Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Smutna wiadomość - kończy się przygoda gówniarza z 350z :P bo mnie nie stać. Miało być lepiej finansowo ale się przysłowiowo zes*ało. Dla forumowicza oddam taniej:

http://otomoto.pl/index.php?sect=edit&id=C35213164

 

Jezeli faktycznie Cie nie stac to po prostu kupiles pazdzierza w ktorego potrzeba wlozyc worek pieniedzy a z tego co kojarze to miales tam duzo niedociagniec wiec potwierdza sie teoria ze tanio Z'ty sie nie kupi.

Edytowane przez Bydle
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu dobrze kombinowane... Obstawiam żeby zaniżyć przebig zostały wrzucone zegary z najstarszej wersji zetki co miaął 280KM, ciekawe co pod maską się kryje :D ??

Może to 280-tka z prebitymi blachami i wstawionymi gadzetami z HR-a :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa odcinka przy 6500, raczej nie jest to HR. Choć wnętrze wygląda na ubogą wersję 300 lub 313 KM - w każdym razie rok 2006 wzwyż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli faktycznie Cie nie stac to po prostu kupiles pazdzierza w ktorego potrzeba wlozyc worek pieniedzy a z tego co kojarze to miales tam duzo niedociagniec wiec potwierdza sie teoria ze tanio Z'ty sie nie kupi.

 

Nie stać mnie tym jeździć, bo za dużo pali Panie najmądrzejszy w świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie spodziewales sie spalania 7/100 bo srednia 13/100 przy tej mocy i pojemnosci to wrecz smiech. Zawsze mozna zalozyc gaz. Ja przez 2 lata jezdzilem na benie do puki nie kupilem hondy z gazem (a wcale z kuchenka nie szukalem) i okazalo sie ze jezdzi na tym gazie tak samo jak na PB i stwierdzilem ze jak nie ma roznicy to po co przeplacac. Zaloz gaz i mozesz jezdzic dalej. Za dobra instalacje dasz 3500 i zawsze mozna wziasc go na raty.

A co do tej czarnej sztuki to nie ma przeciwmgielnego a kazda EU posiada wiec jest szansa ze byl j**any w dupe

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie tym jeździć, bo za dużo pali Panie najmądrzejszy w świecie

Dlatego zawsze dobrze jest obliczyć sobie mniej więcej ile się robi kilometrów miesięcznie, następnie zawyżyć lekko spalanie by potem się mile zaskoczyć niż ch*jowo rozczarować :/

 

A zeta całkiem ładnie pali....swoją drogą, ile w mieście robicie km na pelnym baku ? Bo ja ostatnio zrobiłem 350-370 i tak się zastanawiam czy to normalny wynik czy dobry czy

też za malo xD 

 

Jak wracałem z Wrocławia to na 400 km miałem średnie 9.2 :D ( prędkość 120-140 )

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie normalny wynik, bak 20 galonów, hmm sądzę że można po dziadować bardziej, ale też można nieco mieć gorzej - po za tym nikt nie jeździ aż mu stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli faktycznie Cie nie stac to po prostu kupiles pazdzierza w ktorego potrzeba wlozyc worek pieniedzy a z tego co kojarze to miales tam duzo niedociagniec wiec potwierdza sie teoria ze tanio Z'ty sie nie kupi.

Prawda tanio zety nie kupisz!!! Dla potomnych  

Dlatego zawsze dobrze jest obliczyć sobie mniej więcej ile się robi kilometrów miesięcznie, następnie zawyżyć lekko spalanie by potem się mile zaskoczyć niż ch*jowo rozczarować :/

 

A zeta całkiem ładnie pali....swoją drogą, ile w mieście robicie km na pelnym baku ? Bo ja ostatnio zrobiłem 350-370 i tak się zastanawiam czy to normalny wynik czy dobry czy

też za malo xD 

 

Jak wracałem z Wrocławia to na 400 km miałem średnie 9.2 :D ( prędkość 120-140 )

ja robiłem około 350-380km 

 

na trasie około 11l/100km u mnie

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile litrów to jest ten pełen bak, gdzieś czytałem, że pojemność baku katalogowo wynosi 80 litrów a często można zalać tylko 60 litrów ;p chciałem obliczyć ile wam spalają, ale nie wiem jaką liczbę litrów mam przyjąć ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest bo gdy kupowałem Accorda miałem na oku walnięte UFO Type-R ale na forum mi odradzili kupować takiego samochodu "do poskładania".

