Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-280km-max-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-zamiana-CID5-ID6KNpN.html#3972ca0b61

Myślicie, że to się w ogóle opłaca kupować niekompletną/Uderzoną? Widział ktoś ten samochód "na żywo"?

W tygodniu jadę obejrzeć jeszcze dwie inne z`etki kompletne, jeżeli okażą się niewypałem, to chyba na grubo zaczne rolglądać się za delikatnie bitą.

 

 

Moim zdaniem sie opłaca tylko musi się to kalkulować finansowo. Ta konkretna oferta jak już zauważylli koledzy się nie kalkuluje.

Samochód powypadkowy, nie oznacza z automatu złomu, który rozpadnie się na pierwszym zakręcie. Wszystko zależy od stopnia i rodzaju uszkodzenia pojazdu a także od sposobu naprawy.

W przypadku samochodów sportowych starszych niż kilka lat, na prawdę niełatwo trafić taki, który nigdy nie był stuknięty, to czy kupisz stuknięty ale już naprawiony, czy stuknięty i do naprawy, nie ma znaczenia, ważne, żeby jego stan Ci odpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie ma co kalkulować naprawa około 20tys a to jeszcze golas do tego.( acha no i jak nie opłacony to dolicz vat i akcyze  :D )

Tu nie ma co liczyc chyba ze go kupisz za około 10 tys.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak, miałem 2 Eu i wole widzieć mile jak mam teraz, niż km na wyświetlaczu elektronicznym - zmienione mam zegary elektroniczne i wszystko mi przelicza: temperatura, dystans do pokonania, spalanie bieżące itp ale np ciśnienie w oponach czy prędkość made in USA :) sama przyjemność

 

Na wyświetlaczu elektronicznym też wolę mile (i btw kwadratowa amerykańska tablica bardziej mi sie podoba niż nasza) ale jak zerkam na ten normalny zegar to mnie wkurza to podwojne ometkowanie milami i kilometrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/96038-schemat-przodu-zetki/

 

Po to były nam potrzebne schematy, bo oglądałem Z'ke z kumplem-chciał wziąć dla siebie po tym jak sprzedał S2000. Wyszło nam ~18-20k za przywrócenie do stanu fabrycznego(sprzedawca nie chce nic opuścić z ceny). Cały przód+ lewa strona zawieszenia, podłużnice itd. Piszę to na PW, bo już byłem świadkiem sytuacji na forum, kiedy ktoś oglądał samochód, napisał swoją subiektywną opinie i potem właściciel się włączył do rozmowy i był flame i same hejty.

 

Jest kolega zainteresowany to napisał, nie widzę problemu.

Rozważam sprzedaż samochodu i wolałbym go polecić forumowiczowi niż ulepa, które niekiedy są proponowane na allegro. Wszystko odnośnie mojego samochodu jest opisane w odpowiednim temacie, wiec nie rozumiem o co wam chodzi, odnośnie marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O poliftowego HR'a bez wiekszych kombinacji w automacie bedziesz mial w ch*j trudno no i napewno bedzie to US - na EU nie masz co liczyc bo nie widzialem jeszcze autamata w wersji EU.

 

Wiesz ten spod Wrocławia o którym wcześniej pisałem jest z Kanady i jest wersją europejską czyli brembo, normalny szybkościomierz w automacie ale niestety jest na tyle zaniedbany, że nie chce mi się znów tyle bawić przy aucie, tym razem chcę zapłacić więcej i kupić auto gotowe do jazdy. Piękny jest też ten z Gorzowa ale jest w cabrio a słyszałem, że cabrio jest 100 kg cięższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcyza z opinią rzeczownawcy ze 2200pln plus robota i części nieopłacalny biznes chyba ,że za 12 koła by wyrwał max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ten spod Wrocławia o którym wcześniej pisałem jest z Kanady i jest wersją europejską czyli brembo, normalny szybkościomierz w automacie ale niestety jest na tyle zaniedbany, że nie chce mi się znów tyle bawić przy aucie, tym razem chcę zapłacić więcej i kupić auto gotowe do jazdy. Piękny jest też ten z Gorzowa ale jest w cabrio a słyszałem, że cabrio jest 100 kg cięższe.

