Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za swoja ponad rok temu zapłaciłem 50 dych i przez rok przebyła jakieś 7000km to nie zawsze był lajtowa jazda, nie robiłem nic poza pompą sprzęgła i olejem dwa razy mówię oczywiście o koniecznych naprawach a nie o dodatkowych felgach czy oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No k**wa 1000 zl za zlot to dla mnie za duzo i nie ma to zadnego zwiazku z tym jakej jakosci pakuje czesci do auta wiec wez Ty nie pier**l. Dla mnie to Ty mozesz nawet wydac 10 tys na zlot jak masz taki kaprys - wyjebane mam w to wiec i ty nie zagladaj mi do kieszeni bo mnie wkurwiles teraz taka gadka.

Driver po tym co napisales to wlasnie dlatego Ty za swoje chcesz tylko 35 a ja swojego ponizej 40 bym nie oddal - proste.

Co do BMW to wlasnie trzymaja cene dlatego ze uzytkownicy tych auta jezeli utrzymuja stan idealny to tez maja wpakowane kupe kapusty w te auta i za poldarmo nie oddadza - proste.

Koszty utrzymania Porsche I Ferrari sa wogole chore dlatego te auta kosztuje odpowidnio kilka razy wiecej niz Z'ty - nie rozumiem tez tutaj porownania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dyskusja zrobiła :) Ja jak mam się decydować to jak najnowsza - 2007 w górę i automat. Liczę że muszę dać min. 50 tysięcy. Rozważam cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie spokojnie bez przekleństw, nikomu one nie potrzebne

 

 

ja swojego nie sprzedaje i nie sprzedam raczej nigdy, a jak miałbym to bym chciał 120tys + a realnie mógłbym chcieć 150-160tys bo są w Europie po 40tys euro, choć końcowo by można za 35 wyciągnąć, a jak by kogoś przypyliło to może 30tys euro, tylko pytanie o te końcówki w tą czy tamtą co w związku - nic

 

ja nie sprzedaje, Michał kocha tak samo swoje auto, duża część osób tutaj też, a niektórzy podchodzą mocno sezonowo do tematu, tyle że ja tym sezonowym naszym "przyjaciołom" nie chce już pomagać i wyjaśniać różnych kwestii, a jak Strider zauważył, zapewne inni też, to na maxa mnie zawsze denerwuje szukanie w miarę za 30tys +/-

 

to czego szukam na tym forum to ludzi, którzy będą latami się Nissankami cieszyć, pasjonować, a także nie RAZ wspólnie drogi pokonywać w fajnej atmosferze z uśmiechem na twarzy

 

 

 

 

taki mój apel - nie przeklinamy i nie złościmy się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydle ale ja nie pakuje dziadostwa do swojego samochodu tylko oryginał albo najlepsze zamienniki. TRW, bosch itd. Tarcze do wersji bez brembo na tył kosztują 150zł za sztukę (TRW)  bez marży w Intercarsie a auto mam mechanicznie perfekcyjne. Olej leje też konkretny Motula a nie jakiegoś Castrola. Jak bym oszczędzał to bym nie wygłuszał całego auta tydzień temu matami GMS.

A sprzedam za 34 bo już mi sie zetka znudzila i chciałbym co innego kupić :)

Edytowane przez driver_kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek poszukaj zagranicą i z Niemiec powinieneś wrócić z 2007+ automat ale licząc koszty plus podatki i realne ceny Niemiec to 15tys euro plus opłaty, więc z 70 to na pewno by się przydało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dyskusja zrobiła :) Ja jak mam się decydować to jak najnowsza - 2007 w górę i automat. Liczę że muszę dać min. 50 tysięcy. Rozważam cabrio.

 

Mycek nie widzialem jeszcze HR'a w automacie w Polsce wiec powiem Ci ze chyba predko nie kupisz o ile wogole kupisz. Jak chcesz AT to nastaw sie na DE ewentualnie Revup'a. Widzial ktos z was wogole HR'a w automacie kiedykolwiek w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był czarny pod koniec roku 

 

na mobile nie ma ani jednej sztuki HR w automacie


nie wiem czemu nie kupił Mycek tego czarnego, był chyba nawet z 2008, wystawiony za 60? plus minus nie wnikałem za bardzo, więc nie pamiętam


wchodze teraz na allego a tu patrze i jest http://otomoto.pl/nissan-350-z-sportowe-coupe-automat-faktura-vat-mar-C35264734.html

 

 

co tu marudzic, lepiej nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wkurwilem sie bo nie lubie takiej gadki - dla mnie np 1000 zl za zlot to za duzo a dla innego np to ze dalem prawie 8 tys za felgi to bedzie za duzo a jeszcze trzeci powie ze jak bede je przerabiac za kolejne 5 tys ze mnie wogole pojebalo do konca...kazdy inaczej postrzega takie rzeczy a ja jestem dosc nerwowy i porywczy.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem. Cena powiedzial bym okazyjna. Ja bym go szarpal odrazu.

