Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jjakby ktos reflektował, bede chciał pozbyc sie swojej Z, z powodu ze praktycznie nie jezdze 
2004 EU manual


sory koledzy, wynikły niespodziewane okolicznosci i zetke bede sprzedawał dopiero na wiosne

cena będzie w okolicach 39-40tys

Kupowalem ja w 2012 roku dla siebie, moje pierwsze auto powyzej 5tys PLN, wiec bylo ogladane dośc długo i naprawde nie było sie do czego przyczepić.
Zrobilem nią 17kkm wiec praktycznie nic.

Sprzedaje bo: 
- mało jeżdze
- do bagaznika nie wchodzi rower (trzeba rozebrac dwa koła)

Myślę ze taki wstepny opis wystarczy, jakby ktoś był zainteresowany prosze o wiadomosc. Na PW wysylam dokladna historie, co wymenilem, co mam do kompletu itp

tn_img_0407teioj.jpg tn_img_0408lsiec.jpg tn_img_0409g7czc.jpg tn_img_0411updma.jpg tn_img_04121aduk.jpg tn_img_04134hcmr.jpg

Edytowane przez duniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

z góry powiem , że jestem tu nowy i nie wiem czy w dobrym dziale pisze - jeśli nie to sory bardzo za spam ! :)

Pytanie mam odnośnie foteli do 350z mam w swojej welur za czym idzie brak podgrzewania i planuje wsadzić ori skórę i pytanie brzmi czy będzie to wszystko działać ? Bo widziałem wiązka pod fotelem jakaś wolna jest do wszystkich zetek jest ta sama wiązka ? Podłaczam plug&play nowe fotele i wsadzam guziki i gra ? Drugie pytanie to w schowku pod łokciem powinien byc odbiornik bluetooth zgadza sie ? Dwa kable tam mam gdzieś takie coś moge znaleźć ( to urządzonko ) ?

Z góry dzięki za odp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, szkoda, że nie mam jeszcze gotówki, bo stoi baaardzo blisko, aczkolwiek wysłałem wam go, bo kolega się nim interesuje i chciałby się dowiedzieć co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zamierzam kupic 350z w kwocie okolo 30 000zl. (wiadomo ze idealu nie kupie ale chcialbym wybrac cos najmniej oszukanego:)

Mam na oku kilka egzemplarzy, moze ktos zna, ogladal, moze ktos z was cos podpowie.

 

Pierwsza Oferta - z Dabrowy Gorniczej TUTAJ

oprocz info szczegoly jakie uslyszalem przez tel:

- silnik robiony z powodu wjazdu w duza kaluze i pociagniecia wody przez filtr powietrza. 

- faktura a wlasciwie paragon wystawiony zostal 20.01.2015(mam zdjecie fatury)

 

Druga z Lodzi - TUTAJ

- tutaj szczdegoly bede znal w poniedzialek lub wtorek

Pomozecie? 

Edytowane przez Legger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawilem powinny dzialac.

 

 

Witam wszystkich, zamierzam kupic 350z w kwocie okolo 30 000zl. (wiadomo ze idealu nie kupie ale chcialbym wybrac cos najmniej oszukanego:)
Mam na oku kilka egzemplarzy, moze ktos zna, ogladal, moze ktos z was cos podpowie.
 
Pierwsza Oferta - z Dabrowy Gorniczej TUTAJ
oprocz info szczegoly jakie uslyszalem przez tel:
- silnik robiony z powodu wjazdu w duza kaluze i pociagniecia wody przez filtr powietrza. 
- faktura a wlasciwie paragon wystawiony zostal 20.01.2015(mam zdjecie fatury)
 
Druga z Lodzi - TUTAJ
- tutaj szczdegoly bede znal w poniedzialek lub wtorek
Pomozecie? 

 

poprawilem powinny dzialac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kałuży było 50cm wody czy dolot był na ziemi też tak załatwiłem jeden silnik 1 korba pękła uszkadzając tuleje w silniku a pozostałe 3 sztuki były pogięte nie mówiąc o zaworach po naprawie silnik już nie pracował tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kałuży było 50cm wody czy dolot był na ziemi też tak załatwiłem jeden silnik 1 korba pękła uszkadzając tuleje w silniku a pozostałe 3 sztuki były pogięte nie mówiąc o zaworach po naprawie silnik już nie pracował tak samo.