Pod nosem w Poznaniu dzisiaj pojawiło się coś takiego:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C35236820.html

 

Co myślicie?

Poduszki nie wystrzeliły. Jeśli podłużnice i zawiecha cała to chyba tragedii nie ma?

 

Wiem że zupełnie inna klasa ale Civica bez przodu już kiedyś dla siebie składałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest bo gdy kupowałem Accorda miałem na oku walnięte UFO Type-R ale na forum mi odradzili kupować takiego samochodu "do poskładania".

Pod nosem w Poznaniu dzisiaj pojawiło się coś takiego:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C35236820.html

 

Co myślicie?

Poduszki nie wystrzeliły. Jeśli podłużnice i zawiecha cała to chyba tragedii nie ma?

 

Wiem że zupełnie inna klasa ale Civica bez przodu już kiedyś dla siebie składałem :P

Drogo do naprawy masz cały przód z pasem nie wiadomo jak chłodnice , same części 10tys daj sobie spokój. Auto wyglada jak zrobione na ubezpieczenie. Auto dostało z boku wiec podłużnica napewno do pociagniecia nie wiadomo jak zawias.  

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w okolicy pojawiło się coś takiego : http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-premium-pack-ladnie-utrzymany-i-bezwypadkowy-CID5-ID7BKWD.html#7243b8726f

Cena do przyjęcia, nie wiem jak się Zetki sprzedają aczkolwiek ta stoi już miesiąc co jest trochę dla mnie podejrzane.

Może są tu jacyś fachowcy co na podstawie zdjęć podpowiedzą mniej więcej co i jak czy ewentualnie zna ktoś jakiegoś posiadacza/znawce od 350z na śląsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest bo gdy kupowałem Accorda miałem na oku walnięte UFO Type-R ale na forum mi odradzili kupować takiego samochodu "do poskładania".

Pod nosem w Poznaniu dzisiaj pojawiło się coś takiego:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C35236820.html

 

Co myślicie?

Poduszki nie wystrzeliły. Jeśli podłużnice i zawiecha cała to chyba tragedii nie ma?

 

Wiem że zupełnie inna klasa ale Civica bez przodu już kiedyś dla siebie składałem :P

Warty max 18 tys. Koszt naprawy minimum 12-13 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio nie będzie, sama lampa to koszt minimum 800zł, błotnik tani jest bo kupisz nowy do 200zł, malowanie elementu 350-400zł + pas przedni, napewno podłużnica opadła na dół będzie trzeba prostować. Zawieszenie prawdopodobnie też oberwało. 2x nadkola po 180zl sztuka + 2x odblaski w zderzak. Zderzak nowy 400zl. Druga lampa napewno ma pourywane mocowania lub co gorsze pourywane od dołu plastiki. Zbiornik spryskiwaczy dochodzi. Pas przedni, pas boczny też do kupienia. Tragedi nie ma jeszcze nie jest tak groźnie uszkodzone to auto. Ale wg mnie z 5 tyś to na dzień dobry trzeba wyłożyć na zrobienie tego + napewno coś będzie do zrobienia przy samochodzie z mechaniki jak i wnętrze jakies plastiki itd. Obstawiam że auto wyjdzie tyle co najtansza zetka w całości koło 31 tyś zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio nie będzie, sama lampa to koszt minimum 800zł, błotnik tani jest bo kupisz nowy do 200zł, malowanie elementu 350-400zł + pas przedni, napewno podłużnica opadła na dół będzie trzeba prostować. Zawieszenie prawdopodobnie też oberwało. 2x nadkola po 180zl sztuka + 2x odblaski w zderzak. Zderzak nowy 400zl. Druga lampa napewno ma pourywane mocowania lub co gorsze pourywane od dołu plastiki. Zbiornik spryskiwaczy dochodzi. Pas przedni, pas boczny też do kupienia. Tragedi nie ma jeszcze nie jest tak groźnie uszkodzone to auto. Ale wg mnie z 5 tyś to na dzień dobry trzeba wyłożyć na zrobienie tego + napewno coś będzie do zrobienia przy samochodzie z mechaniki jak i wnętrze jakies plastiki itd. Obstawiam że auto wyjdzie tyle co najtansza zetka w całości koło 31 tyś zł. 

Jaka lampa 800pln ..? na pewno nie xenon to od  1300pln(uzywka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...