Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Programem sobie ustawie ciśnienia na sprzęgłach wiec powinno być jak w serii ale przy dużych obciążeniach chce wykorzystać potencjał tego zestawu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Bardzo cieszę się, że znalazłem Waszą społeczność i mam nadzieję, że niedługo stanę się jej częścią.

Czy ktoś z Was wie coś na temat tego egzemplarza? Nie udało mi się odnaleźć nic na ostatnich stronach tego wątku ale może akurat...

http://olx.pl/oferta/nissan-350z-eu-brembo-CID5-ID7mi0l.html#6dd5502924

Cena jest dość atrakcyjna jak za to wyposażenie. Domyślam się, że auto było malowane i że mogło mieć przygody (kto ich nie ma).

Czy moglibyście rzucić okiem właścicieli i wskazać ew punkty krytyczne? Np: czy te zegary mogły wystąpić w tym roczniku? Czy to autko nie wędrowało wśród Was z rąk do rąk ze względu na jakąś ciężką przypadłość? Czy te felgi występowały jako opcja w oryginale? 

 

I ogólnie: na co zwrócić uwagę szukając cech wykluczających auto? Np: gdzie pojawia się rdza w autach po powodzi? Czy są elementy konstrukcyjne które zaprojektowano jako pierwsze do gięcia się przy stłuczce/wypadku? 

 

Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus za wersję euro i hamulce brembo. Zegary mogły występować w tym roczniku - odcinka charkterystyczna dla wersji VQ35DE. Z felgami takimi jako opcja przy zakupie się nie spotkałem. Autko raczej nie wędrowało z rąk do rąk wśród forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tylne lampy chyba też nie adekwatne do rocznika?? Rok 2004 a lampy ledowe. Owszem, mógł sobie je wymienić bo np. bardziej mu się podobają, lecz zapytać zawsze można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierałem dzisiaj zegary i powyciągałem wskazówki, w jakim położeniu wskazówki zapala sie rezerwa ? Źle sobie ustawiłem i bede musiał jeszcze raz rozebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w końcu na kupnie nowego auta po raz pierwszy od paru lat, od zawsze mi się te 350 Z podobały ale finansowo nie jestem jakoś bardzo do przodu. Te 40 mógłbym dać ale kompletnie się nie znam na takich sprawach, także byłbym wdzięczny na zobaczenie chociaż 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-serwisowany-C33205044.html

 

Albo moze polecenie jakiejś oferty no chyba że ktoś z forumowiczów chce opchnąć nagle : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc szukam Nissana dla siebie i byłem dziś oglądać

1) http://otomoto.pl/nissan-350-z-C35067265.html

Lakier na pierwszy rzut oka wporządku, lampy firmy sonar z soczewkami H7 a właściciel gada że to xenony ;) poza tym druciarsko podłączone.

Nadkola nie mam pojęcia z jakiej wersji. Stukany z przodu ,z tyłu też. Spasy klapy z bagażnika tragiczne, w samym bagażniku brakuje śrub z plastików nad lampami. We wnękach niechlujnie polakierowane;/ Silnik zapalił za 2 razem, w sumie nie wiem czy z winy złego zakręcenia właściciela czy poprostu było coś z nim nie tak. Pod maską większość plastikowych elementów i rzeczy które pękło przy wypadku po prostu pospawana. Prowadził sie dziwnie, sciągało strasznie na koleinach. Właściciel powiedział że nie ma kontroli trakcji ;) We wnętrzu nie ma tragedii tyle że liczniki z europy a wskaźnik spalania z wersji US ;) Aha i na samym wstąpie gadka że no każde auto jest malowane i cena 32 tyś :P Nie polecam jechać oglądać bo szkoda czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Recool! Miałem go na oku (choć cena istotnie sugeruje, że coś jest z nim nie tak). 

Jeśli chodzi o auto ze Świdnika - podobna kwestia - dużo pracy przed nabywcą i na pierwszy rzut oka wydatki rzędu 10kzł aby doprowadzić auto do pełnej sprawności... 4kzł jeśli ktoś potrzebuje auta na tor ;) Ja się nie zdecydowałem - nadal szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas65214

Witam, 

 

Nie wiem gdzie umieścić na waszym forum zapytanie odnośnie kupna używanego Nissana 350z

 

Znalazłem w internecie całkiem atrakcyjną ofertę Nissana 350z z 2006 roku, przebieg 26000!

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-maly-przebieg-300km-C34875974.html

 

 

jedyne co mi sie nie podoba to zdjęcie silnika w tym aucie i przebieg,

 

czy ktoś potrafi powiedzieć czy wszystkie elementy wokół silnika(chodzi mi o kolor malowania)  pod maską powinno być czarne czy srebrne, 

 

czy jest to samochód złożony z czarnego i srebrnego autka?

 

dziekuję za wszelkie sugestie

 

zdjęcie silnika:

 

C34875974_8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc szukam Nissana dla siebie i byłem dziś oglądać

1) http://otomoto.pl/nissan-350-z-C35067265.html

Lakier na pierwszy rzut oka wporządku, lampy firmy sonar z soczewkami H7 a właściciel gada że to xenony ;) poza tym druciarsko podłączone.

Nadkola nie mam pojęcia z jakiej wersji. Stukany z przodu ,z tyłu też. Spasy klapy z bagażnika tragiczne, w samym bagażniku brakuje śrub z plastików nad lampami. We wnękach niechlujnie polakierowane;/ Silnik zapalił za 2 razem, w sumie nie wiem czy z winy złego zakręcenia właściciela czy poprostu było coś z nim nie tak. Pod maską większość plastikowych elementów i rzeczy które pękło przy wypadku po prostu pospawana. Prowadził sie dziwnie, sciągało strasznie na koleinach. Właściciel powiedział że nie ma kontroli trakcji ;) We wnętrzu nie ma tragedii tyle że liczniki z europy a wskaźnik spalania z wersji US ;) Aha i na samym wstąpie gadka że no każde auto jest malowane i cena 32 tyś :P Nie polecam jechać oglądać bo szkoda czasu ;)

Nebieski to golas wersja z Usa zegary EU tak jak pisałeś.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Nie wiem gdzie umieścić na waszym forum zapytanie odnośnie kupna używanego Nissana 350z

 

Znalazłem w internecie całkiem atrakcyjną ofertę Nissana 350z z 2006 roku, przebieg 26000!

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-maly-przebieg-300km-C34875974.html

 

 

jedyne co mi sie nie podoba to zdjęcie silnika w tym aucie i przebieg,

 

czy ktoś potrafi powiedzieć czy wszystkie elementy wokół silnika(chodzi mi o kolor malowania)  pod maską powinno być czarne czy srebrne, 

 

czy jest to samochód złożony z czarnego i srebrnego autka?

 

dziekuję za wszelkie sugestie

 

zdjęcie silnika:

 

C34875974_8.jpg

Czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...