Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja za swojego DE zapłaciłem 2 lata temu ponad 80tys za 2004 bo się nie szuka roku tylko egzemplarza

 

za 50 tys nie kupuje się dobrego HRa bo nie ma ich dużo bo najwięcej było kupionych 03-05 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ze jeśli miałbym płacić za hr 70-80 to wolałbym dołożyć do 370z. Tez uważam ze płacić 30 tysięcy różnicy między de a hr to mija się z celem. Druga sprawą są auta bite. Chętnie bym kupił coś uszkodzonego widział jak jest trzasniete i porządnie zrobił. Prawda jest taka ze większość tych aut po naprawach jest spieprzona, robiona po kosztach na pałę. 90 procent zetek wygląda już źle na fotkach alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tą? http://allegro.pl/nissan-350z-3-5-v6-313-km-wroclaw-okazja-i4601360068.html

 

A jakieś bliższe info dlaczego nie? Bo też się zastanawiałem nad tym egzemplarzem.

byłem, macałem i:

1. blacharka

bardzo słabo spasowane refrektory

malowana maska , błotniki przednie, drzwi kierowcy(na dole szpachla ok. 600 mikronów)

w niektórych miejscach ogniska korozji

niedbale pomalowane w/w elementy(uszczlki zachlapane farbą i inne czesci)

malowane wnęki drzwi po lewej stronie gdzie zresztą dostał strzała

przedni zderzak do ponownego malowania

progi poprzykręcane na wkręty zamiast oem spinek

przednia szyba nie oryginalna

2. silnik/p. napędu

silnik ok(dolot nismo ,stożki do wymiany), 2masa rzęzi, łożyska skrzyni szumią

3.wnętrze

3/5

dodatkowo wygłuszony bagażnik

o dziwo tylko 2 poduchy (kierowca /pasazer)

 

ogólnie osobiście bym na to nawet nie spojrzał...ale jak ktoś nie jest zboczony estetycznie to myślę ze max.40tysi jest wart

 

 

>>Uwaga! - Samochód wystawiony jest po raz ostatni. Jeżeli teraz się nie sprzeda zamierzam przeprowadzić w nim szereg modyfikacji. Później nie będzie już na sprzedaż.<<<

a to brzmi jak groźba bez pokrycia;)

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, macałem i:

Dzięki serdeczne, jedna wycieczka mniej.

Powiem tak ze jeśli miałbym płacić za hr 70-80 to wolałbym dołożyć do 370z. Tez uważam ze płacić 30 tysięcy różnicy między de a hr to mija się z celem.

Zgadzam się w 100%. Zapłacić 80k za 8-9 letnie 350Z ...przegięcie. Za taką kasę to już wolę dołozyć jeszcze trochę i brać 370...tylko tak w górę to mozna budżet windować w nieskończoność. Za 80-100k to wolę już iść w stronę EVO9 i mieć 4 miejsca a nie 2.

Dlatego postawiłem na 350Z bo myślałem że za 50k złapię coś sensownego z lat 2007-2008 (nie bezwypadkowego, ale też nie druciarnię..)

Lekko nie ma :)

Edytowane przez Stefffan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi dobrze napisał że nie szuka sie rocznika tylko stanu, w polsce panuje przekonanie że im młodsze auto tym bedzie lepsze sporo aut z nawet 5 letnich jest już kompletnie zajechane. Nie jedno auto oglądałem, sam handluje samochodami i wiem że rocznik to nie wyznacznik :) Ten czarny nissan Jakuba350 ładnie sie prezentuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien ? Bo coś mi sie wydaje ze każdy polift miał maskę z garbem nawet jak szukałem po cześciach allegro to sprzedawcy pisali równiez ze ta co jest jest do 2005r :)  W każdym razie ten nissan napewno będzie lepszy od s2000 pod każdy względem oczywiscie obu aut nie widziałem ale s2000 jest mniejsza na zewnątrz i w środku oraz wolniejsza. 

Edytowane przez driver_kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

driver przyjacielu nie siej wątpliwości. Wiekszosc wlaacicieli nie wie co ma, choc zawsze myslalem ze jak sie ma to sie powinno wiedziec dla zasady. Hr ma tylko taka maskę 2007/2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie maski to można bez problemu zmienić na tą z garbem? będzie pasowała ? pytam bo chciałem na dniach zmienić swoją na tą z garbem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie maski to można bez problemu zmienić na tą z garbem? będzie pasowała ? pytam bo chciałem na dniach zmienić swoją na tą z garbem.

Nie zmieniaj bo będą mówić, że walony  i to po mega dzwonie bo inna maska  :devil:  :devil:  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mu każe po pierwsze sprzedawać auto, po drugie sprzedawać maskę oryginalną ? nie widzę żadnego problemu - jak poprawi humor to zakładaj :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no pewno tak będzie , że składak jakiś....po popierwsze usa wiec skąd brembo, teraz maska inna, szpera inna....no ale cóż taki los :) a maska bardzo mi się podoba więc wymienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...