Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Carfaxa na pewno sprawdzę jak będę się przyglądał bliżej.

 

wlasnie ogladałem ogloszenie i gdzies juz go widziałem ;/

na zdjeciach wyglada przyzwoicie

 

sprawdz go w carfaxie 

Edytowane przez owojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batmobil z Warszawy? Może taki: http://otomoto.pl/nissan-350-z-C35456721.html ?

Ktoś coś wie o tym autku?

Też mam wrażenie że go oglądałem już, ze 4 miesiące temu jak szukałem.

Może się mylę ale kolor, wersja, rocznik, felgi i audio te same. Ten co oglądałem miał jeszcze kabel USB z audio wyprowadzony na kablu w schowku na środku.

Cena mocno atrakcyjna jak na rok i przebieg, więc pytanie jaka jest "historia choroby" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak troche nie w temacie to ja bym sie wstydzil zrobic zdjecie do ogloszenia z palaca sie rezerwa paliwa...dla mnie to odrazu wyglada cos na zasadzie "nie mam pieniedzy nawet na paliwo a gdzie tutaj jeszcze utrzymac takie auto wiec sprzedaje"

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby po co wlewać paliwo by sprzedać? niedość, że każdy chce najtaniej to jeszcze może pół baku dorzucać - bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie dopuszczam zeby kontrolka się zapalila a co dopiero taki stan jak na zdjeciu. To widac ze pompa zbiera caly syf z dna i pompuje go do silnika. I to juz mnie zniecheca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi mu o Twoje Nismo.

Nie, autentycznie widziałem pare dni temu w Wawrze Zetkę bez rejestracji, a zamiast znaczka miał logo Batmana. Myślałem, że ktoś tu zna.

edit:

To gość ze spotów JDM Warsaw - rzadko bywam to nie ogarnąłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widziałem nikogo ze znaczkiem batmana ale spoko :) też nie mam rejestracji więc może te zamieszanie 

 

 

a Ty w końcu sprzedajesz, sprzedałeś, czy zostawiasz auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o to samo spytać Doodka :)

Tomi , a nie masz problemu z milicją za brak rejestracji? Zatrzymali Cię kiedyś za to? Jak tak to jak to tłumaczyłeś? Z tyłu masz , czy też nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nigdy nikt nie zatrzymał za brak rejestracji, kiedyś za prędkość ale powiedziałem, że wymieniałem szybę, bo nie mam też nalepki ( z tyłu mam bo tak by było podejrzane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś zatrzymali w wawie za prędkość i powiedzieli , że mam nielegalną tablicę z tyłu. Boję się , że teraz po zmianie tablicy na bardziej charakterystyczną będą to częściej dostrzegać, ale czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestraszne fotoradary, czy inne czynniki 

 

jaka tablica, własna ? spersonalizowane są kiepskie bo wszyscy wiedzą, że Ty to Ty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widziałem nikogo ze znaczkiem batmana ale spoko :) też nie mam rejestracji więc może te zamieszanie 

 

 

a Ty w końcu sprzedajesz, sprzedałeś, czy zostawiasz auto?

Na fejsa wrzucili w czwartek foty z tym batmanem :P

Nie sprzedałem, kupiłem jeszcze OC i póki co mam możliwość jezdzić accordem 2.0 Pociesze się jeszcze troche i trafi się w końcu ktoś dobrze nagrzany na wiosnę ;) W tej chwili nie ma nigdzie ogłoszenia. Odpoczywam od Mirków handlarzy bo mam dość tych kretyńskich rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestraszne fotoradary, czy inne czynniki 

 

jaka tablica, własna ? spersonalizowane są kiepskie bo wszyscy wiedzą, że Ty to Ty 

Niby tak, choć wydaje mi się, że jak Ty jedziesz swoją Zetką to też wiedzą , że Ty to Ty :) Trzeba by się przesiąść na matiza, by wtopić się w tłum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...