Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale i tak bedziesz musial wsadzic w niego z minimum 5 tys zeby go doprowadzic do mozliwosci uzytkowych i nie licz na model bezwypadkowy bo napewno za ta cene takowego nie kupisz.

Te ponizej 40 tys to takie w ktore trzeba cos wsadzic bo tutaj wszyscy wiedza ze jezeli masz auto w ktore nie trzeba nic inwestowac jest warte tych 40 dyszek.

W tych tanszych to zawsze albo beda zajechane klocki, tarcze albo zawieszenie albo blacha do odmalowania albo bedzie po przygodach i poskladany tak jak ten srebrny albo bedzie mial chory przebieg albo inne kwiatki.

Kolega dobrze pisze !!! Jak kupisz taniej to  szykuj kasę na wkład własny do takiej zety.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc faktycznie na rynek to by kupić zetkę i się cieszyć z jazdy oraz całego zakupu tak solidnie trzeba liczyć ok 45.000pln.
Zdarzają się auta tańsze i równie dobre, jednak zdecydowanie rzadziej.
Trzeba jeździć, szukać, próbować.
I nie zrażać się czasami opiniami złymi, moja zetką na forum była raz obsmarowana przez jednego oglądacza a w gruncie rzeczy jestem jej posiadaczem i jest zupełnie co innego, a nawet w lepszym staniem wizualno technicznym niż moja czarna poprzednia. Co zresztą nawet  Coobcio potwierdzał.

Powodzenia !

Edytowane przez Sajmon_LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale i tak bedziesz musial wsadzic w niego z minimum 5 tys zeby go doprowadzic do mozliwosci uzytkowych i nie licz na model bezwypadkowy bo napewno za ta cene takowego nie kupisz.

Te ponizej 40 tys to takie w ktore trzeba cos wsadzic bo tutaj wszyscy wiedza ze jezeli masz auto w ktore nie trzeba nic inwestowac jest warte tych 40 dyszek.

W tych tanszych to zawsze albo beda zajechane klocki, tarcze albo zawieszenie albo blacha do odmalowania albo bedzie po przygodach i poskladany tak jak ten srebrny albo bedzie mial chory przebieg albo inne kwiatki.

 

Zajechane klocki, tarcze, zawieszenie to najmniejszy problem, można sprawdzić i zbić cenę i wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawiasz jakies tanie zamienniki w zawieszenie to fakt dla kogos to moze nie jest problem ale jak chcesz wstawic oem albo cos firmowego go szukuj ktorys tysiac. A nikt Ci ktorys tysiac tez nei zejdzie z ceny z auta. Poza tym te auta tansze na ogol maja wiekszy przebieg np w automacie mysle ze malo kto pomyslal zeby przy 50 tys wymienic olej i pytanie w jakiej kondycji ona bedzie - manual znowu to synchronizatory...i takich przykladow moglbym wymienic non stop...

Wiadomo ze dla innego co innego znaczy stan dobry/idealny. Dla jednego cos co bedzie rupieciem i pazdzierzem dla innego bedzie 'spoko autem bez wkladu finansowego'. Ja bym pewnie wsiadl do takiego auta co nie wymaga wkladu finansowego to pewnie bym zaraz znalazl ktorys tysiac ktory trzeba bedzie wlozyc w takie 'cacko'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc faktycznie na rynek to by kupić zetkę i się cieszyć z jazdy oraz całego zakupu tak solidnie trzeba liczyć ok 45.000pln.

Zdarzają się auta tańsze i równie dobre, jednak zdecydowanie rzadziej.

Trzeba jeździć, szukać, próbować.

I nie zrażać się czasami opiniami złymi, moja zetką na forum była raz obsmarowana przez jednego oglądacza a w gruncie rzeczy jestem jej posiadaczem i jest zupełnie co innego, a nawet w lepszym staniem wizualno technicznym niż moja czarna poprzednia. Co zresztą nawet  Coobcio potwierdzał.

 

Powodzenia !

Hehe stukająca panewka haha - a okazało się że odpięty był przewód podciśnieniowy od EVAPU...

Ps. daj mi namiary na poprzedniego właściciela twojej zetki - miał mi chłopak dietę ustalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już wiem na czym stoję. Będę miał jakieś 37-38 tys. na Zetke. Moze ktoś ma coś do polecenia? ;) Wiem, że chcę wersję europejska w manualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać!!!