 

Tez dla mnie byo to podejżane - zadzwoniem, zapytalem i uslyszalem ze silnik luknal wode poniewaz wjechal w kaluze i bylo to jak swego czasu byly powodzie i dabrowa gornicza byla zalana. 

nie dopytywalem o polozenie dolotu:) 

 

Po remoncie silnika nawiniete zostalo okolo 2500km bez problemow - silnik remontowany w 2014 roku  a faktura(tak na prawde paragon -mam jego zdjecie) jest z data wystawienia 20.01.2015 - hmmmmm a w temacie samochodu dzwonilem do sprzedawc 19.01.2015 ?? :P - ps. naprawa kosztowala 5920zl. 

 

a moze mozecie polecic coś w kwocie do 30 000-32 000 zl?

Edytowane przez Legger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bialy podejrzany jest, czarny niby ok - ale trzeba by bylo sie przyjrzec mu lepiej.

 

A gdzie pisali o remoncie silnika? Bo ja nigdzie nic nie moge doczytac?

 

Ogolnie porzadne egzemplarze to od 40 w gore...kazdy z nas kto ma dobry egzemplarz to wie ze jest on troche warty bo jak zaczna sie niespodzianki to dyszka lekko pyknie.


Taka jeszcze moja rada - nie kupuje z pierwszego wypustu czyli 2003r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bialy podejrzany jest, czarny niby ok - ale trzeba by bylo sie przyjrzec mu lepiej.

 

A gdzie pisali o remoncie silnika? Bo ja nigdzie nic nie moge doczytac?

 

Ogolnie porzadne egzemplarze to od 40 w gore...kazdy z nas kto ma dobry egzemplarz to wie ze jest on troche warty bo jak zaczna sie niespodzianki to dyszka lekko pyknie.

Taka jeszcze moja rada - nie kupuje z pierwszego wypustu czyli 2003r.

 

dzwonilem i pytalem, ogolnie rozmawialem o samochodzie...

 

za 30 tys to ja mogę polecić dobre felgi plus wydech a nie auto 

 

nie szukam felg i wydechu - polecaj kolego polecaj moze ktos lyknie

Edytowane przez Legger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten po remoncie silnika to sobie odpuść - sam widzisz z tym rachunkiem , że to jakaś trefna sprawa, a jak się wkopiesz to możesz wydać na naprawy kilkanaście tysi. Lepiej kup już coś bitego, a ze zdrowym silniczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Zna ktoś autko z pierwszego linku?  (mogę podać VIN - wiem nissan nie ma centralnej bazy)

pytam ponieważ czasem trafiają się okazje i bardziej uczciwi sprzedawcy niż zwykle :) - sądze ze i tak podjade i przygladne się tej partii, wezmę go do aso, badanie lakieru, podpiecie pod komputer, geometrie, itd.  na co jeszcze zwrócic uwagę podczas "oglądania"? 

Czy komputer( jeśli nie był "wyczyszczony) pokaże coś w temacie gmerania przy silniku czy skrzyni?  - w Volvo którym jezdze pokazuje wiec pytam jak jest w nissanie.


http://allegro.pl/pilnie-nissan-350z-2006r-carbon-full-okazja-i5018483513.html ,a ten co tak z ceny zjechał i jeszcze silnik daje?

 

też zauważyłem , najpierw 30 000 zł (bez gratisów) a pozniej 25 000 + silnik dziwne

dzwoniłem - gbur jakich mało, nie chciał nic powiedzieć o samochodzie......  pytał czy mam daleko do niego zeby podjachać i oglądnąć auto - mam kawałek wiec chciałęm popytać o samochód a typ sie rozłączył wiec odpuszczam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny gadrzet na wywalona poduszke - karbonik, do mojej torówki fajna sprawa gdyż poduszka warzy ok 7-8kg wraz z obudową :D

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...