Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szybkie pytanie:

 

czy jesli zetka jest wyposazona w fabryczny xenon a ja zmienie palniki na inne o mocniejszej barwie swiecenia to to dalej bedzie legal czy policja ma prawo sie doczepic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nr 1 , jak doczeka do wiosny to będę mocno zainteresowany

 

Nie doczeka, ktoś już załatwia papiery żeby go kupić. Ja jestem rezerwowo w kolejce i jak nie wyjdzie to od razu biorę za gotówkę. Trochę za późno się zdecydowałem i mi chyba ucieknie niestety.

Edytowane przez Stefffan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-maly-przebieg-26tys-km-C34875974.html

 

Teoretycznie wygląda jak okazja. Ale przeczuwam "okazję"

 

Rocznik, wnętrze poliftowe ale front (poprawcie mnie jeśli się mylę) Przedlift i to jeszcze US...

 

Przebieg raczej nieosiągalny?

 

Do tego jak widzę malowany bo podłużnice srebrne...

Edytowane przez Gemba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze to normalne ze malowany i tu nie ma co wybrzydzać:) Nie wierze że za te pieniądze kupisz bez wypadek czy chociażby po małej stłuczce. Błotniki nie mają kierunkowskazu więc są może z US ,a może wstawione zamienniki bez kierunkowskazów. Po zdjęciach nie brzydka sztuka,warto sprawdzić. W przebieg to coś nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód robiony do tego lampy powinny być poliftowe, błotniki z kierunkami i spryskiwacze w zderzaku. Zrobiony na sztukę dlatego okazja :)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Forum czytam od kilku dni, o 350z mam znikome pojęcie, 370 jeździłem kilka razy jednak jest za droga więc na razie szukam 350.

Nie daleko mnie stoi 350 na sprzedaż jednak totalnie nie wiem na co zwrócić uwagę, a chciałbym pojechać go obejrzeć.

Proszę napiszcie mi na co mam zwrócić uwagę podczas oględzin. Dzięki

 

http://allegro.pl/nissan-350z-3-5-v6-bose-skora-trojmiasto-i4733342885.html

 

Jest jeszcze drugi, jednak wydaje mi się, że 150000 przebiegu dla tego silnika może być dużo, co myślicie ?

http://otomoto.pl/nissan-350-z-usa-biala-perla-C34923574.html

Edytowane przez czwartabrzoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wybiera samochód dla siebie więc zależy co oczekujesz. Ja powiem na co ja zwracałem uwagę: na rok, na to by był bezwypadkowy i bez wkładu finansowego, wersja euro, manualna skrzynia, pomarańczowe wnętrze. Od razu mówię , że bardzo ciężka sprawa w Polsce.

Co do tych 2 aut - w pierwszym w ogłoszeniu napisane , że pojazd uszkodzony a w opisie już , że wszystko ok, może to pomyłka

150tyś przebiegu to moim zdaniem sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz ile rocznie robisz km i ile samochód ma lat. Na wystawie chyba pół życia nie przestał tylko ktoś nim normalnie jeździł. Najgorsze to jest to jak jest napisane 40tyś przebiegu a po wnętrzu widać jak by było 200tyś +. My Polacy sami nakłaniamy handlarzy do tego zeby cofali liczniki. Bo jak jest 200 tyś nalatane to już padlina ,ale jak te 200 tyś jest przekręcone na 120 tyś to juz malina:) No bo jak to wygląda kupisz samochód ,przyjdzie sąsiad i wstyd licznik pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz ile rocznie robisz km i ile samochód ma lat. Na wystawie chyba pół życia nie przestał tylko ktoś nim normalnie jeździł. Najgorsze to jest to jak jest napisane 40tyś przebiegu a po wnętrzu widać jak by było 200tyś +. My Polacy sami nakłaniamy handlarzy do tego zeby cofali liczniki. Bo jak jest 200 tyś nalatane to już padlina ,ale jak te 200 tyś jest przekręcone na 120 tyś to juz malina:) No bo jak to wygląda kupisz samochód ,przyjdzie sąsiad i wstyd licznik pokazać.

hahaha piękne !  :icecream:  

 

 

100% prawdy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś używa auta jako daily to przebieg musi być. Weźcie pod uwagę że to nie są normalne auta tylko często lądują w domu jako trzecie / weekendowe więc i przebiegi często są znacznie mniejsze niż w "normalnych autach". Wystarczy że ktoś nie używa tego zimą, a latem tylko w wolne dni / weekendy i przebieg 50.000 w 5-6 lat jest jak najbardziej realny.
Oczywiście trzeba wziąć poprawkę że każde auto w komisie / u handlarza ma skręcony licznik, to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...