A ja dalej szukam i szukam i po tym jak uciekła mi zdrowa sztuka w Warszawie kilkamiesięcy temu to pozostałe sztuki które oglądałem to trupy były.

Ciekawi mnie ta sztuka jeszcze, czy ktoś wogóle zna ten samochód albo oglądał i może coś na jej temat powiedzić??

Do Wrocka mam 400km i nie chce kolejnej wycieczki robić w ciemno bo już sporo siana wydałem na te tripy i nie wspominając o straconym czasie,

Rozchodzi się o to auto: http://allegro.pl/nissan-350z-3-5-v6-313-km-wroclaw-okazja-i4601360068.html

Może jest ktoś z Wrocka kto pomoże coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać!!!

A ja dalej szukam i szukam i po tym jak uciekła mi zdrowa sztuka w Warszawie kilkamiesięcy temu to pozostałe sztuki które oglądałem to trupy były.

Ciekawi mnie ta sztuka jeszcze, czy ktoś wogóle zna ten samochód albo oglądał i może coś na jej temat powiedzić??

Do Wrocka mam 400km i nie chce kolejnej wycieczki robić w ciemno bo już sporo siana wydałem na te tripy i nie wspominając o straconym czasie,

Rozchodzi się o to auto: http://allegro.pl/nissan-350z-3-5-v6-313-km-wroclaw-okazja-i4601360068.html

Może jest ktoś z Wrocka kto pomoże coś?

 

też jestem z Wrocka i mogę pojechać obadać jeśli jesteś naprawdę zainteresowany

 

hot_rider, dnia 21 Wrze 2014 - 13:55, napisał:

 

moge obadać żaden problem , jeszcze w okolicy cos takiego jest do sprzedania co prawda automat ale kilka razy widziałem to auto i dosyc ładnie wygląda

http://otomoto.pl/nissan-350-z-pelna-dokumentacja-C34156155.html

 

ten ziom jest w złym stanie i bardzo mi przykro z tego powodu bo brałbym go nawet za większą kwotę jeśli byłby w dobrym stanie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany bo juz długo szukam tego auta i niestety daremnie. Właściciel mówi ze czujnikiem go nie mierzył, mówił ze błotnik napewmo malowany. Zresztą od strony kierowcy błotnik maska i zderzak widać ze się idealnie nie zgrywa. Przebieg tez spory nie wiem czy się tym jakoś specjalnie przejmować?

Zaczynam wątpić w to że można ustrzelić coś sensownego a do tego wszystkiego mam do kupienia s2000 z 2003 roku z malowany tylko przednim zderzakiem auto w super stanie za 43k i zaczynam się wahać choć trochę przy moich 188 wzrostu eska wydaje mi się malutka, ale się mieszczą bez problemu do niej. Ta z wrocka zeta auto o 4 lata młodsze i pewnie szybsze z tym hr-em...

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie prawie 190 000 przebiegu. Skrzynia automat. Silnik DE z 2004 roku. Autko mam  ponad 2 lata i żadnych poważnych napraw nie było. Jedynie rzeczy eksploatacyjne które po prostu trzeba wymienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz zetke a jak nie uda Ci się w Polsce to szukaj za granicą. Cierpliwosci a będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie masz blisko po zetke ale odrazu mówie że jak szukasz absolutnie nie bitej bez skazy to nie moja :) za to otrzymasz w super stanie auto bez wkładu. 

Edytowane przez driver_kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh zabawne są te historie poszukiwań jak obserwuje od kilku lat  :rolleyes2:

kilku lat powiadasz?

sorry że nie kupiłem od Ciebie za 60tys mimo że mi o niej na pw przypominałeś stale, naszczęscie znalazł się chętny

 

edit: pisząc do drivera nie miałem na myśli że jega auto to trup czy coś, bo nawet go nie oglądałem, poprostu takie modzone w środku do tego automat to w moim przypadku odpada.

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto sprzedałem poniżej 60, a człowiek był normalny i przynajmniej nie sprzeda po pół roku, jak co poniektórzy napaleni jak komornik na szafę i ciągle coś na forum piszą, a kilka miesięcy później … 

 

au revoir Shoshanna!

 

tak jak napisałem - od kilku lat ten sam cyrk i oczekiwania, płacisz dostajesz, nie płacisz dostajesz to za co płacisz. Chcieć nie znaczy móc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...