Jest cięższy ale tego fanu z jazdy bez dachu nie doświadczysz cos za cos. (tylko u mnie była to tylko zabawka na lato i kolejne auto w domu).Jak masz takie możliwości to polecam Cabrio.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cięższy ale tego fanu z jazdy bez dachu nie doświadczysz cos za cos. (tylko u mnie była to tylko zabawka na lato i kolejne auto w domu).Jak masz takie możliwości to polecam Cabrio.  

Jazda w cabrio to zupełnie inna bajka, to racja :)

Już nie wspomnę, że na światłach o wiele łatwiej d*py wyrywać  :whistle:  :whistle:  :whistle:

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest kolega zainteresowany to napisał, nie widzę problemu.

Rozważam sprzedaż samochodu i wolałbym go polecić forumowiczowi niż ulepa, które niekiedy są proponowane na allegro. Wszystko odnośnie mojego samochodu jest opisane w odpowiednim temacie, wiec nie rozumiem o co wam chodzi, odnośnie marketingu.

 

Zgadzam się z Tobą. Robię to samo na innym forum ze swoim autem. Jeśli masz w garażu zadbane, bezwypadkowe auto to dlaczego go nie polecić kolegom z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czarny ulep straszny.... lampy przednie i zderzak przed lift a powinien być po zresztą widać jakie druciarstwo z tego auta jak zderzak na wkrętach mocowany szkoda czasu na ta paść.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwujący jest fakt że taki jełop pisze że auto jest bezwypadkowe a widać że przód przedliftowy a rocznik 2006. Jak był dzwon to po co ludzi oszukiwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego srebrnego oglądałem. NAJGORSZE auto jakie widziałem podczas poszukiwań Z-tki dla mnie. W tym aucie nie ma podwozia, dziura na dziurze (dół częściowo pomalowany bitexem). Ono jakiś czas temu stało za 29000, cóż........idą w cene nasze Z-ety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to może zapytam inaczej.. Czy gdziekolwiek (otomoto, allegro, olx, gumtree) da się znaleźć coś w miarę przyzwoitego w okolicach 35 tys? Nie chcę tutaj spamować linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale i tak bedziesz musial wsadzic w niego z minimum 5 tys zeby go doprowadzic do mozliwosci uzytkowych i nie licz na model bezwypadkowy bo napewno za ta cene takowego nie kupisz.

Te ponizej 40 tys to takie w ktore trzeba cos wsadzic bo tutaj wszyscy wiedza ze jezeli masz auto w ktore nie trzeba nic inwestowac jest warte tych 40 dyszek.

W tych tanszych to zawsze albo beda zajechane klocki, tarcze albo zawieszenie albo blacha do odmalowania albo bedzie po przygodach i poskladany tak jak ten srebrny albo bedzie mial chory przebieg albo inne kwiatki.

Edytowane przez Bydle
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy któremu serwisuje HR rocznik 2008 chce go sprzedać za ok. 60 tyś zł, kolor czarny.

Auto nie miało żadnego zdarzenia, technicznie bardzo ładny stan, najmocniejszy seryjny HR jaki kiedy kolwiek był na mojej hamowni no i przebieg symboliczny.

Auto było całe malowane bowiem było całe przez wandala porysowane, każdy element - są oczywiście zdjęcia.

Jak coś to na PW mogę podać telefon do właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy któremu serwisuje HR rocznik 2008 chce go sprzedać za ok. 60 tyś zł, kolor czarny.

Auto nie miało żadnego zdarzenia, technicznie bardzo ładny stan, najmocniejszy seryjny HR jaki kiedy kolwiek był na mojej hamowni no i przebieg symboliczny.

Auto było całe malowane bowiem było całe przez wandala porysowane, każdy element - są oczywiście zdjęcia.

Jak coś to na PW mogę podać telefon do właściciela.

 

automat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...