacja-C34156155.html

 

Ten z Wroclawia to jakis amator wystawia chyba bo auto na pierwszy rzut oka widac ze ma zderzak US (jak ktos pisal wczeniej) w wersji polift na nim brak listewek - ciezko je bardzo kupic w rozsadnej cenie - brak odblaskow po boku...dodatkowo nie ma spyskow ktore zawsze sa w wersji EU czyli obstawiam ze jak przykurwil przodem to spryski rozje.... w drobny mak wiec pytanie czy lampy tez przypadkiem nie byly wymieniane no i maska na bank byla ruszana bo jest krzywa z daleka. Ogolnie ktos naprawial go naprawde po kosztach bo zderzak bieda, spryski to byl juz za duzy wydatek a fachowiec nawet poskrecac go nie potrafil - zal i jeszcze do tego napisane bezwypadek...ktos ladnie wali w chu....a z tym opisem i autem.

 

 

Słuchajcie oglądałem dzisiaj zetę spod Wrocławia. Auto w 2006 r. przypłynęło z Kanady. Auto miało dzwona w  2010 r. z przodu. Wymieniane były: zderzak przedni , osłony, obie lampy, chłodnica, coś tam od klimatyzacji. Wymieniana była też szyba przednia ale nie w wyniku tej szkody. Dlaczego? niewiadomo. Malowany był również lewy tył. 

Edytowane przez Mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szyba mogla byc wymieniana np dlatego ze kamien jakis mogl ja zbic/wyszczerbic albo podczas kolizji glowa mogl ktos przypier.... w szybe."

 

 

Być może dlatego była wymieniana ale oprócz tego felgi są całe poobcierane lakier poniszczony - żal na to patrzeć.


Czy ktoś wie gdzie się podziewa taki piękny perłowo biały 350 Z z czerwoną skórą w środku ? Tylne lampy w kształcie Z.

Edytowane przez Mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nietypowe:

Na jakich portalach szukacie aut?

Ja ogarniam allegro na zmianę z OLX ale to co tam jest to chyba nie wszystkie egzemplarze jakie są na sprzedaż.

Za czasów Civica to szukałem auta na forum ale tam było tego więcej niż na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nietypowe:

Na jakich portalach szukacie aut?

Ja ogarniam allegro na zmianę z OLX ale to co tam jest to chyba nie wszystkie egzemplarze jakie są na sprzedaż.

Za czasów Civica to szukałem auta na forum ale tam było tego więcej niż na tym forum :)

Otomoto

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C33678222.html

 

Co sądzicie o tym egzemplarzu panowie ? 

Cena bardzo atrakcyjna

Bardzo słabo wygląda , wersja us , zderzak przedni eu , fotel kierowcy raczej z innego auta bo przy przebiegu 55 tyś powinien wyglądać trochę inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabo wygląda , wersja us , zderzak przedni eu , fotel kierowcy raczej z innego auta bo przy przebiegu 55 tyś powinien wyglądać trochę inaczej :)

 

Co do zderzaka to moze przykleil sobie zaslepki od spyskow zeby policja sie nie czepiala i na przegladach bo przeciez nie sprawdzaja nigdy sprawnosci tego chociaz szczerze w to watpie. A fotel moze byc z tego auta a przebieg moze byc "nie OEM'owy" Ogolnie to jakis ulep.

Wyposazenie wyposazeniem najwazniejsze zeby trzymal sie kupy bo jak bedzie rozpadajaca sie padaka to nawet wyposazenie nie zrekompensuje tego wkurwiania i napraw jakie trzeba bedzie dokonac.

 

A wogole zauwazyliscie ze to auto nie ma popielniczki?

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co znalazłem:

http://www.autotrader.pl/samochody-osobowe/sprzedam-nissan-350_z-benzyna-kornik/130450454

 

Jak na moje fejk :P

Z ciekawości ($$$) spróbowałem się skontaktować:

 

1. Próba telefoniczna zakończyła się tym że dodzwoniłem się do jakiejś restauracji :P nie mieli pojęcia że podają Nissana :P

 

2. Próba mailowa zaowocowała odpowiedzią:

 

"Hello,

  I received a letter regarding my car, it is in excellent condition
inside and outside, no hidden defects. I had a work contract here in
Poland and needed a car. Now I finished my contract and moved back to
my birth place United Kingdom, London and the car is here with me, the
title of ownership is cleared of all obligations and it has the
steering wheel on the left side.

  If you like the car we can use a logistical company who can arrange
the delivery, payment and sales documents.
  If you are still interested and you like the car e-mail me.

  I am sorry for writing in English but it is really difficult in Polish."

 

 

Porównując miniaturę i podpis tomi79 z rejestracją nawet mi przeszło przez myśl że to może Twój :P i hope not :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja to moje auto przecież :)

 

Patrzcie co znalazłem:

http://www.autotrader.pl/samochody-osobowe/sprzedam-nissan-350_z-benzyna-kornik/130450454

 

Jak na moje fejk :P

Z ciekawości ($$$) spróbowałem się skontaktować:

 

1. Próba telefoniczna zakończyła się tym że dodzwoniłem się do jakiejś restauracji :P nie mieli pojęcia że podają Nissana :P

 

2. Próba mailowa zaowocowała odpowiedzią:

 

"Hello,

  I received a letter regarding my car, it is in excellent condition
inside and outside, no hidden defects. I had a work contract here in
Poland and needed a car. Now I finished my contract and moved back to
my birth place United Kingdom, London and the car is here with me, the
title of ownership is cleared of all obligations and it has the
steering wheel on the left side.

  If you like the car we can use a logistical company who can arrange
the delivery, payment and sales documents.
  If you are still interested and you like the car e-mail me.

  I am sorry for writing in English but it is really difficult in Polish."

 

 

Porównując miniaturę i podpis tomi79 z rejestracją nawet mi przeszło przez myśl że to może Twój :P i hope not :P


Od zimy musieli trzymać zdjęcia bo wtedy je wystawiałem ,już zgłosiłem do tego portalu ,że to oszustwo . Na niemieckich portalach też takie wyj... robią i przeważnie nie podają nr tel tylko maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja to moje auto przecież :)

 

Od zimy musieli trzymać zdjęcia bo wtedy je wystawiałem ,już zgłosiłem do tego portalu ,że to oszustwo . Na niemieckich portalach też takie wyj... robią i przeważnie nie podają nr tel tylko maila

 

A swoją drogą sprzedajesz swojego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprzedać w zimie , ale gdy trafił się klient zdecydowałem nie sprzedawać :)

 

Wodzisz na pokuszenie :)

Czy ma ktoś kontakt do kolegi z forum "nielegalnyx"  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż auta przesunęła mi się o miesiąc ale mam pewnego klienta z zaliczką więc mogę intensywniej szukać coś dla siebie.

 

Budżet co prawda ograniczony ale liczę że uda się coś trafić :P

 

Miał ktoś okazję oglądać to auto? lub ktoś wie coś na jego temat?:

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-europack-lpg-2004-CID5-ID6HdzD.html#d93adc401f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...