Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna: http://otomoto.pl/nissan-350-z-C35080300.html Wszystko działa, po jeździe próbnej właściciel albo używał pedału gazu do połowy albo mułowaty silnik ;) Minus to ruda na prawym tylnym nadkolu pod klapką wlewu paliwa. Purchle wielkości 2 paznokci ;/ Prawa strona malowana ale nie wiem jak bardzo bo nie miałem od kogo pożyczyć miernika lakieru. Siedzenie kierowcy przetarte, pasażera też lekko. Gałka skrzyni biegów w tragedia stanie. Deska środkowa flokowana, ciekawe w jakim stanie była oryginalnie ;) Ogólnie samochód sprawiał dobre wrażenie tylko serwis i konkretnie posprawdzać. Ktoś z Okolic Katowic, Gliwic może polecić jakieś miejsce gdzie przejrzą samochód ? ;)

Edytowane przez Recool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna: http://otomoto.pl/nissan-350-z-C35080300.html Wszystko działa, po jeździe próbnej właściciel albo używał pedału gazu do połowy albo mułowaty silnik ;) Minus to ruda na prawym tylnym nadkolu pod klapką wlewu paliwa. Purchle wielkości 2 paznokci ;/ Prawa strona malowana ale nie wiem jak bardzo bo nie miałem od kogo pożyczyć miernika lakieru. Siedzenie kierowcy przetarte, pasażera też lekko. Gałka skrzyni biegów w tragedia stanie. Deska środkowa flokowana, ciekawe w jakim stanie była oryginalnie ;) Ogólnie samochód sprawiał dobre wrażenie tylko serwis i konkretnie posprawdzać. Ktoś z Okolic Katowic, Gliwic może polecić jakieś miejsce gdzie przejrzą samochód ? ;)

 

Nie masz co sie czaic - cena adekwatna do stanu i przebiegu a nawet bym powiedzial ze dobra jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH na forum,ktorzy tak dobrze sie znaja na tych samochodzikach.Jestem nowy,jezeli cos nie tak napisalem to z gore przepraszam,pozdrawiam WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH na forum,ktorzy tak dobrze sie znaja na tych samochodzikach.Jestem nowy,jezeli cos nie tak napisalem to z gore przepraszam,pozdrawiam WSZYSTKICH

ŹLE....od tego jest dział przywitań więc soryyy, ale pomyliłeś tematy ;/ Lepiej tam szybko to przywitanie przenieś bo tutaj nie lubią pomyłek i zaraz Cię usuną z forum i już nigdy o nic nie zapytasz !!!

P.S. To oczywiście żart. Owszem jest oddzielny temat od "witania", ale nikt Cię nie zje za to ;D Jeżeli masz jakieś pytania to wal śmiało bo dużo ludzi tu mu obszerną wiedzę na temat tego autka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przepraszam,ze poszedlem na skruty.Zdaje sobie dobrze sprawe ze piszace tu OSOBY,znaja sie b.dobrze na tych samochodach,dlatego pozwolilem sobie do WAS napisac.Ale do rzeczy,szukam wiadomo jakiego samochodziku :icecream:,czyli NISSANA 350Z.w miare w b.dobrym sta

nie,roczniki 2003-2006.Mam pytanie czy ktos ogladal,albo cos wie na temat tego egzemplarza.

