Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... a może ja sprzedałbym swoją ? :)

Jest opisana w projekty i prezentacje:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/94140-nissan-350z-by-zab9k/

 

Czekam na jakieś propozycje :D

Taki o, kaprys :D

 

jakby co, to jestem dostępny na Facebooku: Dominik Żabecki

Edytowane przez zab9k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś sobie wymienił zegar, ja mam wersję USA z prędkościomierzem w milach i małe cyferki w km i szczerze mówiąc trochę mnie to wkurza, za dużo tego na zegarze "naćkane", zwykły zegar z samymi km jest znacznie czytelniejszy.

Inna sprawa, że rzadko patrzę ile jadę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnic w wyglądzie zewnętrznym świadczących o tym, czy jest to usa czy europa. Łapiesz teraz? Bo mogę wytlumaczyć jeszcze jaśniej.

Edytowane przez wurcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnic w wyglądzie zewnętrznym świadczących o tym, czy jest to usa czy europa. Łapiesz teraz? Bo mogę wytlumaczyć jeszcze jaśniej.

 

 

jaki milutki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z nim nie tak.

 

Zegary ma europejskie od wersji przedliftowej

Zegary różnią się wartością obrotomierza w zależności od mocy ?  czy czymś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od pewnego czasu szukam swojej wymarzonej Z`etki. Chciałem kupić w stanie w miare igła(pisze w miarę, ponieważ idealnych pewnie nie ma), ale po oględzinach kilku sztuk z przykrością stwierdziłem, że jednak nie jest to takie proste. Większość które oglądałem miały niekolorową przeszłość.

Może ktoś z forum ma jakiś w miare ładny egzemplarz, albo może taki polecić? Najlepiej +/- 200km od Warszawy.

 

Jako, że ciężko z tego co zauważyłem jest kupić niebitego 350z, wpadł mi do głowy też pomysł aby kupić jakiegoś po niewielkim "strzale" i zrobić go samodzielnie, nie oszczędzając na tym. Wydaje mi się, że w moim przypadku była by to dobra opcja, ponieważ samochód w serii nie wytrzyma u mnie za długo i pewnie będzie się szykował jakiś projekt.. Sam już nie wiem, mam taki mętlik w głowie, że... Bitych też za wiele nie ma, przeglądając oferty zaciekawiła mnie ta:

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-280km-max-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-zamiana-CID5-ID6KNpN.html#3972ca0b61

Myślicie, że to się w ogóle opłaca kupować niekompletną/Uderzoną? Widział ktoś ten samochód "na żywo"?

W tygodniu jadę obejrzeć jeszcze dwie inne z`etki kompletne, jeżeli okażą się niewypałem, to chyba na grubo zaczne rolglądać się za delikatnie bitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ponad poltora roku temu lekko uszkodzona 350z z przodu i na podstawie wlasnych doswiadczen stwierdzam ze zeby zrobic porzadnie ten egemplarz ktory Ty pokazujesz to musisz liczyc ok 20 tys zl na gotowo jak nie lepiej. Chyba ze bedziesz robic druciarnie ale to mija sie z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak, miałem 2 Eu i wole widzieć mile jak mam teraz, niż km na wyświetlaczu elektronicznym - zmienione mam zegary elektroniczne i wszystko mi przelicza: temperatura, dystans do pokonania, spalanie bieżące itp ale np ciśnienie w oponach czy prędkość made in USA :) sama przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś ma jakieś informacje co do tej sztuki?

Cena jak na rocznik wydaje się być niezła.

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-313km-stan-idealny-C34348572.html

 

Pozdrawiam

 

szukam dokładnie takiej wizualnie,rocznikowo tyle, że w automacie. Jakby ktoś na forum miał taką do sprzedania proszę o kontakt PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam dokładnie takiej wizualnie,rocznikowo tyle, że w automacie. Jakby ktoś na forum miał taką do sprzedania proszę o kontakt PW.

 

O poliftowego HR'a bez wiekszych kombinacji w automacie bedziesz mial w ch*j trudno no i napewno bedzie to US - na EU nie masz co liczyc bo nie widzialem jeszcze autamata w wersji EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...