Ogolnie to przytulił bym tylni zderzak nismo v3 ze spojlerem tylko nie wiem co dac na przod bo przedni nismo v3 mi nie podchodzi za bardzo. Co bedzie pasowac jeszcze do tylnego? Myslalem o v1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek poszukaj zagranicą i z Niemiec powinieneś wrócić z 2007+ automat ale licząc koszty plus podatki i realne ceny Niemiec to 15tys euro plus opłaty, więc z 70 to na pewno by się przydało 

No właśnie przez tą wygibaną akcyzę powyżej 2 litrów ceny są wysokie.

15k euro + 18.6% akcyzy to już jest 75.000...

Sam szukałem u germańskich oprawców ale z uwagi na akcyzę zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nowy tylny zderzak za 3500 zł - chcesz moge sprzedac, taniej nei sprzedam bo i tak po kosztach ze strata

 

v2 jesli juz ma byc cos innego


taki jak ma Łukasz np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że dawno sie nie udzielałem to forum śledziłem codzinnie.

Co myślicie o tym autku?

Mam go zaliczkowanego do piątku i zastanawiam sie czy jest tu jakiś haczyk... Auto podobno totalnie bezwypadkowe, żaden element nie malowany, drugi właściciel od nowości. Nowe opony wymienione w 2014roku, poprzednie były jeszcze fabryczne z 2005r...

 

http://allegro.pl/nissan-350z-cabrio-i5030688853.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał zobacz link co wkleiłem - ten hr czarny automacik nadal jest za 55 tys

http://otomoto.pl/nissan-350-z-sportowe-coupe-automat-faktura-vat-mar-C35264734.html

 

Rozważam go ale nie mogę podjąć jeszcze decyzji bo mam teraz 2 auta i jednego się właśnie pozbywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To albo chcesz kupic albo tylko marzysz - jak jest to nie ma co zastanawiac bo za chwile znowu ktos go kupi i bedziesz znwou pol roku czekac na okazje.


Ruda wyglada na fajny egzemplarz - cena tez jest fajna wiec zrobic przeswietlenie i brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na codzień jeżdzę służbowym autem a rocznie robię około 80k km wiec nie będzie to dla mnie typowy dupowoz. Początkowo szukałem zetki w coupe ale oglądałem już masę aut i naprawdę cieżko znaleźć fajne auto, w dobrym stanie, nie bojąc sie ze kupujesz kota w worku. Auta mam używać typowo rekreacyjnie, wieczorowo i weekendowo wiec ostatnio zacząłem myślec tez o cabrio. Jutro jadę z zamiarem powrotu tym autem na kołach i ciekaw byłem jaka jest wasza opinia na temat konkretnie tego egzemplarza i w ogóle zakupu samego cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kozak dla mnie do kozaka brakuje mu np. Brembo a przede wszystkim felgi ma nie z tego rocznika wiec nie taki kozak gdzie są oryginalne ...? Więc dolicz Brembo i felgi i masz ponad 60 tys. :)

 

 

 

Wojtek ruda Cabrio jak się okaże zgodna z prawdą !!! To kupuj bez mrugnięcia okiem.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider , a czego używa się do impregnowania dachu w aucie? Są jakieś specjalne środki? Jak to się robi?


Jakis spray czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woski specjalne do brezentu, coś jak wosk na lakier.....są wcierane i tez w spayu

zabezpieczaja od uv oraz hydroskopijnosc zmniejszają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohoho jedyne Nismo w Polsce :lol

 

 

cieżki przypadek :D

 

 

 

http://allegro.pl/nissan-350-z-nismo-jedyny-calej-polsce-i5037987701.html

 

 

Jedyny taki przypadek Polsce :)

 

Quba nie nauczyles pana co to Nismo :)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...