http://allegro.pl/nissan-350-z-brembo-bose-zamiana-roadster-i4781864244.html

Bede bardzo wdzieczny za wiadomosc.Pozdrawiam wszystkich,antoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka od razu pomyślałem USA ,ameryki nie odkryłem bo zjeżdżając niżej jest nawet zaznaczone ,że ze Stanów ,ale oglądając z boku widzimy hamulce BREMBO więc jest dobrze. Potem okazuje się że nie jest to typowa bieda z USA tylko widzimy sterowanie radiem z kierownicy ,tempomat. Cena wydaje się prawidłowa nie jakaś okazyjna. Jedyne co można Ci powiedzieć to po prostu jedź i oglądaj bo inaczej nie kupisz:)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka od razu pomyślałem USA ,ameryki nie odkryłem bo zjeżdżając niżej jest nawet zaznaczone ,że ze Stanów ,ale oglądając z boku widzimy hamulce BREMBO więc jest dobrze. Potem okazuje się że nie jest to typowa bieda z USA tylko widzimy sterowanie radiem z kierownicy ,tempomat. Cena wydaje się prawidłowa nie jakaś okazyjna. Jedyne co można Ci powiedzieć to po prostu jedź i oglądaj bo inaczej nie kupisz:)

Dzieki za odpowiedz,widzialem juz pare sztuk,ale to wszystko jakies zmeczone.Szukam dalej,ale czasem ktos wie o samochodzie ktory juz byl ogladany,a co najwazniesze przez znajacego sie na rzeczy///a takich tu nie brak///,dlatego dobrze wiedziec,zeby nie tluc kilometrow nie potrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przepraszam,ze poszedlem na skruty.Zdaje sobie dobrze sprawe ze piszace tu OSOBY,znaja sie b.dobrze na tych samochodach,dlatego pozwolilem sobie do WAS napisac.Ale do rzeczy,szukam wiadomo jakiego samochodziku :icecream:,czyli NISSANA 350Z.w miare w b.dobrym sta

nie,roczniki 2003-2006.Mam pytanie czy ktos ogladal,albo cos wie na temat tego egzemplarza.

http://allegro.pl/nissan-350-z-brembo-bose-zamiana-roadster-i4781864244.html

Bede bardzo wdzieczny za wiadomosc.Pozdrawiam wszystkich,antoni.

 

to zeta kolegi z forum login ADIX

zadabana od pewnego sprzedawcy który nie lepił jej drutem aby sprzedać dla zysku

szczerze mówiąc oblukaj tą sztukę

Edytowane przez hot_rider
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zeta kolegi z forum login ADIX

zadabana od pewnego sprzedawcy który nie lepił jej drutem aby sprzedać dla zysku

szczerze mówiąc oblukaj tą sztukę

Dzieki za odpowiedz,trzeba ja zobaczyc.Slyszalem ze byla malowana,widocznie stluczka.Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam A. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ten silnik jest w stanie idealnym to ja jeste papierz   

syf  obecny wszędzie   i dotego filtr powietrza z alegro     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zeta poszła w dobre ręce do Antoniego z Krakowa.

Witam Panow,chyba w DOBRE,napewno pedanta samochodowego.Po paru latach bedzie wygladala tak samo DOBRZE,pozdrawiam sprzedajacego,oraz LICZNE grono piszacych.Antoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje. Szybka decyzja o zakupie i  szybki nabytek :wave:

No i najważniejsze , że Zetka zostaje na forum :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje. Szybka decyzja o zakupie i  szybki nabytek :wave:

No i najważniejsze , że Zetka zostaje na forum :thumbsup:

DZIEKI,bede BARDZO dbal bo sanochodzik jest piekny,jak zwykle o wszystkie SAMOCHODY,//niestety jestem pedantem//Pozdrawiam :icecream:  :nissan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350z-brembo-szpera-manual-eu-duzo-zdjec-i4826442695.html

 

miałem go ogladac dla znajomego z 3 miesiace temu, ale ktoś mnie ubiegł i auto zostało sprzedane za ok. 30tysi

od tego momentu wzrosła cena a samo auto nawet nie zostało przerejestrowane

na zdjeciach wygląda świetnie ale możliwe ze była mocno walona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0859.JPG

 

Po tym zdjęciu mogę stwierdzić że przebieg realny, auto wyplakowane ale zobaczcie jak cynk na rurach wodnych oraz przewodach paliwywych wyglada - nie utleniony zlociutki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...