Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj nissana ;) Tego co napisałem że jest Ulepem :D wybaczcie Panowie ale napisałem tak tylko dlatego że nie chciałem żeby ktoś mi go zakosił sprzed nosa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie był zamiennik lecz oryginał. Linka nie podam bo to było pół roku temu :)

No to nie pisz proszę ze lampa za 800pln jest jak była pół roku temu :) zobacz po ile chodzą xenony(1300-1800) używki oryginalne a ty chyba widziałeś zwykła lampa z dołożona przetwornica to robi róznice. 

Kupiłem wczoraj nissana ;) Tego co napisałem że jest Ulepem :D wybaczcie Panowie ale napisałem tak tylko dlatego że nie chciałem żeby ktoś mi go zakosił sprzed nosa :D

Ale to naprawdę ulep :D kupiłeś bajke o otwartej masce że na stacji nie zamknęli ...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adix myślisz że ja z choinki sie urwałem ? Kupiłem do swojego nissana lampe od strony kierowcy za 700zł bez przetwornicy, oryginalną pod xenon tyle że z mojej przetwornica została dlatego opuścił mi 100zł. I nie był to chiński xenon bo taki tez montowałem do wielu aut.  :P

 

Trzeba czekać bo trafiają sie taniej te lampy to że nie ma jej dzisiaj nie znaczy że jutro ktoś nie wystawi. 

 

BTW jeżeli miał bym kupowac jeszcze raz to bym kupił nowe lampy zamienniki np te

http://allegro.pl/lampa-przod-xenon-d2r-h7-do-nissan-350z-z33-03-05-i4843423044.html

Edytowane przez driver_kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale piszesz ze lampy po 800pln wprowadzasz w błąd potencjalnego kupującego który chciał by naprawić to auto na oryginalnych Xenonach nie drutowanych.

 

Teraz przedstawiłeś sprawę zgoła inaczej a przede wszystkim jaśniej.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najglupszy tekst z tego ogloszenia to: "Posiadam kompletną książkę serwisową (niestety przy przeprowadzce się zawieruszyła)." Albo k**wa jest albo k**wa jej nie ma...

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recool    jeżeli to jest ta zetka od kolegi z forum o nicu zany  o nur rejestracyjnym STA xxxx  to ja ją znam

boją diagnozowałem u mnie w   garage  

niebęde tu sie rozpisywał  pare żeczy było do zrobienia   może poprzedni wlaściciel pousuwał problemy 

zobacz sobie ten temat 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/96526-mechanik-znający-się-na-nissanie-350z/ 

chyba że to jest inne auto a ja sie myle 

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zetka kolegi z forum o nicku doodek. Zajrzyj w dział projekty i prezentacje tam jest ono opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zetka kolegi z forum o nicku doodek. Zajrzyj w dział projekty i prezentacje tam jest ono opisane

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...