Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich  Zdrowych Wesołych Świąt BOŻEGO NARODZENIA. :wave:

ORAZ WSPANIALEGO  Nowego Roku 2015,SZEROKIEJ drogi i BEZ KOLIZJI.

Dla wszystkich  Zdrowych Wesołych Świąt BOŻEGO NARODZENIA. :wave:

Zycze koledze WSPANIALEGO nowego autka,pozdrawiam z Krakowa Antoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na igłe to raczej nie wyglada...wszystko w tych pieniadzach to smietnik i nie oszukujmy się,że jest inaczej.

nikt głupi nie jest i nie sprzedaje zdrowego auta za 50% wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powypadkowy, bo lampy zmienione - to chyba nie są ksenony. Plus cały do lakieru, plus w gazie. Poduszki pewnie do zrobienia. Hamulce pewnie też. W miare normalna cena biorąc pod uwagę to, że Zetki teraz się praktynie nie da sprzedać :P Kolega w Niemczech nimi handluje i podobno ten rok to jakas tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o gaz to jest tyle zwolennikow co przeciwnikow. Mam np znajomego ktory kupuje auta z powiedzmy tej wyzszej polki i on np patrzy zeby byl gaz...auta bez gazu sa dla niego nieoplacalne wiec to dziala w dwie strony. W tym przykladzie chodzi mi o postrzeganie przez uzytkownikow instalacji lpg - jeden bedzie przeciwnikiem i on nie kupi takiego, drugi bedzie mial wyje.... na to czy jest czy nie ma a trzeci bedzie szukac tylko z instalacja i to sa ludzie ktorzy kupuja zarowno te najtansze auta jak i te drozsze. Poza tym obstawiam ze 3/4 przeciwnikow gazu gdyby pojezdzila takim autem i zobaczyla ze pracuje on tak samo jak na benzynie a w portfelu zostaje sie miesiecznie kilka stowek wiecej to predko by zmienili zdanie.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gaz to jak najbardziej jest opłacalny i naprawdę nie ma różnicy na gazie czy benzynie tylko dobra firmowa instalacja (sam mam w SUV-ie) w zetce to rzecz gustu jeśli ktoś szuka dupowozu to czemu nie jak tak lubi jego sprawa , dla mnie w Zecie lub innym sportowym aucie gaz odpada jak to ma być auto zabawka i dawać przyjemność z jazdy , poza tym po co dodatkowe kilogramy dokładać :D

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-manual-6-st-sekwencja-lpg-2004-CID5-ID8ipUw.html#306e037c0fzna ktoś to auto?? Była okazja czy może handlarz kupił i wystawi kolejną igłę na alledrogo?

 

on dlugo stał na allegro za ok 36 tyś.... potem zniknął i znów się pojawił, z tym, że wcześniej nie miał tylu wgnieceń. Chyba ktos kupił auto i za bardzo nie ogarnął mocy i oddal do komisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka zety to jeśli wszystko prawdą jak w ogłoszeniu to nie ma marudzenia tylko kupować !!!!

 

 

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-salon-polska-89000km-C35627403.html

 

Wczoraj późnym wieczorem zobaczyłem a dziś już ogłoszenie nieaktualna  -sprzedana.  Chyba trzeba dzwonić od razu...   jeśli sprzedający nie kłamie, to fajna sztuka mi przeleciała koło nosa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zetka naprawdę w bdb stanie była. Oglądałem ją jakieś 7-8miesiecy temu gdy jeszcze poprzedni właściciel sprzedawał. Miała wtedy sprzęgło do roboty i dwumasa. Cena była chyba 49 ale właściciel nie krzywil się na 42może jeszcze taniej poszła tego nie wiem. Oglądałem ją na parkingu pod dachem o 1 w nocy, bardzo zadbana, środek jak now jeszcze nie widziałem zetki z takim zadbanym wnętrzem. Niestety zjebałem sprawę i umówiłem serwis na popołudniu a rano inny gość przyjechał i kupił. I właśnie on to teraz sprzedawał. Zrobione było sprzęgło i dwumas. Auto miało lakierowany lewy bok. Podwójna warstwa lakieru. 7 miechów temu miała nowe opony klocki tarcze. Zaraz po wystawieniu się kontaktowałem z gościem ale bylem juz 3 w kolejce i wiedziałem ze będzie po ptakach. Pierwszy oglądający ja kupił i pojechała przedwczoraj do Kalisza...

 

Aaa tu jest ta zetka na filmie :) auto ma naklejki z nazwą salonu impwar nissan chyba Wrocław.ma na prawej stronie z tyłu, na lewej brak

 

 

Ps. Gdyby ktoś miał do sprzedania porządna 350 albo 370 to proszę o pw. S2000 sprzedałem tydzień temu i poluję na zetę w manualu

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok mnie ale nie znam , nie widziałem , piasta przód i amor się wylał , sprawdź dobrze zawias i podłogę :)

Mam blisko mogę podjechać oblukać jak by coś było już tak daleko

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...