Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powroce jeszcze do bialego. z ta kaluza to gosc nie zartuje byl gdzies filmik tylko nie moge znalezc z ulewy z DG gdzie akurat kamerujacy mijal zatopionego juz 350z w wielkiej wodzie ;) pamietam bo wszyscy sie pytali czy to moj o_o. takze mogl wtedy uszkodzic silnik fakt.

ale tam do cholery zaden element nie pasuje do drugiego na zdjeciach nie mowiac juz o odcieniu lakieru... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakierem bym tego nie nazwał. Jest napisane w ogłoszeniu że auto jest oklejone folią metalizowaną 3M. Oryginalny kolor to czarny co widać na zdjęciu z podniesioną klapą bagażnika.

 

Czarny wisi ponad pół roku :P

Edytowane przez Gemba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze rozne przygody sie zdarzaja i wcale nie trzeba zdyskwalfikowac takiego auta ale zeby jeszcze bylo porzadnie poskladane a nie jakis ulep...ja naprade nie wierze ze ponizej 40 tys kupi sie porzadny egzemplarz taki w ktory nie potrzebuje wkladu finansowego.


A takie auta jak np Hot_rider, Coobcia, Jarka, Kaniowego... to sa to projekty grubo warte ponad 60 tys zl. Szkoda tylko ze malo kto by chcial za nie zaplacic bo kazdy mysli ze za polowe ceny kupic cos dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bardzo dobrym stanie bez modyfikacji jest warte 50-60 na dzień dzisiejszy 

 

Andrzej ma HR więc sam w sobie jest warty

 

jak wygram w lotto to chce sobie kupić brata dla mojego ukochanego autka, jak by nie patrzeć mocniejszego  i rok starszego, czyli wersje RS z Japoni ale koszt to 50-65$ plus sprowadzenie i cło itd, co więcej ten magiczny kurs 3,85 ahhh wspaniale :D seryjne Z za 350-400tys zł z 2007 r :) oczywiście nikt normalny by się w takie rzeczy nie zagłębiał 

 

 

każdy ma inne aspiracje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a widzieliscie moze gdzies na aukcjach to autko? 

post-89588-0-43242300-1422293465_thumb.jpgpost-89588-0-57934200-1422293466_thumb.jpgpost-89588-0-24113900-1422293467_thumb.jpgpost-89588-0-76661000-1422293467_thumb.jpgpost-89588-0-40662500-1422293468_thumb.jpgpost-89588-0-93009300-1422293468_thumb.jpgpost-89588-0-39613400-1422293469_thumb.jpgpost-89588-0-98584900-1422293469_thumb.jpgpost-89588-0-55758400-1422293470_thumb.jpgpost-89588-0-03119700-1422293471_thumb.jpg

 

2003 wersja europejska premium.

 

Czy specjalisci widza na zdjeciach cokolwiek niepokojacego??

Edytowane przez Legger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniane blotniki, przod, zderzak (czerstwy na maxa), lampy tyl, progi. Jak wersja europa to powinien miec spryskiwacze wysuwane a jakis drut na zderzaku...no i ogoleni to 2003r czyli pierwszy wypust...ja bym nie bral auta z pierwszego rocznika produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zachodzi czy to ułańska fantazja spowodowała zmiany przodu, czy walnela w cos - problem do wykrycia jest taki ze przydało by sie zdjąć zderzak przedni i spr podluznice plus na przekatnych. Może na żywo lepiej wyglada ale te blotniki ze zderzakirem ala gtra..

 

Oczywiście kolor na zdj mi cos nie pasuje, jeżeli chodzi o blotniki bo zderzaki to nigdy nie pasują kolorystycznie. Nie wiem gdzie on jest ale jak w Warszawie to da sie go sprawdzić skutecznie

Michał a co jest z lampami nie tak? Nie widzę na komórce dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwaczy nie ma. Bo zderzak może tak ma, nie jest oryginalny wiec nie szukałbym dziury w całym. 

 

Mi tam się osobiście  nawet podoba  :whistle: 
Tutaj wróżek nie ma, a niektórym to inna śrubka będzie przeszkadzać, także jedź, obejrzyj na żywo,umów warsztat i wszystko będzie jasne.

Jak masz baaardzo daleko to może ktoś z forum podjedzie i obejrzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki ze to za granica, do sciagniecia za przedplata, nie wiem czy ryzykowac.... przedplata na konto obieram auto pod domem testuje przez 5 dni jesli ok to zostawiam jesli nie to zwracaja mi kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003 rok to nie pierwszy rok produkcji bo zetka jest produkowana od 2002... A co do tej z fotek to wygląda nawet ładnie ale takie rzeczy ze najpierw przedpłata a potem niby ślą auto na 5 dni testów to capi wałkiem gorzej niż lump w tramwaju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kolegami, jak w to wejdziesz to jesteś odważny, ale trochę przypomina to grę w rosyjską ruletkę - cały magazynek pełny i Ty zaczynasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą przedpłatą to wałek krążący na allegro już od sporego czasu:) Tak samo wystaw samochód to dostajesz maile niby od szejków arabskich ,że płacą Ci 4 tyś więcej ekstra i już go biorą na 1500% ,nawet wysyłają Ci gotówkę paypalem ,ktoś przyjeżdża lawetą i zabiera bez słowa. Tylko problem jest taki ,że osoba wpłacająca Ci coś na konto paypal bodajże ma ileś czasu na cofnięcie tej wpłaty. I tak zostajesz bez samochodu i bez pieniędzy. Podobnie jest w Twoim przypadku. Poczytaj gdzieś w google masz dokładnie opisane te wałki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej chłopaki tak wygląda sprawa z PayPalem.
Mały włos, a sprzedałbym tak kiedyś motocykl, dobrze, że kwota niewielka, ale zawsze coś (5k)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka zetki sprawnej oraz zadbanej to zapraszam, co do ceny jestem elastyczny ale w granicach rozsądku ! Więcej info pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003 rok to nie pierwszy rok produkcji bo zetka jest produkowana od 2002... A co do tej z fotek to wygląda nawet ładnie ale takie rzeczy ze najpierw przedpłata a potem niby ślą auto na 5 dni testów to capi wałkiem gorzej niż lump w tramwaju...

 

Nie widzialem jeszcze nigdy Z'ty z 2002 roku. Ale pamietam ze w 2003 jest pare rozwiazan technologicznych ktore mnie sie nie podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...